Jsem těhotná nebo mám halušky?

p_ch
19. dub 2013

prosím o názory

marketa1008
19. dub 2013

Muj nazor je,ze jsi tehulka🙂 Gratulace velika🙂

jana21278
19. dub 2013

i já tam vidím dost zřetelnou čárku.

p_ch
autor
19. dub 2013

@marketa1008
@jana21278 tak to vam teda pěkně děkuji..... 😉 a ja zrovna v tydnu potvrdila nastup do prace s tim že na druhy zatím prdíme....

sudina
19. dub 2013

Vidím ji 🙂

agentkadaisy
19. dub 2013

to je jasná čárka 😀

loafeer
19. dub 2013

žádné halušky, mimi:o)

gaba83
19. dub 2013

Ahoj chtela jsem poprosit o radu..s pritelem jsme meli nechraneny sex 4.4. A 8.4. Jsem to dostala(presne podle vypoctu) potom me zacalo pobolivat v podbrisku,jenom mirne tak jsem si udelala test (17.4. Byl negativni ). Ted mam porad bolesti v podbrisku jako pri ocekavane menstruaci a taky si pripadam nafoukla..byva mi obcas na zvraceni (slabsi picity nevolnosti ) ale zvracet se mi nechce..taky mi Je obcas vedro (vetsinou mi Je porad zima ) a prsa me neboli..hrozne si miminko preji tak nevim jestli si neco. Jen nenamlouvam..vim ze Je nejlepsi pockat jestli se mi to zpozdi a pak si udelat test jenze jsem hrozne netrpeliva takze moc dekuji za kazdou radu 🙂

sarkad2856
19. dub 2013

@p_ch je tam hezká čárka,nj ono se vždy takhle zadaří 😉 ,ale gratuluju

sarkad2856
19. dub 2013

@gaba83 Ahoj,v podbříšku tě může bolet i v době ovu i po ní,záleží kdy tě tam bolí.Těhotenské příznaky ani mít nemusíš a můžeš být i těhotná.Taky pak záleží i na tom jaká MS byla zda slabá atd. Jak píšeš ono ti nic jiného ani nezbývá než počkat a testnout.Popř. skoušet dál.

lucyvivien
19. dub 2013

jseš 🙂

jarmulka
19. dub 2013

Jasné těhotenství!!!! Gratulace!!!!

gaba83
19. dub 2013

diky za rady 🙂 No tak ja pockam jestli to dostanu nebo Ne a pak udelam test..to cekani Je hrozny ale Nic jinyho me stejne nezbyva..drzte mi palecky 🙂

sarkad2856
20. dub 2013

@gaba83 pak dej vědět jak jsi dopadla 😉

drrregy
20. dub 2013

Dle mého názoru jsi, já to měla stejně, ale nedalo mi to a dělala jsem další testy....a pak už druhá čárka byla čím dál víc čitelnější 🙂

monad
20. dub 2013

halušky jo?? asi jo, když to nevidíš... 😉 snad to dopadne, jak má 😉

womenity
28. dub 2013

žádne halůšky :D těhotná jsi, veliká gratulace 🙂

martinka24
28. dub 2013

Já mám tři dioptrie a vidím to taky ....to poděkuj partnerovi 🙂

gaba83
9. kvě 2013

Prosim poradte..myslite ze jsem tehotna? Na testu vydim ducha ale je to ten elektronickej a ukazalo mi to ze nejsem tehotna tak ja uz nevim..mam zpozdeni uz ctvrty den (mam to pravidelny a nikdy se mi to tak nezpozdilo ) a predtim kdyz jsem si delala stejny test tak tam zadny naznak ducha nebyl..je mozne ze ten test nerozezna ducha jen silnou carku? Diky za vsechny rady 😨

terez27
9. kvě 2013

@gaba83 ja tam druhou carku vidim,ale s temahle elektronickejma nemam zkusenosti...zkusila bych jeste mamatest🙂 hodne stesti

gaba83
9. kvě 2013

Ja ziju ve skotsku a mamatest jsem tady nevidela..zkusim zaskocit do lekarny a koupit si neelektronicky a uvidim..moc bychom si miminko prali 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru