Jsem těhotná? Vyndali mi tělísko a MS trvala 2-3 dny

kacka1992
25. bře 2012

ahoj holky chtela bych poradit po porodu jsem si nechala zandat telisko jenze asi cca pred mesicem mi rekli ze jsem ho mela spatne tak mi ho musely vyndat ted uz ho mesic nemam za ten mesic jsme samozdrejme s pritelem spaly a ted kdyz jsem dostala menstruaci byla slaba a trvala asi cca 2-3 dny dneska jsem si koupila test tak zitra uvidime . Mozna to je zpusobeny tím ze mi vyndaly to telisko ..

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Neplaš a zkus ten testík a uvidíš !!! 😵

kacka1992
autor
25. bře 2012

jinak to telísko jsem mela dva roky ted az mi zjistily ze jsem ho mela spatne ale ultrazvuj dopadl dobre a menstruaci jsem mela silnou to az tedka za ten mesíc

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No neplas😀 vis jak ditko ted nechci a na potrat se mi taky nechce

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Katí, ten testík můžeš zkusit klidně hned, pokud jsi po menstruaci a myslíš, že jsi mohla otěhotnět před ní, musela by bát čárečka už hodně silná ...

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Já to chápu .. zkus to a uvidíš 🙂

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No ale vzdyt testy nevidou vzdycky spravne ne? No rano se rika ze je to jistejsi ne?

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Říká, ale jak říkám, pokud bys otěhotněla minulý cyklus, už bys musela mít HCG v moči tolik, že by ti to ukázalo ...
co sis koupila za testík ?

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna gs mamatest jsem si koupila. No a minuly tehotenstvy mi prave ze nebylio vubec spatne nic sem na sobe necitila,.. No to bych byla asi dva tydny mozna tri já nevím jak dlouho.. mozna mín.

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Mamatest by ti těhotenství už ukázal si myslím .. zkus ho, buď teď nebo ráno ...
Držím palečky, aby tam byla teda jen jedna čárečka :D

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No skusím to rano,, já bych radsi jednu carku protoze filipkovi jsou dva ale zas kdzy si vzpomenu jak byl Filipek miminko😀😀

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Třeba by se znovu probudily mateřské pudy 😀

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No toho se bojím😀 ale ne radsi chci jednu carku nectela bych jít na potrat:( 😒 ale je mi 19 a jedno ditko teda stací😀 pak zas az tak za 6let😀😀

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Tak teda přeju jednu čárku 😀
Alespon se ozvi, at vím, jak jsi dopadla 😵 😵 😵

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna dobre zitra rano se ozvu🙂)

salomee
25. bře 2012

@kacka1992 ..i tak teda.. velký obdiv, že jsi se v těch sedmnácti nebo kdy rozhodla pro dítě.. 😵

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@salomee
Souhlasím 🙂

kacka1992
autor
25. bře 2012

@salomee -
@pajiskazemlyna dekuju Nj a ted toho nelituju je vazne krasnej🙂) skolu mam uz dodelanou takze zadny stres🙂)

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Super, taky máš můj obdiv !! 🙂
Mimi bylo chtěné ?? ..Původně asi ne, viď ?
Jsi stále s Filípkovým tatínkem ? Jestli se teda můžu zeptat 😵

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No nebylo chtene..:/ jsem.. ted sme se prestehovaly a bydlíme sami 🙂

pajiskazemlyna
25. bře 2012

@kacka1992
Tak to je úúúplně super !!!!!!!! 😵 😵 😵

kacka1992
autor
25. bře 2012

@pajiskazemlyna No az na to ze uklizim a varím😀 tak je to super😀😀

salomee
25. bře 2012

@kacka1992 Ale šest let nečekejte🙂..mám sestru o tolik a něco starší a cestu jsme si k sobě našly tak nějak až jsem i já už byla dospělá.. Já děcko, ona v pubertě, já v pubertě, ona už mamina...atd. 😅

kacka1992
autor
26. bře 2012

@salomee
@pajiskazemlyna No ale chci jeste pockat a ten test mi vysel negativní🙂)

salomee
26. bře 2012

Tak to je fajn 😉 ... ale teď teda bacha na věc.. jak to teď pořešíte?

kacka1992
autor
26. bře 2012

@salomee No ted budu davat bacha🙂) asi nebude zadnej sex😀😀 no já si to telisko hned necham zandat znova ale musim první do prahy na naky vysetrení co mam a pak az muzu zas mít telisko

luciemeli
27. bře 2012

@kacka1992 ahojky já sice nevím jak to funguje s tělískem, ale já když otěhotněla tak jsem měla taktéž slabou menstruaci a taktéž mi trvala 2-3 dny...a když jsem si pak dělala test vyšel mi....a hnedky jsem šla na gyndu a tam mi řekli že jsem těhotná 5-6 týdnů...tak uvidíš....držím palečky 🙂

kacka1992
autor
27. bře 2012

@luciemeli aha no já sem si delala test a vysel mi negativní ale asi radsi zajdu na tu gyndu

luciemeli
28. bře 2012

@kacka1992 no radši běž at víš na čem jsi 🙂 😀

deniska2
29. bře 2012

emoticon ahojte velmi by som bola rada keby ste mi poradili skuseneeee mamičky z priatelom sme sa milovali 11.3. a 13.3. som mala ovulku pravdebodobne dnes je už 4 den čo mi meška menštruacija urobila som si test a bol negativní potom som si kupila test za 200kč celearblue ukazal mi negativni.prsia ma nebolia len tak troška na dotik ale mam ich trocha akoby viedčšíííí emoticon v praci som mala včera velke bolesti križe ma boleli a podbruškom akoby som to mala dostat každu chvilku a nič poslednu menštruaciju som mala 25.2 a 30 dni ciklus mala so to dostat teraz v pondeli a dnes je štvrtok čo mam robit ja som nemala nikdy žiadne potiže ani problemi mam ist zajtra ku gynekologovi !!!!!!!!! čo si myslite a ešte tížden pred očakavanim mentruace sem mnela velky boleti a bolo mi špatne krutila sa mi hlava a aj na zvracanie mi bolo no a včera to isteee myslite si že možem byt tehotna a momentalne mam rymu emoticon emoticon emoticon zatim nic jiniho mi neni ahojteeeeeeee

jop
29. bře 2012

@deniska2 ahoj, jdeš zítra ke gyn., tak proč se ptáš? Tady ti nikdo do břicha neuvidí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru