Jsem těhotná? Zpozdila se menstruace, bolí podbřišek

brazdicka
30. dub 2012

Poradí mi někdo ?

Jelikož neberu Ha tak s přítelem máme přerušovanou soulož ( to nejhorší co může být ). Poslední MS jsem měla 26.3.2012, již 10 let jí mívám pravidelně po měsíci, tudíž jsem jí měla dostat 26.4.2012 a stále nic. Mám 5 dnů opoždění, kromě toho, že mě včera pobolíval podbřišek jako bych to měla dostat, a dneska mě šíleně bolely kolena tak nemám žádné příznaky. Myslíte, že mohu být těhotná ? Sama nevím ....

luciemeli
1. kvě 2012

@brazdicka a ty by jsi chtěla mít miminko..nebo jste to plánovali do budoucna?... 😀

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@luciemeli
My zatím mimčo neplánujeme. Chtěly jsme až příští rok, ale kdyby to bylo tak bych si to určitě nechala ;).

luciemeli
1. kvě 2012

@brazdicka to je dobře 😀....Tak uvidíš.... 😀 já jsem taky miminko vbec neplánovala a když jsem zjistila že jsem opravdu těhotná tak jsem se rozhodla si to nechat jiným sem záviděla, že mají děti a já je mít nemohu...Tak jsem vzala v úvahu, že jsi to nechám...a jsem za našeho drobka ráda... 😀

brazdicka
autor
1. kvě 2012

@luciemeli To je jasné. Já bych si mimčo nikdy nenechala vzít ... Uvidíme co mi zítra řeknou, ale nejsem na to moc připravená. Včera jsem si trošku oddychla, když se na testech ukázala jenom / čárka...

Abych zítra nebyla překvapená 😀

luciemeli
1. kvě 2012

@brazdicka no to souhlasím no uvidíš a nebudeme přece malovat čerta na zeď 😀

slundo
1. kvě 2012

jasně, že můžeš, ale nikdo ti to tady nepotvrdí 🙂 Zpoždění nemusí znamenat těhu a zároveň můžeš být těhotná ikdyž dostaneš menstruaci. Takže test a dr. ti řeknou víc ;)

ikarkulka
1. kvě 2012

brazdicka ahoj, témat, které jsi založila, je na naší stránce již několik. podívej se do kategorií Snažilky nebo Těhotenství a přidej se do již existujících diskusí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru