Jsem těhotná? Příznaky mám

berryl
25. čer 2008

Ahoj holky s manželem se snažíme o mimi od září kdy jsem vysadila antikoncepci, ovulaci jsem začala počítat teprve pře 2 měsíci. MS mám pravidelně co 28 dní. MS jsem měla mít v neděli a zatím se nedostavila, zatím se to nikdy nestalo - chodí jako hodinky. Jsem hodně unavená. Břícho mám nafouklé jako při MS i podbřišek mě pobolívá. Mám i slabý výtok. Odpoledne jsem si dělala test, ale zatím negativní. Co myslíte? Já se cítím těhu, ale můžu si to jen namlouvat. Děkuji všem za rady

chila
25. čer 2008

Milá berryl od lékaře jsem slyšela už bezpočet výpočtů porodu ale jedno je prý jisté 269dnů od oplodnění tak snad nekecal a ona ovulace pokud ji tělo neindikuje nějakým pro tebe jasným způsobem nemusí v polovině cyklu přijít každá žena je jiná znám případy kdy kamarádky otěhotněly pár dní po menstruaci. Držím ti pěstičky aby se ti to povedlo .

f.miracle
25. čer 2008

jinak mně ještě napadá jaký těhotenský test jsi použila, ne všechny jsou stejně citlivé; mně se osvědčil GS Mamatest a nejcitlivější je tuším Best (fialový obal), ten teoreticky prokáže těhotenství už od 5. dne po oplodnění, tj. ještě před očekávanou menstruací...

berryl
autor
25. čer 2008

ne vůbec, byla jsem u gyn.v srpnu a oznámila jsem mu, že po 9 letech končím s HA a budeme se snažit o mimi, od té doby jsem tam nebyla
navíc mi kždý říká, že dříve než za rok se mnou nic dělat nebude, že mám tetanii ví, ale nějak to zatím neřešil

můžeš mi poradit? nechci plašit zatím nevím jistě jestli jsem těhu, navíc teď mám volno a jsem doma v klidu 😵

f.miracle
25. čer 2008

chila má pravdu, jakkoli nelogicky to může znít, tak skutečně ne všechny ženy, cca 4-5% jich otěhotní jindy než v obecně udávané polovině cyklu, mám ve svém okolí dvě, které otěhotněly naopak až těsně před menstruací... příroda je nevypočitatelná🙂

berryl
autor
25. čer 2008

v lékárně mi doporučili Gravitest, tak nevím na krabičce píšou přesnost 99,8% a lékarnice říkala, že jsou všechny stejné ? 😖

berryl
autor
25. čer 2008

tzn. že můžu být těhotná klidně i déle, no uvidíme až se to potvrdí, bolí mě pořád břicho jako když máte hlad 🤐

f.miracle
25. čer 2008

při tvém zdravotním problému se užívá magnezium, že ano? jeho dávky je prý v těhotenství dobré snížit, ale nejsem odborník, překládám a občas se mi dostanou do rukou nějaké lékařské práce, rozbory, atd. kdy ti měla přijít menstruace? zkusila bych citlivější test třeba 3-4 dny po očekávané menstruaci a ať už bude výsledek jakýkoli, zašla bych za gynekologem s tím, že mi nepřišla MS. Váhám, jestli Ti to napsat, abych Ti nebrala iluze, já měla takovéto zpoždění měsíc před otěhotněním, tenkrát vyšel test negativně, následující měsíc bylo zpoždění znovu a tentokrát s pozitivním testem... ovšem u Tebe jsou ty příznaky, které u mně při negativním testu nebyly...

berryl
autor
25. čer 2008

jj beru magnézium, dávku snížím a na další týden se pro jistotu objednám k lékaři

jsem připravená na to, že se mi jen MS mohla z nějakého důvodu opazdit :o)

berryl
autor
25. čer 2008

MS měla přijít v neděli

berryl
autor
25. čer 2008

máme tady šílenou bouřku už odešla TV takže raději vypínám PC papa

pipinka
25. čer 2008

berryl: moc ti držím palce ať vám to s mimískem vyjde 😉

berryl
autor
26. čer 2008

ahoj holky, tak MS pořád nikde

chila
26. čer 2008

Milá Berryl asi už je zaseto a teď potřbuje mimčo čásek na vzklíčení. Od neděle to je dlouhá doba kámoška je teď tak v 7tt. a přišla do jiného stavu měsíc po vynechání hormonální antikoncepce. Takže lidský organizmus to je věc ošidná.

berryl
autor
26. čer 2008

:o) objednala jsem se na gyndu, ale sestřička mě objednala až na 7.7, že to už by prý mělo být něco vidět, ale strašně se divila, že mám pořád negativní test!!!!!

zalda
26. čer 2008

Ahoj berrylo, tak je to divný, však uvidíš toho 7.7. co ti na gyndě řeknou. 😉

berryl
autor
26. čer 2008

no uvidíme, MS nemám a jiný důvod proč by nepřišla není!!! jsem v klidu a MS byla vždy přesná jako hodinky, no uvidíme

četla jsem tady v diskuzích, že ne všechny těhulky měly hned pozitivní test?

zalda
26. čer 2008

Teď jsem si to přečetla všechno, jestli jsi to měla dostat v neděli, tak ještě vydrž, protože to semi taky jednou stalo, že jsem to měla dosta, ale nakonec jsem to dostal až o skoro dva týdny později. 😠

zalda
26. čer 2008

Tak já jsem ho taky ze začátku pozitivní neměla až asi tak začátkem druhého měsíce.Jako je to asi dost, ale u každýho je to jinak.

berryl
autor
26. čer 2008

já si taky myslím, že to je ještě brzo
no uvidíme buď bude mimišek nebo dovolenou a tam se bude na mimi pracovat :o)

zalda
26. čer 2008

Tak to jo.Tak držím palce. Zatím pa

pipinka
27. čer 2008

ahoj holky, včera jsem si udělala test a představte si, že tam jsou dvě čárky. Jedna je sice hodně slaboučká, ale je tam.... Je možné, že by lékařněco přehlédl???

fiallinka
27. čer 2008

pipinka: je možné, že jsi měla ovulaci o dost později, a to by určitě mohl něco přehlédnout i doktor, něco vidí v děloze až tak v tom pátém týdnu, a to jen tečičku, tak uvidíš...

sylvka
27. čer 2008

ahoj pipi,už jsem tě dlouho neviděla 😎

berryl
autor
27. čer 2008

pipi držím palečky já stále taky bez MS 😀

pipinka
28. čer 2008

ahoj sylvko: rádá Tě vidím. jak se ti daří?
to konečně vyjde 😉 😎

pipinka
28. čer 2008

berryl: ať ti to vyjde

berryl
autor
28. čer 2008

holky zatím nic tak už začínám doufám, že to vyšlo jen testy jsou negat. :o(

laada
1. črc 2008

Berryl tak jak? sleduju tvůj příběh s napětím 😉 Držím pěsti

berryl
autor
2. črc 2008

ahoj zatím nic, test už nedělám, abych se nezbláznila, ale nevidím to nadějně - bolí mě stále v podbřišku jako při MS, mám slabý výtok, bříško nafouklé, ale ale ale... necítím se už jako těhu spíš normálně
v pondělí se uvidí co mi pan doktor řekne

f.miracle
2. črc 2008

berryl, to pobolívání v podbřišku je na začátku těhu poměrně časté, nevěš hlavu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru