Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

maikkynna
5. led 2014

@vwild Já jsem dnes taky netestovala z ranní moči 🙂

maikkynna
5. led 2014

@vwild A bylo by krásný!!!!

maikkynna
6. led 2014

@vwild Ahojky, tak dnes ráno mamatest zase negativní. Prsa mi asi explodují a teplota 37. čekám na tvůj výsledek 🙂

ladkaspackova
6. led 2014

@maikkynna ahoj holky jsem na tom stejně, jen jsem zatím netestovala

maikkynna
6. led 2014

@ladkaspackova kolikaty den mas zpozdeni?

zmrz_lina
6. led 2014

Tak já jsem na tom podobně. Prášky neberu od května, od října "to" neřešíme, ale cíleně se nesnažíme. Posl. MS byla 1. 12., obvyklý cyklus 35 dní, měla jsem to dostat 4. 1. a zatím nic. Test negativní, příznaky blížící se MS ale zatím nemám. Uvidíme jak to dopadne 🙂

ladkaspackova
6. led 2014

@maikkynna zpoždění asi 5 den

jetynka
6. led 2014

@zmrz_lina Já jsem na tom podobně jak ty. Poslední MS 27.11. a dodneška nic, na mamatestu byli duchové a na ostatních testech nic, na vyvolávačku na gyndu se mi jít nechce, stačilo jednou ☹ Hrozné je to čekání co?Jen já mám už tři děti a byla bych raději za MS a mimi bych přenechala jiným 😀

zmrz_lina
6. led 2014

@jetynka - tak vzhledem k tomu, že jsme ve stavu, kdy tomu prostě necháváme volný průběh a nějaké cílevědomé snažení neprovozujeme 😀 (i z toho důvodu, že to strašně stresuje), tak jsem spíš zvědavá, jak to dopadne. Mám už za sebou 1 samovolný potrat před 6 lety, to mě stresuje víc :-/

jetynka
6. led 2014

@zmrz_lina Já bych ti přála miminko místo mě 🙂, držím palečky ať ti to dopadne tak jak si přeješ, já jsem celkem v klidu, spíše mě nervuje manžel, on mimi momentálně nechce a mi by to až zase tak nevadilo 🙂. Spíše mám strach aby se za zpožděními, už tak mám od září loňského roku nebylo něco jiného - nějaká nemoc apod. ☹.

zmrz_lina
6. led 2014

@jetynka - držím palce, ať jsi zdravá a ať je to "jen" miminko 😉

jetynka
6. led 2014

@zmrz_lina Díky, varianta miminko by se mi líbila více 😀 než nějaká mrška tam dole, je pravda že dcerka začala chodit do školy v září, pak jsme byli 5týdnů v kuse na střídačku nemocní pak příprava na vánoce a vánoce, tak budu doufat že je to stresem 🙂

vwild
6. led 2014

@maikkynna Ahoj, tak já testovala před chvilinkou,takže ne z ranní moči a je tam slaboulinkatý duch🙂) Tak snad tam ráno bude pořádná dálnice🙂

maikkynna
6. led 2014

@vwild tak ten duch je krasne videt. Moc gratuluji a ver, ze mam za tebe neuveritelnou radost 🙂

vwild
6. led 2014

@maikkynna Moc děkuji, ale na gratulace je ještě hodně brzo!! Budeš dál testovat nebo půjdeš k doktorce?

maikkynna
6. led 2014

@vwild ja pockam asi do patku, jestli to nedostanu a pak zase testnu. Porad si rikam, ze s nevetsi pravdepodobnosti tehu nejsem. Tobe bude carka krasne silit. Nevim jestli jsem se te ptala, ale jak dlouho jste se snazili? 🙂

vwild
6. led 2014

@maikkynna Přijde mi to až neuvěřitelné, ale tohle byl druhý pokus.

maikkynna
6. led 2014

@vwild Tak to jste šťastlivci. Dokáži si představit, jak se asi cítíš 🙂 Kéž by mi to taky vyšlo 🙂

vwild
6. led 2014

@maikkynna No, zatím jsem dost opatrná, ještě tomu tak trochu nevěřím, ale šťastlivci budeme každopádně, pokud to vyjde.. a nevzdávej to ještě;) Asi jsme měly nějak rozhozenou ovulaci..🙂

maikkynna
6. led 2014

@vwild Já jsem měla ovulaci později si myslím. Budeš ještě testovat nebo půjdeš rovnou až k Dr.?

jetynka
6. led 2014

@vwild Jak se koukám na tvůj test, tak takového ducha jsem měla taky, akorát jen na mamatestu a + 2jiné testy jiná značka a jiná citlivost - NIC, tak nevím co si mám o tom myslet ☹ a čemu věřit. Držím palečky ať ti miminko vyjde!!!

vwild
6. led 2014

@maikkynna Já nevím, kdy jsem ji měla.. jako podle dne poslední menstruace bych zítra měla začínat 6 týden, ale kdy byla ovulace, to nevím.. milujeme se docela často, takže podle toho to nijak neodhadnu 🙂 Budu testovat ještě zítra ráno z ranní moči a pokud bude pozitivní, tak se objednám k doktorce🙂

vwild
6. led 2014

@jetynka Tohle je test do Dr.Max citlivost 10, tak uvidím, jak se bude tvářit zítra🙂 A děkuji🙂

maikkynna
6. led 2014

@vwild Mám to stejně 🙂 Jsem zvědavá na zítřejší test a věřím, že bude silnější. Moc Ti držím palce! No a pořád máš bolesti břicha a prsa napjatá? Já pořád lítám na záchod, jestli jsem to nedostala.

vwild
6. led 2014

@maikkynna To mi povídej🙂 Nelítám na záchod, že bych potřebovala, ale že kontroluji 😅 A prsa mám pořád stejně bolestivá a i ty bolesti jsou stejné, někdy možná o trochu větší. Dám zítra vědět, jak jsem dopadla ;) A seš dobrá, že chceš vydržet do pátku, to bych asi nevydržela 🙂

maikkynna
6. led 2014

Mám co dělat, abych to vydržela, ale pod dnešním negativním testu si říkám, že vydržet musím :D

simirek1
6. led 2014

Řešila jsem podobný problém, snažili jsme se s manželem o miminko asi 5. měsíců, najednou mi nepřišla menstruace, tak jsem trpělivě týden čekala, zda se objeví se zpožděním....jinak jsem ji předtím měla vždy pravidelnou...Po týdnu jsem si udělala dva dny po sobě testy a ukázaly se negativní. Objednala jsem se tedy na gyndu, lékařka mi udělala ultrazvuk, něco tam viděla, ale nebyla si zcela jistá a tak mi odebrali krev na HCG a ještě v ten samý den mi zavolali, že jsem TĚHOTNÁ v 5. týdnu 🙂 🙂 🙂 VELKÁ RADOST! Takže negativní testy nemusí být pravdivé, ale důležitý je krevní odběr a vyšetření ultrazvukem.

maikkynna
6. led 2014

@simirek1 To nás snažilky vždy potěší, když nám někdo dodá naději. Podle mě ty testy někomu vyjdou dřív pozitivní a někomu později.

simirek1
6. led 2014

Určitě se tím holky nestresujte, buďte v klidu, ono to určitě přijde!!! 🙂
Držím vám moc pěsti!

vwild
7. led 2014

@maikkynna Tak jsem dneska nemohla ani dospat, udělala jsem si test a je tam stejný duch, jako včera...tak jssm z toho trochu nejistá...chtěla jsem to dneska říci manželovi,ale teď nevím... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru