Jsem těhotná po užití pilulky PO?

greese
27. dub 2014

Ahoj holky před měsícem a něco nám prasknul kondom asi po 12 hodinách jsem si vzala první pilulku po a pak dalsi . Měla jsem snad všechny příznaky z letáku =D no pak jsem týden na to dostala Ms ( nebo prostě nějaké krvácení) celych asi 14 dni jsem nebyla ok bylo mi furt zle.. no a ted uz mam dva dny zpozdeni nemam zadne bolesti bricha ani prsou jako posledni dobou co jsem mela pred ms ani ten bedar se mi neudelal na obliceji =D a pribral jsem od te doby 3 kg =/

co myslite ?

pampeliska1
27. dub 2014

@greese myslím, že koupit těhotenský test a počůrat ho je nejlepší věc, kterou můžeš v tuto chvíli udělat.. 😉

greese
autor
27. dub 2014

@pampeliska1 no prave se toho docela bojim.. tyhle pilulky jsem mela poprve tak ani nevim zda funguji.. ale zase lepsi je to zjistit uz na zacatku =/ asi to budu muset zkusit ..

marketovna
27. dub 2014

@greese Tak ta pilulka je pěknej driák....určitě zafungovala a rozhodilo ti to trochu cyklus.....Těhotná být určitě nemůžeš...

greese
autor
27. dub 2014

@marketovna me dr rikala ze budu mit po pilulce normalni cyklus.. v lekarne mi rekli ze mohu po uzti mit -ms .. tim padem ale nechapu ty kila nahore ? pres pul roku se mi vaha nehla =/

marketovna
27. dub 2014

@greese kde sis byla pro tu pilulku a jak se jmenovala? Píšeš to jako bys to koupila na černým trhu, že o ní nic víc nevíš 😀 😀 😀

greese
autor
27. dub 2014

@marketovna takze test je zbytecny?

pampeliska1
27. dub 2014

@greese já nevím, zkušenost nemám, ale proč dlouze uvažovat, pozorovat se a dedukovat, když to můžeš rozlousknout hned.. Ale myslím, že těhotná nejsi, pokud jsi pilulky užila podle návodu. Navíc to prý tak rozhodí cyklus, že se ani nedivím, že jsi měla pak takové potíže a ms teď mešká.

marketovna
27. dub 2014

@greese - kila jsi mohla nabrat z psychiky.....to jde občas nahoru.....řekla bych že to byl Postinor? Tyhle prášky 100% fungujou

greese
autor
27. dub 2014

@marketovna je to pro me neznama =) takovyhle veci neznam pomalu ani nevim ze existuji =D proste jsem si je vyzvedla spolkla a tim to pro me haslo =D

marketovna
27. dub 2014

@greese souhlasím s
@pampeliska1

greese
autor
27. dub 2014

@marketovna jo asi to bylo ono.. tak ok nebudu plasit.. pockam dalsi mesic na dalsi ms.

marketovna
27. dub 2014

@greese 😀 😀 😀 já jsem to jednou taky měla.....dostala jsem to do týdne myslí...pak se ti posune asi cyklus.....neboj se.....je to ok

greese
autor
27. dub 2014
zickemartina
28. dub 2014

Pilulka funguje tak ze ti zastavi ovulaci, ale pokud jiz doslo k oplozeni vajicka pred jeji konzumaci nepomuze. 100% ti rozhazi cyklus, taky myslim, ze by bylo na case pokud chces mit jistotu, jit a udelat si test

lenka5731
28. dub 2014

@greese těhotná samozřejmě můžeš být i po použití postinoru, nic na světě není 100 % 😉

taky moc nerozumím tomu, jaký má smysl čekat další měsíc, když si můžeš teď hned udělat těhotenský test, ale proti gustu ...

greese
autor
28. dub 2014

Tak kdyz je to zbytecny a plasim.. jen sem se zeptala.. a hned jsem nejaka pipka co se tu pozoruje a ja nevim co ? Jen se popsala ja k to bylo vubec jsem nic nezkoumala..tak pardon ze jsem se chtela zeptat kdyz jsem to nanetu nenasla...

leeena_4
28. dub 2014

ahoj, pilulka PO určitě nezastavuje ovulaci - to už je pozdě. Postinor jsem taky měla. Bylo mi z něj hrozně zle, měla jsem krvácení mimo cyklus a další 3 měsíce se mi cyklus rovnal. Ale myslím, že je hodně nepravděpodobné, že bys i po jeho použití po 12-ti hodinách otěhotněla. Ale i tak si myslím, že test by ti dodal klidu. Chápu, že se odpovědi bojíš, ale lepší, než být další měsíc v nejistotě.

greese
autor
28. dub 2014

@leeena_4e dr prave rikala ze mam zrovna ovulaci . Tak koupim a uvidim.dekuji

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
selverin
28. dub 2014

já postinor jednou použila a tehdy jsem neotěhotněla.... cyklus mi to rozhodilo na další 2-3 měsíce dokonce... je to prý hrozně silné "svinstvo".... a to, že jsi přibrala může být taky z toho... pracují v tobě hormony

pladik
19. led 2015

Ahoj, dotaz, 12. den cyklu jsem měla PS (s kondomem, ale praskl), druhý den jsem užila postinor, po dvanácti hodinách druhou tabletku a dnes tj 16 den cyklu jsem měla pozitivní ovulační test. Jen by mě zajímalo, jestli mě postinor bude chránit až do konce cyklu, nebo je možné ještě otěhotnět z dalšího styku. Díky za rady, nikde to nemůžu najít :(

tarra27
19. led 2015

@pladik určitě se chran prezervativem, pokud necheš otěhotnět a nespolehej na postinor. 😉

pladik
19. led 2015

No, máme to teď takové složitější a přerušili jsme trochu snažení.... Tak snad nepraskne znovu no....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru