Jsem těhotná? Test negativní, nateklá prsa, výtok

veronika_nika_ka
22. led 2014

Vím, že vše chce trpělivost, ale poslední dva dny to nějak nejde.. začalo to tím, že mě natekly prsa, čemuž jsem nevěnovala tolik pozornost, ale včera mi bylo celý dopoledne divně, bolela mě hlava, byla jsem unavená, více sliním, měla jsem furt hlad a udělalo se mi lépe až po obědě.. dneska to stejné.. k večeru mě začalo pobolívat v podbříšku a mám silný hustý výtok.. mám 2 dny do MS. Myslíte, že bych mohla být těhotná ?? Jak jste to měly vy ?? I přes negativní test (jelikož jsem to nevydržela) je něco jinak než normálně.
Děkuji za odpovědi a přeji hezký večer 🙂

andy2110
22. led 2014

@veronika_nika_ka těhotná být můžeš... a těhu test může být pozitivní až v den očekávané MS, a znám holky, který měly pozit test až několik dní po oček. MS... takže vydržet a čekat a čekat. Jinou možnost stejně nemáš. 😉
Mimochodem, myslím, že taková konverzace už tady je založená.... 😎 😝

veronika_nika_ka
autor
22. led 2014

@andy2110 jéé, tak to se omlouvám, že zakládám novou.. ale jsem tu chvíli, takže jsem se ještě nestihla ani rozkoukat 🙂

leni84
22. led 2014

@veronika_nika_ka Ahoj, na tohle ti bohužel odpověď nikdo nedá. Těhotná být můžeš, ale nemusíš. Pokud máš těhotenský test dva dny před menstruací negativní, tak to ještě nemusí znamenat, že těhotná nejsi, i když spousta žen má test pozitivní i pár dní před menstruací - v tomhle jsme každá jiná. Stejně to platí i v možných příznacích..To co popisuješ jsou těhotenské příznaky, ale stejně tak to můžou být příznaky blížící se menstruace ovlivněné tvou psychikou..Já jsem byla těhotná třikrát (dvakrát to bohužel hned v začátku nedopadlo) a nikdy jsem žádné příznaky před menstruací neměla..Když jsem si myslela, že těhotná jsem a dvě čárky jsem "čekala", tak nic..Já jsem až pak třeba dva dny po očekávané menstruaci začala mít hodně hustý bílý výtok, a když jsem čekala dceru, tak mi bylo cca od 8 týdne špatně. Bohužel ono se vážně nedá dělat nic jiného, než počkat jestli menstruace přijde nebo ne. Zkus si udělat test v den, kdy to máš dostat..Pokud máš menstruaci +- pravidelnou a ovulaci nemáš hodně pozdě - třeba až po 20 dnu cyklu, tak už by v ten den měl být test v případě těhotenství pozitivní. Kdyby test byl i v ten den ještě negativní, tak nějaká naděje, že těhotná jsi ještě je, ale z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že už ta naděje je dost malá. Já když jsem těhotná byla, tak jsem vždycky měla jasně pozitivní test 10 dní po ovulaci. Přeji hodně štěstí! Ono to jednou vyjde! 😉 A třeba zrovna ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat. Pokud chceš těhotenství co nejvíc napomoct, tak ti doporučuji měření BT, nám to pak vždycky vyšlo hned..

terinda
22. led 2014

Pokaždé, když jsem měla "příznaky", bolesti hlavy, nafouklé břicho, bolavá prsa - tak jsem těhotná nebyla.
A když naopak, vše v pohodě a pak ms meškala, byla jsem v tom 😉
Takže vyčkej času a uvidíš, tady ti nikdo nic nového neporadí 😅

Takových dotazů jsou tu mraky a pořád stejné odpovědi: čas, test, doktor 😀

teeerez
22. led 2014

@veronika_nika_ka muzes byt tehotna, ale taky muzes mit chripku ...

je to des, vydrzet, ale nic jineho nez cas to neprozradi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru