Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

eviku87
8. led 2014

@mrkvicka88 tak test mam gravitest 12 mamatest zrovna nemeli.a priznaky bolest bricha,tlaky v podbrisku a jsem unavenejsi ale jinak nic. U prvni dcery jsem taky nemela zadne priznaky jen bolest bricha a spozdeni po 10ti dnech mi vysly //a to jsem si rikala ze nejsem urcite tehu.

mrkvicka88
autor
8. led 2014

@eviku87 Tak uvidíš 🙂 třeba to vyjde

vwild
9. led 2014

@jetynka , @mrkvicka88 Tak moje 2 čárka sílí 🙂

jetynka
9. led 2014

@vwild jupííííí gratuluju!!!! 🙂

mrkvicka88
autor
9. led 2014

@vwild Super!!!! gratuluju

vwild
9. led 2014

@jetynka @mrkvicka88 Děkuju, ale už aby byla středa a měla jsem po kontrole🙂)

mrkvicka88
autor
9. led 2014

@vwild tak já už mám po kontrole, všechno je v pořádku a mrně má 1 mm 🙂

vwild
9. led 2014

@mrkvicka88 To je úžasné!! Moc držím palečky! A už je slyšet srdíčko v 7 tt?

mrkvicka88
autor
9. led 2014

@vwild Děkuju! 🙂 v 7tt už asi jo. aspoň co sem tu tak četla 😉

vwild
10. led 2014

@mrkvicka88 Já myslela, že Ty jsi v 7tt?

mrkvicka88
autor
10. led 2014

to ne. podle kalkulačky možná jo, ale 1 mm tomu podle mě neodpovídá.. tak nevím. ono záleží kdy sem měla ovulaci.
@vwild

vwild
10. led 2014

@mrkvicka88 Jo tak 🙂 Tak jsem zvědavá, jak na tom budu já ve středu🙂

mrkvicka88
autor
10. led 2014

@vwild tak pak napiš 🙂 budu držet palce

moncakolarova
11. led 2014

Po přečtení diskuze mam trochu lepší náladu, mam dva dny zpoždění a na testu není nic, tak se snad něco objeví.

miranel
12. led 2014

Ahoj holky, ja mam dnas 22DC, normalne mivam MS v prumieru 19 dni (16-19) , do dnes jeste nic, asi tak 4dny, dobe predpokladane MS jsem mela zvetseny prsa, dnes uz ne, bolesti a krece v podbrisku mam uz asi tyden, zaludek mam jak na vode, tt stale negativni ☹

jetynka
12. led 2014

Tak holky po 17ti dnech zpoždění mi konečně včera mrška dorazila, ale je pěkně výživná vám povím 😀

pupim
12. led 2014

Omlouvám se, že vám holky skáču do diskuze, ale potřebuji se někomu svěřit. Dnes mám 37. den cyklu,normální jsou u mě cykly 30-38 dnů, ale protože tnto měsíc beru utrogestan, tak jsem čekala, že se mi upraví (zkrátí). Už je to 15 dnů, co jsem měla poslední tabletu utrogestanu...Ve středu jsem si dělala test, ale byl negativní...

vwild
15. led 2014

@mrkvicka88 Ahoj, tak jsem se vrátila z vyšetření a pozitivní je, že jsem opravdu těhotná🙂 Negativní je, že je fazolka uhnízděná v rohu dělohy a teď záleží jen na ní, kam poroste.. pevně věřím a fandím jí, aby rostla doprostřed dělohy a ne ven 😕

vwild
15. led 2014

@jetynka Ahoj, tak jsem se vrátila z vyšetření a pozitivní je, že jsem opravdu těhotnáemoticon Negativní je, že je fazolka uhnízděná v rohu dělohy a teď záleží jen na ní, kam poroste.. pevně věřím a fandím jí, aby rostla doprostřed dělohy a ne ven emoticon

miranel
15. led 2014

@vwild gratuluji a drzim palce, at je vse v poradku

vwild
15. led 2014

@miranel moc děkuji!🙂 Snad je ten prcek bojovnik🙂)

mrkvicka88
autor
15. led 2014

@vwild Gratuluju, snad bude vše v pořádku.

jetynka
16. led 2014

@vwild držím palečky ať je všechno v pořádku!!!!

vwild
22. led 2014

@maikkynna @jetynka @mrkvicka88 Tam holky, dnes jsem byla na kontrole a doktorka mi řekla, že je prcek pořád v rohu a že to vypada, že roste špatným směrem a ať jedu na mělník, že víc očí víc vidí, ale že se jí kto nelíbí a že to vypadá na ten zákrok. Tak jsem z toho byla špatná, ale na mělníku mi řekli, že je na správném místě, že paní doktorka má horší ultrazvuk, tak to špatně viděla. Ale že tam ještě není srdeční akce, která by v 7 tt měla být, ale že to ještě nic nemusí znamenat a jdu na kontrolu v pondělí ráno. A taky mi brali krev..Tak snad se do pondělka rozbuší🙂

mrkvicka88
autor
22. led 2014

@vwild Tak snad bude vše v pořádku, budu držet pěsti. Pak dej zas vědět

jetynka
23. led 2014

@vwild držím pěsti!!!Srdíčko se může objevit i v 9tt, ještě je pořád naděje!!!

vwild
23. led 2014

@jetynka Moc děkuju🙂 Jsem přesvědčená,že se objeví!🙂 Myslím, že to mám opožděné, protože i tehotenský test se mi ukázal později, než by se asi ukázal, kdybych měla ovulaci normálně..a jak se říká, naděje umírá poslední🙂)

vwild
27. led 2014

@maikkynna @jetynka @mrkvicka88 Tak mám po kontrole a už máme srdíčko, zatím slabé, ale máme🙂 A fazolka už má 22mm🙂

maikkynna
27. led 2014

@vwild Ahojky, tak to je super zpráva. Je tak dál a hlavně, ať mimísek krásně roste 🙂

leni84
27. led 2014

@mrkvicka88 Gratuluji! 🙂 Já jsem kávu pila..Nejsem a nikdy jsem nebyla žádný extra velký kafař, ale po obědu si kávu nemohu odepřít..🙂 A ještě jak jsem v prvním těhotenství chodila do práce, tak to už vůbec nešlo..🙂 Kávy bych se vůbec nebála pokud je to s mírou, což je 1-2 šálky denně. Já jsem teď také těhotná - 6 týden, ale zatím neoficiálně..🙂 a zrovna si kafíčko vychutnávám..Podle mě je lepší pít dobrou kvalitní kávu, než bezkofeinové nápoje, jelikož tam je kofein nahrazen kdovíčím..Jinak alkohol jsem si v prvním těhotenství také sem tam dala, ale až po skončení prvního trimestru a teď tedy alkohol také nepiju vůbec..Jak už psaly holky výše..není dobré jíst tataráky, syrová vajíčka a plísňové sýry..já mám třeba hermelín strašně ráda, tak jsem to řešila tak, že jsem si ho občas dala grilovaný..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru