Jsem těhotná? Výtok plus špinění

lucie0205
4. led 2018

Dobrý den dámy. Prosím o radu. Mám syna 7 let. Během loňského roku jsem bohužel v 12tt Potratila. Aktuální otázka je. Menstruace od 21.12. 2017 do 25.12.2017 ... dle výpočtu kalkulačky jsem měla mít plodné dny 4.1.2018 a 5.1. 2018 ... dle ovulacnich testu jsem je měla 1.1. Celkem tmave čárky (byl sex) 2.1. Hodně tmave (byl sex) a 3.1. Hodně tmave (nebyl sex) silné bolesti v podbrisku cely den výtok a dnes 4.1. Výtok plus špineni. Co myslíte uhnizďovani nebo ne? Jinak tehu testy brzy ráno mi ukázaly 2 čárky - kontrolní světla dopo tmavějši a teď nic. Takže vůbec nevím co se děje. Děkuji za vaše názory a přeji hezky a úspěšný den.

vendelinka08
17. led 2018

jo a bolesti podbřišku jsem měla ukrutné od soboty, kdy jsem myslela že mám spíše slepák, ale to už jsem několikrát měla. Včera také ještě bolesti a nebylo mi moc fajn a dnes už nic... Pohoda

lucie0205
autor
17. led 2018

@vendelinka08 já sem na prášky ... nevím co se děje zda Jo nebo ne a denně v zravotnictvi narážím na mamlasy ... přijela sem z práce udělala si test a furt to samé co poslední dobou čárka se nemění ... ovu sem měla dle testu 2.1. A 3.1. Prikladam foto 1 - kolegyně mi dneska říká udělej sinusoidálních tehu i ovu test a tak sem do toho šla a Divej foto 2 ... a výsledky Hcg 16 ... si už připadám jak debil 😞

skripmart
17. led 2018

@lucie0205 hcg 15 je hrozne málo ... počkej dva dny jestli se zdvojnasobi 🙂 dr6im palce ... já mel@ prvniho ducha 11 dpo

lucie0205
autor
17. led 2018

@skripmart krásné gratuluji ... já mám duchy už 16 dni a furt stejné

vendelinka08
17. led 2018

@lucie0205 To znamená, že se v těle něco děje, ale jde o to, aby zjistili co? Nemůžeš mít vs obě jen tak pro nic za nic těhotenský hormon... má to přece nějaký důvod a oni by měli zjistit jaký, udělat utz, nabrat krev, prostě tě důkladně vyšetřit.

kolapav
17. led 2018

Já bych šla co nejdříve k doktorovi měla bych strach aby to nebylo mimoděložní když je hcg tak nízký hodně štěstí .

lucie0205
autor
17. led 2018

Zítra ráno jedu holky, už toho mám dost a sem z toho fakt unavená. Když to shrnu: testy Hcg pozitivní (16 kousku) ovu test dnes taky pozitivní, Hcg 16, teplota 37,4, prsa jak balony, nejsem nafoukla jak před Ms, a hlavně už mě to nebaví nevěděl na čem jsem. Každopádně Vám všem moc děkuji.

katty77
17. led 2018

@lucie0205 ahoj a nemůže jít o mimoděložní těhotenství? jako ten tvůj případ je fakt záhada :-/

renuliena
17. led 2018

@lucie0205 já jsem asi pred deseti lety mela hcg 25 a bylo to biochemicke tenotenstvi, což pak samo odeslo a zacala jsem menstruovat, takhle to prý ma spousta žen, akorat se tak nehlidaji a ani o tom biochemickem tehotenstvi nevi, 16 je hodne malo i na mimodelozni tehotenstvi, nemusis se bat, každopádně drzim moc palecky, treba se stane zazrak, já jsem loni v listopadu mela 4 tydny od menstruace což je cca dva tydny od ovulace hcg 1256, ale uvidis, treba vsechno dobre dopadne 😊

juliemichal
18. led 2018

@lucie0205 tak jak jsi dnes dopadla u dr?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru