Jsem těhotná nebo ne ?

Holky pomocte mi... snažíme se o miminko a nevím zda jsem těhotná nebo ne. Mám zpoždění 4 dny... neskutečná bolest prsou, nafoukla, unavená..a test vypada takto tak co? Náznak malý tam je, ale nevím.
agneska7
13. čer 2018
@anetakourilova97 hlavně se nelekej na utz asi nic vidět nebude max ti vezme krev a z toho ti to potvrdí..... asi to víš ale já raději pro jistotu aby ses zbytečně nestresovala 🙂
anetakourilova97autor
13. čer 2018
@agneska7 a co když mi řekne ze nejsem a dal to řešit nebude ? A nebude mi brát krev ?
agneska7
13. čer 2018
@anetakourilova97 to se taky muze stát a obědná tě třeba za 2 týdny. jestly na to máš ,,pusu,, tak skus dr říct že si přeješ aby ti odebraly krev na hcg že těhu testy máš pozitivní .. no a kdyby dr ani přesto krev neudělal tak si zajdi sama do laboratoře a za cca 300kč ti ty testy udělají 🙂
lachtanice86
13. čer 2018
@anetakourilova97 to je zbytečně brzy. To ti řekla dr že tě chce vidět 5dnu po vynechane Ms? Nic moc neuvidí, krev ti brát nemusí. Stejně se musí počkat. Jestli to nevydržís dojdi si na krev. Ale jedna hodnota nic nevypovídá
renuliena
13. čer 2018
@anetakourilova97 určitě jsi tehotna je to tam krásně vidět, držím palecky a dej vědět 🍀 🍀 🍀
anetakourilova97autor
13. čer 2018
@lachtanice86 aha... no já ji ráno zavolám. Neřekla ale chtěla bych to slyšet...
tynka9
13. čer 2018
@anetakourilova97 pokud ti dr nevezme krev, jakože dost dr to takhle brzy vůbec nedělá, tak nepozná nic. Můžeš tam zavolat, ale velmi pravděpodobně tě neobjednají dřív než za 14 dní, aby už na utz něco vůbec viděli.
renuliena
13. čer 2018
U mně právě jak jsem byla ještě málo tehotna a na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět tak hned odebrala krev aby věděla co a jak, hcg jsem měla 1256, bublinka byla vidět až po týdnu a rostlo i hcg 😉
michaelarei
14. čer 2018
U mně ukázal test slabou čárku až po osmich dnech od očákavanej Ms ale fakt jenom slabou ,čož sem byla taky na pochybách ale přidali se příznaky takže už sem vědela..,ted je to 10 dní a test už ukazuje tehu..takže je to možné...
balogis
14. čer 2018
@anetakourilova97 je to tam,negativní test vypadá takhle,takže gratuluji 😉🤗
anetakourilova97autor
14. čer 2018
Holky tak co asi jasný ne ? Já se porad bojím ... ze proste mimco nebude... ze jsou blbe testy nebo nevím... proste strach tam je...
agneska7
14. čer 2018
je to tam nestresuj se jsi těhotná 🙂 🙂 🙂
vendelinka08
14. čer 2018
@anetakourilova97 gratuluji...a jinak..strach je negativni emoce...pokzd se budes bat a strachovat..tak tim nikomu nepomuzes..ba naopak. Proc se radeji neradujes a nejasas ze to tam je?
balogis
14. čer 2018
@anetakourilova97 mno tak tady je to už úplně jasný.tohle jsou dálnice jako blazen a sílí.mimco bude😉
lachtanice86
14. čer 2018
@anetakourilova97 a ty máš nějakou špatnou zkušenost že se tak hrozně bojíš? Jako třeba zamlklé těhotenství nebo potraty?
anetakourilova97autor
14. čer 2018
@lachtanice86 popravdě už par let jsem provozovala sex i s byvalejma.... a byli normálně plodný... a mimco nebylo... tak sem se bála abych nebyla neplodna... tak proto jsem tak překvapena ze by to najednou vyšlo...
schmudlina
14. čer 2018
@anetakourilova97 Jak je na čtyřech testech dvoučárkový výsledek, tak to rozhodně není chyba... 🙂 Těm mojim duchům jsou dneska 2 roky, takže držím palce, ať máš brzo průkazku 😉
maja19904
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
15. čer 2018
ahoj byla jsi u toho dr?
misko5
15. čer 2018
@anetakourilova97 moc gratuluji, krásné a sílí, co dr???
lachtanice86
15. čer 2018
@agneska7 podle diskuze na emimiminu byla a doktor ji nic neřekl. Co by taky mohl, 4dny po termínu ms
agneska7
15. čer 2018
@lachtanice86 no to si taky myslím ale když už to načala tak mě zajímá co se tet děje 😃
luci_nka17
15. čer 2018
Dobrý den 🙂 dělala jsem si test clear Blue ukázalo jsem mi nejste těhotná..otevřela jsem test a na jedné jsem měla dvě čárky..jedná slabší viz foto...a na druhé straně žádná čárka.. co to znamená?
rebe
15. čer 2018
@luci_nka17 Nic to neznamená, Clear Blue se nerozdělává, přečti si návod.
anetakourilova97autor
16. čer 2018
@agneska7 jojo odebrala krev, v pondělí výsledky a úterý kontrola
anetakourilova97autor
16. čer 2018
@lachtanice86 já emiminu nejsem takže si mě s někým pletete... a už je to 8 dni. A u doktora jsem byla a odebrala krev, v pondělí výsledky a úterý kontrola.
anetakourilova97autor
16. čer 2018
@misko5 jojo jak píšu už po několikáté pondělí výsledky utery kontrola uvidíme 🙂 akorát aby nebylo mimodelozni a aby vydrželo...

Začni psát odpověď...

Odešli