Jsem těhotná? Test pozitivní, na ultrazvuku nic

vascena
8. bře 2014

Ahojky holky
Před měsícem jsem se zaregistrovala u novýho gynekologa takže mi samozdřejmě dělal vstupní prohlídku. Podle které jsem zrovna zčinala ovulovat. A řekl mi, že brzy příjde menstruace, ale ta nepřisla. Dělala jsem si testy ty vyšli pozitivní a tak jsem šla k doktorovi. Ten mi řekl že podle poslední menstruace bych měla být v šestém týdnu, ale na UTZ nic nevíděl a že to možná bude mimoděložka...Tak mě brutálně vystrašíl na to, že to má bejt první mimi. Ale já si myslím, že budu teprve v začátku, když před měsícem jsem ještě nic neměla a řekl že je vše ok....A ted mi řekl, že sliznice je pěkně narostlá , ale že mimi nevidí. Co si myslíte vy? děkuju

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

No máme je právě nepravidělné....A poslední byli 28,1, a bral mi v patek krev v ponděli mi budou brát a ve dvě pak mam volat na vysledky HCG a ve ctvrtek na UTZ znova

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

To mi neřekli prej oba vysledky se dovím v ponděli ve dvě hodiny. A mívám je tak dva tři dny.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

jeee to ja ted tak nějak nevim :-//// mívala jsem to dycky kolem desátýho a nějak čtyři pět měsíců to dostávám až po dvacátym..

vascena
autor
8. bře 2014

A tak to už by něco víděl i před tím měsícem nebo myslíš, že né?Co jsem se totiž dočetla tak nej. pravděpodobnost na početí je když ovuluješ a to sem ovulovala když jsem tam zrovna byla a to sem měla pred menstruaci tak jestli jsem zrovna třeba pak hned při te ovu neotěhotněla ...neni takova moznost?

lamarika
8. bře 2014

@vascena Trošku tě uklidním 🙂 Podle toho co píšeš, tak později ovuluješ a tudíš ještě nic vidět nemusí být 😉 Mně šlo mimi taky vidět až na konci 7. týdne a do tý doby mě taky strašil mudr s mimoděložním 😉

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

jaktoooo............po ovulaci nema přijit menzes nebo jak??.se ptám, jak náka blbka....ale ja už z toho nemůůžu... se tak bojim.. ☹

smima
8. bře 2014

možná, že jsi otěhotněla později, než Ti dr. určil ovulaci. Tzn. že pokud jsi na úplném začátku, nic ještě nevidí, však na první kontrolu se chodí kol. 5 týdne, aby bylo vůbec něco vidět. Pokud máš pozitivní těhu testy, tak asi jsi v tom, ale ještě musíš vydržet. A obzvlášť, pokud máš nepravidelnou ms. Tak ještě vydrž a uvidíš. Držím palce

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

Holky díky moc v pondělí hned hodím info jak dopadlo HCG...snad bude vše ok.... 😒

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vascena
autor
8. bře 2014

Dekuju

anit_001
8. bře 2014

@vascena Já měla poslední ms taky 28.1., testy pozitivní, u dr jsem byla teda před týdnem - a taky na utz vůbec nic nebylo. Znova jdu ve čtvrtek. Taky mluvil po mimoděložním, ale oni to říkají spíš proto, aby tě upozornili, že pokud začneš mít křeče, nebo něco, tak nemáš otálet a jet do nemocnice. Uvidíš, určitě to bude dobrý a mimi se usídlí na správném místě. Jen mu to chvilku trvá 🙂

vascena
autor
9. bře 2014

@anit_001 snad mas pravdu a bude to ok....su aj na pritele to ltalne hnusna proste nervickY pracujou....

vascena
autor
10. bře 2014

Tak holky prijela jsem z krve ted musim do jedný počkat a volám na výsledky...

nonnni
10. bře 2014

@vascena tak jak jsi dopadla?

vascena
autor
10. bře 2014

Mno tak na potřetí telefonát konečně měli výsledky a měla sem prej 470 hcg v patek a dneska už 1700 a zítra du na ultrazvuk tak doufam. že už tam něco uvidíme

pisisvori
10. bře 2014

@vascena já jsme byla na UTZ, když HCG bylo 3052 a dr. ještě nic prokazatelného neviděla, ale neměla nijak extra dobrý UTZ...za 4 dny už tam byl váček s embryem a začínající srdeční akcí. Tak držím palce a nezoufej, když nebude ještě nic prokazatelného vidět.

vascena
autor
11. bře 2014

Tak holky uz je tam gestacni vacek paty sesty tyden a za dva tydny se mame stavit na poslech srdicka

zlatka82
12. bře 2014

Gratuluji 🙂

vascena
autor
21. bře 2014

Čauko holky tak dneska teprve zažívám co to je nevolnost...nezvracím, ale je mi taaak zle....tak to je mazec

jika10
21. bře 2014

@vascena Pokud zvracíš, tak to znamená, že se má u tebe miminko dobře. Alespoň tak mě uklidňoval dr 😝 Jen těm chlapům se to kecá, když oni tu mísu neobjímají

vascena
autor
25. bře 2014

Tak holky dneska jjsem byyla si poslechnout srdicko bylo to uuuzasny mimisek ma uz 9mm a posle ovulace jsme teprve 6+6tt a za dva tydny dem znova zitra snad dodam fotky

vascena
autor
26. bře 2014

Tak tohle byli uplně první fotečky 🙂

vascena
autor
26. bře 2014

A tady mame fotky ze včera kde nám bouchalo i srdíčko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru