Jsem těhotná? Na 2 testech se mi ukázal slabý proužek

pavla20
4. črc 2014

ahoj holky..mam takovy dotaz..s pritelem se pokousime o mimi..ted uz je to 15dni co mam zpozdenou MS.driv jinak pravidelna..delala jsem si testy a ukazaly se mi jen slaby prouzky...ale na vecer me boli prsa..a pres den mam takovy divny tlak v podbrisku..je tedy uz konecne mozne ze jsem tehotna?dekuju za odpoved... 🙂

bajana
4. črc 2014

mozne je vsetko, my tu nemame kristalovu gulu, aby sme ti tehotenstvo vyvratili alebo potvrdili 😉

zulitvi
4. črc 2014

Souložili jste? Pokud ano, samozřejmě těhotná být můžeš. 😵 Zajdi si ke svému dr na krev, ten ti to řekne, tady to fakt nikdo neví.

maminkazdenicka
4. črc 2014

zkusila bych třeba navštívit gynekologa, udělá Ti krevní test na hladinu HCG, takhle Ti vážně z prstu nikdo odpověď nevycucá,...

fressa
5. črc 2014

za mě 100% jsi .. měla jsem slabý prožky taky,jen duchy a jak tě bolejí prsa,tak je to jasný

mercedesse
5. črc 2014

Být těhu určitě můžeš, ale jestli je to prosperujicí ti poví jen gynekolog, takže ti nezbude, než tam zajít. Nebo do laborky na test hcg jako samoplátce.

sarkad2856
6. črc 2014

Taky bych zašla asi k dr na krev a budeš to vědět na 100% 😉

alt
14. črc 2014

pavla 20 v příbalovém letáčku těhotenských testů je zřetelně napsáno, že se počítá přítomnost druhého proužku a ne intenzita.. takže za mě určitě těhu jsi.. zkus si za pár dnů udělat další test a uvidíš.. poku tě bolí prsa a podbřišek tak je to dobré znamení že se tam dole něco děje, pokud jsi 14 dní po vynechání tak se už můžeš objednat k doktorovi

kaeth01
14. črc 2014

podle toho na jakem testu.. vcera a predevcirem jsem si delala tehu test (unimark) a na obou byli duchove.. a tehu nejsem 😎 nastesti (u me teda) to dneska prislo.. takze i na kvalite testu zalezi!! verila bych jen testum z lekarny..

kass86
14. črc 2014

Pokud jsi na dvou testech měla ducha, řekla bych, že jsi těhotná 🙂. Můžeš mrknout do mého alba. Mám tam fotku testů 11 dní a 13 po otěhotnění 😉. Držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru