Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

jetynka
27. led 2014

@vwild Veru paráda, jen tak dál!!!!držím pěsti!!!!A raduju se s tebou 🙂

vwild
27. led 2014

@jetynka Děkuji 🙂 Ještě mi dotorka říkala, že mám HCG 19000, ale v tom se nevyznám.. a taky, že je plod trochu výš, ale že to nějak extra nevadí.. tak snad má pravdu 🙂

jetynka
27. led 2014

@vwild Ty jooo tak to je celkem hodně to hcg ale to tak má být, na netu jsou někde tabulky jaké hcg má být průměrně v jakém týdnu, ale ty jsou orientační a někdy zbytečně stresují.

vwild
27. led 2014

@jetynka Jo, doktorka říkala, že to je v pořádku 🙂 Spíš teď musím dořešit svoji gynekoložku. Chodila jsem k doktorovi, se kterým jsem nebyla moc spokojená, tak jsem na doporučení přestoupila k paní doktorce, která mi však na první i druhé kontrole řekla, že je plod v rohu dělohy a že to vidí na revizi a při té druhé kontrole mě poslala na utz do nemocnice, ať mě zkontrolují, ale že mě s největší pravděpodobností objednají na revizi no a v nemocnici mi řekli, že je plod sice trošku výš, ale na revizi to určitě neni a ani to není mimiděložní..tak nevím, jesztli k ní chci vůbec chodit.. ale asi bude nejlepší se za ní stavit a promluvit si co a jak.. říkám si, že když to těhu v rohu viděla 2x, uvidí to tak stále.. ne?

netanel
27. led 2014

Ahoj holky, tak se přidávám, snažíme se teprve druhý měsíc, takže máme čas, ale mám teď opožděnou MS (jen o pár dní zatím), test negativní a za týden letím na tři týdny pryč, tak jsem objednaná k doktorce už teď na pátek, abych o tom věděla případně dřív, než poletím. Nijak jsem to neřešila, až to bude, tak to bude, ale tohle mezidobí, kdy to není ani jo, ani ne, se mi moc nelíbí.🙂 Příznaky bych si nějaký našla, píchalo mě jednu dobu v břiše, jsem docela nafouklá, ale může to být zdravější stravou a tím, že jsem před měsícem začala běhat. Test si dělám každý den, přiznávám...🙂

jetynka
28. led 2014

@vwild já bych lékaře určitě změnila, jen v tom ti neporadím, musíš se zeptat někoho v okolí svého bydliště 🙂. kdybys měla mimoděl.těhu tak ti neroste hcg, bolí tě břicho a krvácíš.důležité je, že má bobíšek srdíčko 🙂

dehors
28. led 2014

Zdravím a gratuluju (a závidím!) všem těhotným! Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci:
12 měsíců jsem nemohla otěhotnět, cyklus mám pravidelný (28 -29 dnů, špinění obvykle cca 3-4 dny před MS, ovulace uprostřed). Tento měsíc jsem poprvé měla kombinaci clostilbegyt-estrofem-utrogestan. Poctivě sex každé 2 dny. MS měla přijít v neděli nebo v pondělí (včera), špinění mělo přijít už kolem čtvrtka.
Špinění nepřišlo, v neděli ráno jsem si dělala test, byl negativní. V noci z neděle na pondělí byl sex, po kterém jsem krvácela (ne moc, ale červeno bylo). Takže jsem to obrečela... a nasadila menstruační kalíšek.
Ráno v něm ale nic nebylo. Včera, ani dnes ráno taky ne. Přitom běžně mám MS jen 4 dny, ale za to silnou (špinění před nepočítám).
Takže teď ve mě hlodá: Byla to podle vás MS? Nebo ještě může přijít? Nebo můžu doufat? Co myslíte? Vím, že bych si asi měla udělat další test. Ale je mi 35, už bych moc chtěla mimčo a prostě mě každý test s jednou čárkou úplně rozloží...

timoti
7. únor 2014

Ahoj holky,když to tu tak pročítám,ráda bych se přidala,jsem na tom dost podobně...o miminko se snažíme od října 2013 a MS jsem měla dostat 4-5.2. a zatím nedorazila..TT negativní..myslíte,že by mohlo být ještě brzy na to aby se to ukázalo?

Jinak se mi moc líbila varianta jak to doma oznámit..tato : zabalit dupky nebo něco do dárečku a připsat dopis od mimíska...něco jako ahoj tatínku,tohle mi prosím schovej,přijdu si pro to v listopadu 🙂 vaše miminko 🙂

jana123123
13. bře 2014

Ahoj devcata prosim oradu zacetek men.18.2 konec men.22.2 a ted sem to mnela mit 11.3 a jeste nic a cyklus mam pravideleny jak hodinky 21 dni a test sem si delala diky moc za rady 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru