Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

maikkynna
7. led 2014

@vwild Dobré ránko, já jsem vzhůru od pěti :D To vůbec nevadí, že máš stejného ducha, zítra už bude silnější. Někde tady jsem četla, že vždy po dvou dnech. Máš nějaký speciální plán, jak to manželovi oznámíš? Já jsem na tom jinak pořád stejně, břicho pobolívá a prsa jsou citlivá. Dnes jedu do města, tak se stavím do lékárny.

vwild
7. led 2014

@maikkynna Mám v plánu koupit nějaké dětské ponožtičky a dát mu je a čekat, až mu to dojde🙂 Původně jsem si myslela, že mu to řeknu, až to bud2 potvrzené od doktorky, ale když je to teď tady, tak se mi nechce čekat a říkám si, že když mi to doktorka nepotvrdí, tak bude hned vědět co se děje, než mu ještě vysvětlovat🙂

maikkynna
7. led 2014

@vwild Taky bych nečekala na Dr. vše pěkně od začátku spolu 🙂 ponožky jsou dobrý nápad 🙂

vwild
7. led 2014

@maikkynna Asi máš pravdu🙂 Upozorním ho na to, že vycházím jen z testu a vše může být jinak..🙂 A budeš tedy testovat dnes?🙂

maikkynna
7. led 2014

@vwild Určitě dnes test koupím, ale možná to nechám až na ráno. Jsem pořád tak nervozní. Říkám si, ať MS nedorazí a jsem těhu, ale jestli nejsem, ať dorazí hned...nechci na ni čekat a mít to rozházené.

Určitě u tebe bude vše tak jak má a u Dr. také 🙂 Jsem zvědavá na reakci tvého manžela. Pak mi to musíš napsat 🙂

vwild
7. led 2014

@maikkynna No asi to vážně risknu a vybalím to na něj dnes večer🙂 A taky zavolám doktorce, tak snad mě vezme, nejsem její pacientka. A normálně máš menstruaci pravidelnou? Protože jestli jo, tak by asi byla velká náhoda takové zpoždění a zároveň ta prsa..jak dlouho se snažíte?

maikkynna
7. led 2014

@vwild Po vysazení antikoncepce jsem MS měla hodně nepravidelnou, ale to už je pomalu druhý rok. Za poslední rok byla MS každý měsíc, ale v rozmezí 24 - 28 dní. Poslední MS byla velmi silná a já jsem už čtvrtý měsíc pila kontrihelový čaj, čaj z maliníku a užívala listovku...k tomu ještě grepový a ananasový džus(jsem blázen :D) No ale nikdy se mi nestalo, aby mě tak bolely prsa a břicho. Do toho jsem si měřila i dnes ráno teplotu a pořád se držím 37. Včera se mě přítel ptal, kdy to mám dostat a já jsem jen tak prohodila, že brzy a on...třeba už to nedostaneš :D Nic jsem neříkala, neví, že jak blázen testuju a pozoruji příznaky :D

vwild
7. led 2014

@maikkynna Moc bych ti to přála!! Za tu snahu si to zasloužíš!🙂 Taky mám v plánu si dneska koupit tu kyselinu listovou a koukala jsem, že je nějaká doporučovaná knížka o těhotenství..jak jíst apod., tak když se nebude hodit teď, bude se hodit jindy🙂

maikkynna
7. led 2014

@vwild Nad knížkou jsem taky přemýšlela. Chtěla bych začít žít zdravě, celkově se dát do pohody. Životní styl a návyky mají taky vliv a já bych to chtěla změnit.

jetynka
7. led 2014

@vwild ještě počkej pár dní, nemusí to nic znamenat, zkus jiný typ testu,jinou značku co ti ukáže. já se raději netestuju, nemám čím a ani nechci, objednám se na gynekologii a uvidím co mi řekne ☹.
@maikkynna Taky furt lítám jestli jsem to nedostala a už mě to štve, protože nevím na čem jsem ☹, jen si nevzpomínám že by mě u předchozích těhu tak bolelo břicho, to tak později to jo až jsem věděla že jsem na 100pro těhu a bylo mi řečeno, že se rozpíná děloha.

maikkynna
7. led 2014

@jetynka To jsi dobrá, že nebudeš testovat 🙂 Já dnes letím pro další test

jetynka
7. led 2014

@maikkynna ty určitě leť a tfuj tfuj držím palce pořádně!!! Si říkám, že asi znám málo své tělo, že bych po čtvrté na sobě nepoznala těhotenství 😀 ?chjooo tolik kamarádek mám co není schopné donosit ani jedno miminko natož počít a že já bych měla smůlu po jednom jediném sexu tento měsíc?Když to momentálně neplánuju a nechci??? 😢 😢

vwild
7. led 2014

@jetynka teď jsem si udělala jiný typ testu a taky je tam slabý duch...🙂

vwild
7. led 2014

@maikkynna Tak ve středu za týden jdu na kontrolu..to bude něco, to čekání... 😕

jetynka
7. led 2014

@vwild Tak už nezbývá nic jiného než čekat a doufat že bude sílit, udělej test pak ta za dva dny nebo se rovnou objednej na gyndu 🙂

vwild
7. led 2014

@jetynka Mám doma ještě 2 testy,tak jeden zkusím třeba ve středu a na gyndu jsem objednaná na příští středu,btak uvidíme🙂

maikkynna
7. led 2014

@vwild ja ti i na jinem testu vybehl duch, tak je to jasny🙂. Verim, ze do dalsi stredy budes nervozni, ale utece to rychle a ty budes odchazet nejstastnejsi na svete!

vwild
7. led 2014

@maikkynna Děkuji🙂)) Snad máš pravdu🙂 Ponožtičky jsem koupila,tak už se těším na večer🙂

jetynka
7. led 2014

@vwild dej pak vědět jak si dopadla 🙂

mrkvicka88
autor
7. led 2014

@vwild tak pokud si měla duchy na více testech, tak to určitě dopadne 🙂 Držím palce 😉

vwild
7. led 2014

@mrkvicka88 Moc děkuji a koukám, že Tobě můžu gratulovat🙂) U doktorky všechno v pořádku? Dělala Ti ultrazvuk, když jsi v 6tt?

maikkynna
7. led 2014

@vwild Tak testy už jsou doma a vrhnu se na ně zítra ráno 🙂

vwild
7. led 2014

@maikkynna Tak budu moc držet palce a dej vědět, jak jsi dopadla 😉

mrkvicka88
autor
7. led 2014

@vwild snad jo. K doktorce jdu ve čt, tak sem zvědavá co mi řekne, snad bude vše ok

maikkynna
7. led 2014

@vwild Určitě dám a ty zase, jak dopadlo oznámení manželovi 🙂

jetynka
8. led 2014

@vwild Tak jsem si včera dělala na popud muže těhu test a tam sněhobílo, tak opravdu doufám, že těhu teď nejsem. že to všechno je stresem 🙂. Včera mě ale můj muž potěšil, říkal, víš vidím, že bys to miminko strašně chtěla, říkal já bych chtěl taky, ale ne takhle, jak to je teď. Tím mi vyrazil dech úplně 🙂, takže naklušu k obvoďákovi během zimy na testy na štítnou žlázu a tak celkově se poptat, jestli moje tělo zvládne jedno těhotenství a pokud všechno klapne i po gynekolog.stránce tak se možná dočkám někdy ještě jednoho broučka 🙂, to zní optimisticky co? 🙂

vwild
8. led 2014

@jetynka To zní krásně a nejen optimisticky, ale i romanticky;) Tohle zahřeje u srdíčka🙂 Tak moc budu držet palce, aby vše bylo v pořádku a aby to mimčo ještě vyšlo 🙂

jetynka
8. led 2014

@vwild jo to máš pravdu a díky moc 🙂, jen budu tajně doufat, že to nadšení manželovi vydrží 😀

eviku87
8. led 2014

@mrkvicka88 tak ja jsem taky dva mesice po vynechani prasku a dneska mam treti den spozdeni... nevim co si mam o tom myslet... nevydrzela jsem a udelala jsem si test a byl negativni ☹ rikam si jestli jsem treba netestovala moc brzo ovulku od 20-26 a s manzelem jsme to zkouseli 23.

mrkvicka88
autor
8. led 2014

@eviku87 no možná je to ještě brzo. Jak si měla citlivej test? Máš nějaký příznaky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru