Jsem těhotná? Příznaky mám

berryl
25. čer 2008

Ahoj holky s manželem se snažíme o mimi od září kdy jsem vysadila antikoncepci, ovulaci jsem začala počítat teprve pře 2 měsíci. MS mám pravidelně co 28 dní. MS jsem měla mít v neděli a zatím se nedostavila, zatím se to nikdy nestalo - chodí jako hodinky. Jsem hodně unavená. Břícho mám nafouklé jako při MS i podbřišek mě pobolívá. Mám i slabý výtok. Odpoledne jsem si dělala test, ale zatím negativní. Co myslíte? Já se cítím těhu, ale můžu si to jen namlouvat. Děkuji všem za rady

berryl
autor
2. črc 2008

ale nebolí mě prsa ani nechodím často čůrat nemám žilky na prsou a ani mi není špatně, jen jsem utahaná a mám ty křeče jako před MS pondělí je strašně daleko a testy negativní,
prý když nebudu dá mi doktor jinjekci na vyvolání MS a ta injekce prý podporuje uhnízdění vajíčka(lepší otěhotnění) je to pravda?

svoma
2. črc 2008

Ahoj Berryl,já měla test pozitivní,dr. mi ho dělala taky byl negativní,tak řekla,že mi dá injekci na vyvolání ms a že kdybych náhodou byla těhotná,tak mi jen řekla,že to miminko neohrozí,tak nevím,jestli to teda něco podporuje.Ale těhu jsem byla,poznala to až z krevních testů,asi jsem tam byla moc brzo,protože ani neviděla nic na utz. 🙂

berryl
autor
2. črc 2008

ahoj děkuji za odpověď a cítila ses těhotná než Ti to doktorka potvrdila?

svoma
2. črc 2008

vůbec ne,jen jsem to nedostala,tak jsem si udělala test,dvě čárky byl docela šok,i když jsme mimi plánovali.Vůbec mě nenapadlo,že jsem v tom,protože mi nic nebylo. Přeju ti,ať ti to vyjde a zařadíš se mezi těhulky. 🙂

berryl
autor
2. črc 2008

:o) ani nevíš jak si mě potěšila
moc děkuji určitě napíšu jak jsem dopadla

svoma
2. črc 2008

tak jo,budu ti držet. 😉

f.miracle
9. črc 2008

tak jak to dopadlo?

hanaalb
10. pro 2023

@berryl jak to dopadlo tenkrat?

hanka_12345
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru