Jsem těhotná? Zpozdila se menstruace, bolí podbřišek

brazdicka
30. dub 2012

Poradí mi někdo ?

Jelikož neberu Ha tak s přítelem máme přerušovanou soulož ( to nejhorší co může být ). Poslední MS jsem měla 26.3.2012, již 10 let jí mívám pravidelně po měsíci, tudíž jsem jí měla dostat 26.4.2012 a stále nic. Mám 5 dnů opoždění, kromě toho, že mě včera pobolíval podbřišek jako bych to měla dostat, a dneska mě šíleně bolely kolena tak nemám žádné příznaky. Myslíte, že mohu být těhotná ? Sama nevím ....

kukynka2
30. dub 2012

@brazdicka a co test,zkoušela jsi???
jinak takhle nikdo neporadí,to se jen můžeme domnívat,že možná jsi 😉

brazdicka
autor
30. dub 2012

@kukynka2

Test jsem zatím nezkoušela, půjdu si pro něho ve středu. Nikdy se mi nestalo, že by se mi to opozdilo ....

brittta
30. dub 2012

Teda já nechci být ošklivá, ale to je zase otázka... Slyšela jsi někdy o těhotenském testu? Jestli ne, tak to zkus u jasnovidky. 😀

brazdicka
autor
30. dub 2012

@brittta

Slyšela, ale jelikož jsem v práci tak si ho nemám kde koupit ;). Chtěla jsem vedět zda to nějaká z Vás neměla stejně ..
Nejsem tupá, neboj 😀

brittta
30. dub 2012

@brazdicka Jasně, že když máš nechráněný styk a nedostala jsi MS, tak můžeš být těhotná...

brazdicka
autor
30. dub 2012

@brittta

Jo 😉 ...

ronyx
30. dub 2012

@brazdicka Já to poznala díky bolesti prsů,to mi bylo hned jasné která bije 😀 Udělej si test,takhle ti nikdo neřekne jestli jsi,či ne. 😉

kukynka2
30. dub 2012

@brazdicka jestli to máš přesné tak nejspíš jsi,ale jistota je test a pak návštěva dr. já MS mám přesnou jako ty a jen 2x se mi zpozdila a z toho jsou moje holčičky♥

kija
30. dub 2012

To není myšleno vážně, že ne? To se učí snad už na základce, co je a není ochrana a co může a nemusí následovat.. Co vůbec čekáš, že Ti tu kdo odpoví? Jediný, co Ti každej může říct s jistotou, tak "je to možné", ale to víš i sama.

mamkamarketa
30. dub 2012

tak kdyz te boli kolena to je jasny tehotenstvi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

monako3
30. dub 2012

@kija
@mamkamarketa 😀 😀 😀 😀 někdy se tu člověk i dobře pobaví 😀

pavluska01
30. dub 2012

To je boží otázka 😀 Tak asi každá z nás to měla tak, že nedostala MS a pobolíval ji podbřišek 🙂 to těhu může znamenat, ale taky to může znamenat něco úplně jiného 🙂 Kolena bych spíš přičítala změně počasí a blbýmu tlaku, co teď je 😀 Normálně si vyběhni z práce pro test nebo po práci cestou domů, popřípadě nějaká obchodní centra maj otevřeno i zítra 😉

camelinka
30. dub 2012

ano

kija
30. dub 2012

😀 Jeee no jo, kolena jsem přehlídla, tak v tom případě je to bez debat 😀 😀

mamkamarketa
30. dub 2012

@monako3 to jo to si kolikrat ani v televizi nevymysli 😀

camelinka
30. dub 2012

@mamkamarketa no ale jestli to neboli mezi kolenama.... 😉

mamkamarketa
30. dub 2012

@camelinka 😀

brazdicka
autor
30. dub 2012

Otázka byla položena špatně, spíše jsem se chtěla zeptat jestli to taky někdo měl 😉 .

brazdicka
autor
30. dub 2012

@camelinka

Ne jenom kolena ;)

llluckaaa
30. dub 2012

Opožděná menstruace by mohla znamenat těhotenství, pobolívání v podbřišku by mohlo znamenat příchod opožděné menstruace a bolavá kolena by mohla znamentat, že máte moc tvrdou podlahu nebo drsný koberec 😉

kija
30. dub 2012

Jo, myslím si, že se někomu už možná někdy stalo, že otěhotněl po sexu bez ochrany, vynechala mu menstruace a pobolíval podbřišek 😀 Ale jistá si tím fakt nejsem 😉 😀

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@kija

Tak to je super 😀 , dík za radu ... 😉

marinka
1. kvě 2012

@brazdicka Bolest kloubů bývá častá v začátku těhu, já jsem to tak měla v obou případech, bolela mě kolena jako při chřipce. Teď to občas mívám i před MS, ale mnohem slabší..Udělej test, určitě budou //. Budeš ráda, ne? 😉

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@marinka
Kolena mě bolí stále ( nikdy mě tak nebolela) . Včera jsem si dělala 2 testy a nic jedna čárka MS stále nikde. Tak nevím kde je chyba ...
Mimčo zatím neplánujem, ale kdybych byla těhotná tak si to nechám 🙂

lili1986
1. kvě 2012

Myslím ,že takových otázek už tu byly stovky 😀 Já vím ,že jsi nedočkavá ,ale bez testu ti nikdo neporadí 😀 Já jsem měla rýmu a byla jsem nechlazena než mi došlo ,že je to těhu 😀 Někdy ty příznaky bývaji fakt zvláštni jako prsa jsem necítila vůbec jak zde maminky píšou 🙂 Tak ti přeji jestli je to chtěné až ti to výjde a jsi 😉 a jestli né až je to jen planý poplach 🙂

lili1986
1. kvě 2012

@brazdicka Já jsem měla pozitivní test až asi 10dní po vynecháni 🙂 Někdy to trvá než se HCG v krvi zvedne 🙂

luciemeli
1. kvě 2012

Ahoj třeba já měla opoždění o 10 dní a šíleně mě boleli prsa a strašně se mi nalili nikdo mi na ně nemohl šáhnout.. 😀 Tak jsem si dělala test a vyšel aktivně 😀

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@lili1986
@luciemeli Zítra jdu k doktorce, tak uvidím co mi řekne. Dnes je to 6 den co nemám MS, mám nafouklé břicho, bolí mě kolena, a píchá mě v podbřišku, jinak nic zvláštního 😀

luciemeli
1. kvě 2012

@brazdicka No určo běž a on ti řekne na čem jsi...😀

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@luciemeli
Jsem zvědavá co mi řekne .-D Tohle se mi ještě nestalo ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru