Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

Děkuji děvčata 😉

jana123123
31. pro 2013

Dik moc holky

vwild
5. led 2014

@mrkvicka88 Děkuji za tohle téma🙂 Mám podobný problém a stále čekám:/ Měla jsem dostat menstruaci na Silvestra, ale do dneška pořád nic, prsa den ode dne citlivější a poslední 2 dny i únava, ale testy pořád negativní:/ Ještě jeden zkusím zítra a když nic, tak asi zajdu na krev...

maikkynna
5. led 2014

@vwild Jsem na tom stejně, také jsem měla MS dostat 31.1 a pořád nic.

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@vwild já to měla dostat 27.12 a první slabej duch se objevil až 31.12 a čárky až 2.1, ale ani ty nebyly uplně silný. Teď sem objedaná k doktorce, tak uvidím, jestli už něco bude vidět. Přeju ať ti vyjde, tak jak chceš 🙂

maikkynna
5. led 2014

@mrkvicka88 Takže v den vynechané MS jsi měla sněhobílý test?

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@maikkynna jo byl jasně negativní.

maikkynna
5. led 2014

A pamatuješ si značku? 🙂

vwild
5. led 2014

@maikkynna A máš nějaké příznaky? Já mám docela dost citlivá prsa a občas bolesti v podbřišku, jako před menstruací.A taky docela únava jak při nastydnutí..

vwild
5. led 2014

@mrkvicka88 🙂 Opravdu mi to dává naději🙂 Moc bych si přála, aby to vyšlo🙂 Zítra koupím test a v úterý otestuji🙂

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@maikkynna ahoj značku si nepamatuju, já si jich dělala několik... ale byla to citlivost 10 (nevím přesně jednotky 😀)

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@vwild tak snad to dopadne. Držím palce. Měla sem podobný příznaky, ale ty prsa už někdy od 23.12 🙂 pořád tomu, ale nemůžu věřit 😀

vwild
5. led 2014

@mrkvicka88 Já pořád doufám, ale jsem spíše skeptická po zkušenosti z minulého měsíce, ale tak uvidíme🙂 Už todlouho nemuže trvat k ukázání skutečnosti🙂

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@vwild já už sem taky nevěřila po negativním testu a pořád tomu moc nevěřím, že bych měla takový štěstí 🙂

maikkynna
5. led 2014

@vwild Břícho jako na MS mě bolí už pátý den asi a poslední dny mám opravdu sem tam křeče. Jinak prsa také bolí a do toho jím jedno přes druhé. 1.1 a 2.1 mi bylo divně...jako bych měla chřipku.

maikkynna
5. led 2014

@vwild I dnes jsi měla test negativní?

vwild
5. led 2014

@maikkynna Tyjo,neuvěřitelné, jsme na tom úplně stejně🙂 Moc držím palce, aby Ti to vyšlo🙂

maikkynna
5. led 2014

@mrkvicka88 Děkuji za odpověď. Já jsem dnes testovala mamatestem a byl negativní, tak vyzkouším jiný.

maikkynna
5. led 2014

@vwild Děkuji a já přeji tobě, aby Ti to vyšlo 🙂 Budeš zítra testovat?

vwild
5. led 2014

@maikkynna Dnes jsem si žádný nedělala, protože už jsem doma žádný neměla, takže si ho jdu koupit zítra a asi to nevydržím a udělám si ho přes den a pak v úterý ráno🙂

vwild
5. led 2014

@mrkvicka88 Říkám si, že dokud to nedostanu, naděje tu je🙂 Moc děkuji a gratuluji🙂

maikkynna
5. led 2014

@vwild Holky psaly, že nejlepší test je dr.max. Ještě mi negratuluj, stále čekám, že MS dorazí. Nevěřím, že to vyjde :/

vwild
5. led 2014

@maikkynna Jo, taky jsem slyšela, že je nej. Budu moc držet palce a dej vědět, jak jsi dopadla 😉

mrkvicka88
autor
5. led 2014

@maikkynna no holky tu psaly, že ten mamatest je špatný

maikkynna
5. led 2014

@vwild
Ještě mám jeden mamatest, tak ho prubnu ráno a jinak budu čekat do pátku asi. Určitě dám vědět a ty taky 🙂

@mrkvicka88

vwild
5. led 2014

@maikkynna Proč až do pátku? Já počkám tak do středy a pak mířím k doktorce.

maikkynna
5. led 2014

@vwild Si říkám, že už by šlo i dnes něco na testu vidět, ale ono nic :/

vwild
5. led 2014

@maikkynna No já naposledy testovala ve čtvrtek, tak uvidíme🙂

maikkynna
5. led 2014

@vwild Tak to už by zítra mohlo být něco vidět 🙂

vwild
5. led 2014

@maikkynna Ale zítra ho nebudu dělat z ranní moči, tak se asi rozhodnu podle úterý🙂 Bylo by vážně super, kdyby to vyšlo‘🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru