Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

nonnni
3. bře 2014

@ladyes zitra rano, at to mas z ranni moci. Jestli jsi si jista tou ovulaci, tam by tam melo neco nabehnout 😉

ladyes
3. bře 2014

@nonnni
Zkusim ted a pak zitra rano nebo ? 🙂

nonnni
3. bře 2014

@ladyes no jestli mas testy dva, tak klidne i ted...a hlavne to sem nezapomen hodit!🙂

ladyes
3. bře 2014

@nonnni
Tak test je bilej :(

nonnni
4. bře 2014

@ladyes ☹ zkusis jeste dnes rano?

ladyes
4. bře 2014

@nonnni prave jsem zkousela a zda se mi zas bilej :( menstruace ma dorazit zitra tak uvidíme no :(

nonnni
4. bře 2014

@ladyes to me mrzi☹ Jak dlouho se snazite?

martinadesign
4. bře 2014

já mám taky bílej ☹ MS má dorazit v pátek....

luckag2
autor
4. bře 2014

@arwen2010
@deenyska
@tsterinka

ahoj holky, u mě je změna včera na noční mi nebylo dobře a měla jsem menší křeče,tak jsem šla raději domů. Dnes jssem byla na gyndě mám nemocenskou a klidový režim. Na UZ zatim není nic vidět,jen zvětšená sliznice...vzali mi krev a odpoledne si mám zavolat kolik je hodnota hcg. Sem tam zašpiním...Tak kdo ví co bude,ještě musí vyloučít mimoděložní,zas budu v nervech 😒 Akorát začínám pocítovat žaludek jak na vodě, a mám pořád hlad,větší únava jinak nic moc..

deenyska
4. bře 2014

@luckag2 To mě mrzí, že prožíváš takovou nepříjemnost. Drž se a dej vědět, jak ti dopadli výsledky, já budu držet aspoň pěsti

tsterinka
4. bře 2014

@luckag2 ahoj,to je mi líto že ti není ok,ale naházej flintu do žita.Hlavně nic netahej,zalez do postele,dej si něco dobrýho a pust si nějakej film,neee aby si tady hledala nějaký špatný témata,akorát tě to vynervuje,jdi si lehnout a až budeš vědět výsledky,tak se vrať.Držím palce

luckag2
autor
4. bře 2014

@deenyska dĚKUJU,doufám,že zas nepříjde zklamání :(

tsterinka
4. bře 2014

@luckag2 huš,huš.....ať už tě tu nevidím 🙂

luckag2
autor
4. bře 2014

@tsterinka OK,PŘIHLÁSÍM SE ODPOLEDNE,až budu znát výsledky krve 🙂

tsterinka
4. bře 2014

@luckag2 tak papa,a hlavně klid 😀

luckag2
autor
4. bře 2014

@tsterinka
@deenyska Tak hodnota hcg je 222,4 jednotek a za týden kontrola. Snad to bude hezky stoupat.

tsterinka
4. bře 2014

@luckag2 🙂 ,tak si jdi zase lehnout 🙂

luckag2
autor
4. bře 2014

@tsterinka zrovna koukám na jeden dokument na pc 😉

tsterinka
4. bře 2014

@luckag2 ,to znám,taky jsem koukala třeba i do noci a jen se stresovala,protože to bylo vše jen o těhotenství a problémech s ním spojené,noo a když už jsem byla joo opravdu vystresovaná,tak jsem koukala rovnou na potraty.Noo a teď když už tohle všechno mám za sebou a další mimi mě asi nečeká,tak se dívám na obrázky miminek a těhu testů a šmíruju tady kdejakou diskuzi 😀

luckag2
autor
4. bře 2014

@tsterinka joo to já taky koukám na koníka na ruzné fotečky dětí 😉 a koukám na ten dokument čtyři v tom jestli to znáš bývá to na čt 2. Snažím se být v pohodě,ted už to stejně moc neovlivním bud to bude dobre nebo ne,ale musím doufat že ano 🙂

vartacka
4. bře 2014

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Chtěla bych se zeptat, zda bych mohla být těhotná. MS jsem měla dostat v neděli max pondělí, mám MS pravidelnou + - 1den. Nyní v sobotu ráno bolest břicha, jako bych měla dostat měsíčky a nic. Od neděle mě bolí prsa, dnes už pouze při dotyku, a ráno mě, zas bolelo břicho jako bych měla dostat MS. Myslíte, že je ještě brzo na test? Děkuji za odpovědi

eeen
4. bře 2014

@vartacka jestli už MS mešká, tak by test měl ukázat alespoň ducha 🙂

tsterinka
4. bře 2014

@vartacka zkus testnout a uvidíš 😉 pak hoď foto,ale udělej si ho až ráno

vartacka
4. bře 2014

tak test je čistý ☹

tsterinka
4. bře 2014

@vartacka nesmutni,a skus to ráno znovu,třeba je ještě brzy 😉

vartacka
4. bře 2014

@tsterinka Juju děkuji za podporu

tsterinka
4. bře 2014

@vartacka já měla skoro neviditelnýho ducha až 4 dny po vynechání

vartacka
4. bře 2014

@tsterinka JJ právě jsem si říkala, jestli není brzo na test, prsa mě teda až tak nikdy nebolela.

tsterinka
4. bře 2014

@vartacka uvidíš ráno,no a když né zítra ráno tak jiný ráno určitě 🙂

vartacka
5. bře 2014

@tsterinka Ráno jsem zaspala, takže jsem test nestíhala, ale MS pořád nikde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru