Jsem těhotná? Příznaky mám

berryl
25. čer 2008

Ahoj holky s manželem se snažíme o mimi od září kdy jsem vysadila antikoncepci, ovulaci jsem začala počítat teprve pře 2 měsíci. MS mám pravidelně co 28 dní. MS jsem měla mít v neděli a zatím se nedostavila, zatím se to nikdy nestalo - chodí jako hodinky. Jsem hodně unavená. Břícho mám nafouklé jako při MS i podbřišek mě pobolívá. Mám i slabý výtok. Odpoledne jsem si dělala test, ale zatím negativní. Co myslíte? Já se cítím těhu, ale můžu si to jen namlouvat. Děkuji všem za rady

bambulik
25. čer 2008

jako podle toho co píšeš možný to je...
já jsem na prvním těhu testu tu druhou čárku skoro neviděla...

berryl
autor
25. čer 2008

možná je ještě brzo, udělám si další test asi až v neděli

bambulik
25. čer 2008

já si dělala test pátý den od vynechání MS a jak říkám já skoro nic neviděla a další dny čárka byla tlustší a tlustčí, přeju a´t to dopadne.....

sylvka
25. čer 2008

ahoj ber,jáměla pozi test první den vynechání ms.ALE taky jsem měla výtok(patří to k těhu),pobolíval mě podbřišek a vše jak píšeš.myslim že si zopakuj testík později a určitě tam budou //.pa a držím palečky.

berryl
autor
25. čer 2008

holky děkuji, nechci zbytečně stresovat řekla jsem si, že pokud to nevýjde, tak vyrazíme s manželem na plánovanou dovolenou :o) a tam se nám třeba zadaří

ale moc bych si to přála

chodím i častěji čůrat, ty příznaky tam prostě jsou ...

bambulik
25. čer 2008

berryl: přesně tak jsem to měla já koroptev hadra a bčicho bolelo jakoby to mělo přijít....
takže nezbývá než držet pěsti a hlavně dej vědět

sylvka
25. čer 2008

ber,to čurání jsem měla taky a v noci očekávané ms,jsem měla křeče v podbřišku že jsem si říkala že to každou minutu přijde 😀

berryl
autor
25. čer 2008

přesně měla jsem bolesti a čekala každou minutu příchod MS, dívám se dolů a pořád nic, břicho nafouklé, bolest v podbřišku a nic v neděli, pondělí, úterý a dnes taky, do toho výtok a já se cítím těhu, do toho taky chuťě, ale mám strach ať si to jen nenamlouvám

maruna75
25. čer 2008

ahoj beryl,nejlepší je test si udělat s ranní močí tak to vyzkoušej,jinak ti držím moc palečky 🙂

bambulik
25. čer 2008

berryl: snad to vyjde, tyhle příznaky jsem měla jí i kamarádka, já těhu byla, ona ne, ale věř, já taky věřila....

berryl
autor
25. čer 2008

já jsem test dělala až kolem oběda dříve jsem to nestihla, tak já to ráno zkusím a třeba to už půjde vidět

OV jsem měla 7-8.6 od kdy bych mohla být těhu, jak se to počítá?

oouskoo
25. čer 2008

me se teho na testu ukazalo az po peti tydnech od vynechani ms, ale mela jsem to same, bolesti v podbrisku, a porad bych spala🙂 drzim palecky...

berryl
autor
25. čer 2008

teda oousko, tak dlouho? a na krev si nebyla? tam by to mohlo jít vidět hned ne?
jinak na sebe dávám pro jistotu pozor nezvedám těžké věci ... poradíte mi na co si dát ještě pozor? děkuji

sylvka
25. čer 2008

berr,plísňové sýry se nemaj,majolka,tatarka,kafe.... 😉

berryl
autor
25. čer 2008

tak to ani jedno nejím :o) jinak teď jím tyčinky a melou báječná kombinace 😎

zvedat těžké věci, prý horká vana taky ne ...

sylvka
25. čer 2008

já jsem teda chutě neměla,ale jak píšeš že si měla ty křeče,tak to určitě bude mimis.
horká vana,velké sportovní výkony,dávej na sebe pozor.

berryl
autor
25. čer 2008

jj budu raději se budu hlídat než pak litovat, jen venku je tak krásně a já ráda jezdím na kole a na bruslích, hraju volejbal atd. stejně teď jsem pořád unavená tak pořád ležím 😀

sylvka
25. čer 2008

😀

berryl
autor
25. čer 2008

Sylvi a Tobě už se to blíží jaké máš těhotenství?

sylvka
25. čer 2008

no tak není bezproblémové.na začátku jsem špinila,příčinou byla vcestná placenta,ale už je tam kde má být 😉 měla jsem šílenej strach.teď je to v pohodě,ale jak jsou ta vedra a já má 11 kilo nahoře,tak je to namáhavé.hůř se mi spí.navíc je malej pěknej lenoch,poprvé jsem ho cítila až ve 25 týdnu a teď ho cítím tak jednou za tři dny 😒 tak se strachuju...no ale jinak to jde,těším se na malého,ale strašně to uteklo,teď mě přepadaj myšlenky,co kdyby se narodil už dnes atd,jsem hrozná 🙂

berryl
autor
25. čer 2008

chápu tě strach bude asi pořád a už celý život, nejdřívě ať se nic nestane a o miminko nepříjdu, pak ať se narodí zdravé(porod bez komplikací), pak o dítě ať se mu nic nestane a pořád dokola :o)

11kg to není tak moc kamarádka měla 21kg uf, ale vše nabrala až ke konci těhotenství

f.miracle
25. čer 2008

berryl, příznaky, které popisuješ mi připomínají ty moje - příšerná únava a ospalost, větší chuť k jídlu, častější nutkání na malou, ale hlavně hodně citlivá, až bolestivá prsa. Test jsem si dělala den po očekávané menstruaci a vyšel pozitivní, sice velmi slabě, takřka neznatelně, ale po dvou dnech už byla o něco silnější... po týdnu jsem zašla za svým gynekologem a UTZ těhotenství potvrdil... držím palečky 🙂

gabka.d
25. čer 2008

ahoj, taky jsem měla ty samé příznaky, ale protože jsem byla u Dr. pečená vařená- kvůly tomu abych mimíska mohla mít- tak jsem testík nedělala, počkala jsem si na plánovanou návštěvu, ale i tak jsem nic nevěděla, ještě nebylo vidět srdíčko ani miminko, tak mi vzaly krev, z té se zjistilo že HCG mám, ale nízké, tak se zopakoval odběr a pak UTZ a už to bylo jasné. Jinak těhotenským testům už vůbec nevěřím, během jednoho roku jsem jich dělala snad 100 a někdy ukázaly těhu a nebyla jsem... 😒

berryl
autor
25. čer 2008

miracle děkuji za podporu.

jj jinak brečím u reklamy ne TV zprávy se raději ani nedívám 😀

berryl
autor
25. čer 2008

holky je pravda, že se začátek těhotenství počítá od posledního dne MS? tzn. když mi MS skončila 29.5 tak bych teď byla v neděli ve 4 týdnu?

f.miracle
25. čer 2008

beryl ono je to s těmi výpočty zamotanější; je tzv. gestační a embryonální stáří plodu - gestační se počítá podle poslední menstruace, tj. podle gestačního výpočtu jsi ve 4. týdnu. Embryonální (skutečné) stáří plodu se ale počítá logicky od ovulace, pokud ji máš tedy uprostřed cyklu, jsi těhotná přibližně 2 týdny.

berryl
autor
25. čer 2008

aha tak už tomu rozumím a možnost jít na nemocenskou je podle doktora od OV nebo posl.MS? jen mě to zajímá, mám práci v které bych těhotná být nemohla v žádném případě děkuji

f.miracle
25. čer 2008

to bude myslím na domluvě s tvým gynekologem, můj se mně ptal, jak se cítím, atd. pokud máš navíc nějaké "rizikové" povolání, pak není co řešit a v tom případě bych jej navštívila co nejdřív. ještě detail - to gestační stáří se počítá od prvního dne poslední menstruace. držím palečky

berryl
autor
25. čer 2008

no já navíc trpím neurogení tetanií, takže budu muset být v klidu a to v práci nejde

cítím se těhu a doufám, že se to brzo ukáže 😀 moc děkuji, jsem ráda za každou radu

f.miracle
25. čer 2008

berryl, tak to bych každopádně navštívila lékaře co nejdřív... řešila jsi třeba těhotenství a souvislost s otěhotněním nebo následným těhotenstvím?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru