Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

luckag2
autor
3. bře 2014

@tsterinka Je mi to líto,ani nevíš jak jsem to já prožívala všichni v mém okolí jsou těhotní nebo mají mimča tak jsem se ptala proč se to nedaří mi...ted v dubnu bych měla rodit. Tak doufejme,že ted bude vše ok 😉 a ty neztrácej nadějí,třeba si to ještě rozmyslí,držím palečky 😉

deenyska
3. bře 2014

@luckag2 Z pravidla je každé těhotenství jiné, ale u mě to bylo pokaždé stejné. Jediný rozdíl byl v tom, že při prvním těhotenství mě nic nebolelo, kdežto při těch následných mě pobolívalo břicho.

arwen2010
3. bře 2014

@luckag2 U prvního mi nebylo vůbec nic 🙂 Celé těhotenství jsem nevěděla, že jsem těhotná! 🙂 U druhého ( Missed Ab) mě píchalo a pobolívalo v podbříšku. Teď u třetího mi bylo úplně všechno 😀 Poznala jsem to podle pálení žáhy....pak tlak v podbříšku jako při ms...zvracení, únava...všechno co si jen vzpomeneš. Pořád jsem bulela ( to mi vydrželo do teď 😀 ),do 9. tt bych sežrala snad i koně. 😀

arwen2010
3. bře 2014

@luckag2 hele klidně si tam zavolej a objednej se třeba na konec příštího týdne...Ať jsi v klidu, že už máš termín 🙂

luckag2
autor
3. bře 2014

@deenyska mě právě u prvního bylo od začátku nevolno,a hlavně mě bolely prsa..a tedka nic moc necítím občas tlaky v podbřišku jako kdyby měla přijít MS a vynechání MS,jinak zatim nic moc nepocituji, jo a sem tam mám mravenčení na bradavkách :D

luckag2
autor
3. bře 2014

@arwen2010 joo hlad tež pocitují,chvíli zas nechut k jídlu ale to jak kdy...uvidíme možná teprv ty "příznaky" dorazí :D To je mi jedno hlavně at je ted vše ok,protože znova revizí bych projít nechtěla 😒

arwen2010
3. bře 2014

@luckag2 Neboj oni dorazí....třeba ze dne na den 🙂 Hlavně se nestresuj. I když je to těžké....člověk si říká do konce prvního trimestru pak se zklidním....ale pokud jsi si tím prošla tak se už pak bojíš pořád.... ☹ Tak šup volej a řekni termín 😉 A´t víme kdy máme držet palce 🙂

deenyska
3. bře 2014

@luckag2 Co není, může být 🙂... jak jsem zmínila prodělaný potrat v 17. týdnu, tak šlo o jednovaječná dvojčata, tak jsem byla celkem překvapená z toho, že na to, že tam mám ty miminka dvě, mi, kromě únavy, nic není. Za to kolem 10. týdne, možná i o něco později, jsem měla jeden šílený týden, kdy jsem nebyla schopná pozřít nic kromě piškotů a Coly... pomohlo k tomu asi i letních 30 stupňů venku a zrovna tak doma. Šlo ale jen o ten jeden týden, jen mě překvapilo, že to nepřišlo dřív. Teď jsem si ještě vzpomněla k tomu špinění... v tomto těhotenství se mi asi v 7. týdnu stalo, že jsem zakrvácela, slabě, jednorázově, ale krev to bylo. Strašně mě to vyplašilo a už jsem čekala nejhorší. Vše bylo naštěstí v pořádku, doktor mi řekl, že děloha je v pořádku, že zakrvácení šlo zřejmě z čípku a mohlo to souviset s tím posledním těhotenstvím (měla jsem za sebou porod včetně revize).

luckag2
autor
3. bře 2014

@deenyska
@arwen2010 Já vím v dnešní době je toho hodně co se může stát, taky třeba nemusí být v děloze. No objednala mě už na pátek 7.3. a prý pokud ještě nepůjde nic vidět aspon nabere krev,a podle mě mi dá nemocenskou hned.

deenyska
3. bře 2014

@luckag2 Tak ať vše dobře dopadne 😉

nonnni
3. bře 2014

@luckag2 no krasa! Ja mam podobny z dneska, objednala jsem se na 19.3. S tim, ze ocekavam srdecni akci🙂

luckag2
autor
3. bře 2014

@deenyska
@nonnni Děkuji a taky gratuluji 🙂 akorát sem tam mám na kalhotkách mírný výtok ružovo hnědý,snad to není nic špatného 😒

nonnni
3. bře 2014

@luckag2 pokus je to jen takhle, tak to bude z extra prokrveni, ale lip, ze jdes na KO UZ 7.3. Pro sichr🙂 Kup si ascorutin.

luckag2
autor
3. bře 2014

@nonnni to se dá volně koupit? a k čemu to je? mám akorát kys.listovou... snad už to tentokrát výjde 🙂

nonnni
3. bře 2014

@luckag2 da se volne koupit a pomaha proti krvaceni. Take muze o dost zvysit konzumaci vit C. V podstate to same.

janinkahrdl
3. bře 2014

@deenyska Ahojky prosím tě mohla bych se zeptat po jaké době jsi znova otěhotněla po potratu?? Jesli mužu já měla zamklké v 18 tt . 14 dní už nebylo srdíčkoj je to 17 ledna. jsme z toho stále zoufala psichyka je hrozná. Chěla bych ještě jednou ale mám veliký strach prožít to znovu ☹ . XChtěla jsme se zeptat po jaké době jsi znovu otěhotněla a jesli je vše v pořádku. Mě je 36 let 2 porody uplně v pořádku holkám 10 a 15 let.Toužím ještě po miminku jen mám strašný starch aby se to neopakovalo.

luckag2
autor
3. bře 2014

@nonnni aha děkuji.

luckag2
autor
3. bře 2014

@janinkahrdl Ahoj,já jsem byla na revizi v září zamlklé těhu v 9 týdnu a ted jsem znova otěhotněla v únoru takže asi 5 měsícu,a to jestli bude vše v pořádku uvidíme teprv se chystám na gyndu v pátek. Ale taky mám strašný strach aby se to neopakovalo 😒

deenyska
3. bře 2014

@janinkahrdl Já jsem se z toho vzpamatovávala horko těžko a dost dlouho. Měla jsem to podobně, nicméně šlo o jednovaječná dvojčata a srdíčka zřejmě dotloukla chvíli po poslední kontrole, taky jsem to zjistila až po 14i dnech. Potkalo nás to v srpnu. Každý doktor ve šptiále mi řekl, že máme počkat tak 4 měsíce, protože mám za sebou zásah do těla silnější než interrupce. Můj ženský doktor mi řekl, že mám počkat alespoň 3 cykly, než se pokusíme, že je potřeba, aby se děloha zacelila a bylo vše v pořádku. Ta doba, která byla předemnou mi přišla hrozná, ale je fakt, že se to dalo přečkat, tím spíš, že jedno dítko doma mám. Celkem to uteklo a v prosinci jsme se začali snažit. Zadařilo se nám dá se říct napoprvé. Je mi 25, v srpnu 26, první porod jsem taky měla v pořádku, byť 37. týdnu, v závěru jsem měla málo plodové vody a s tím spojené problémy, proto to proběhlo takhle. S dvojčaty bylo vše také dobré až do toho srpna. Věděla jsem, že s jednovaječnými dvojčaty je to doslova a do písmene nejistý podnik od začátku do konce (ne, že by jednočetné těhotenství nebylo). Nicméně už to vypadalo dobře a když už jsem měla naději, že to tak i zůstane, přišla tahle rána. Dnes jsem cca ve 14. týdnu, miminko čekám jedno, ale co kontrola, děsný strach. Na začátku jsem měla menší problém s krvácením, takže jsem brala utrogestan, což mě zase o něco víc vyděsilo. Minulý týden jsem absolvovala papp test v prvním trimestru, ultrazvuk dopadle dobře, nicméně se doktorce objevila hraniční hodnota šíjového projasnění, takže jsem trnula, jak dopadne krev. Naštěstí nikdo nevolala, což znamená, že krev je v pořádku. Doktorka mi říkala, že se nemám zbytečně děsit, že to, čím jsem prošla, byl fenomén dvojčat a žádná genetická vada se nepotvrdila. Všechno mě teď vyděsí daleko víc než předtím a už se nemůžu dočkat pohybů, abych měla sama aspoň něco trošičku pod kontrolou. Člověk by tam nejraši vždycky nějak nahlídl, aby věděl, že je vše ok. Držím pěstí, ať se vám brzy zadaří a už vše proběhne tak jak má.

janinkahrdl
3. bře 2014

Děkuji za odpověd. Moc Vám přeju at je vše v pořádku a máte zdravé a krásné miminko. Vím jaké to je jsem z toho stále špatná jen mě trošku drží že bych ještě jednou do toho šla a chtěla. Ten strach asi už budem mít potom co jsme prožiliale jde to takže Hodně štěstí Vám přeju a děkuju za odpověd. Taky ještě radši počkám než začneme znova jako vy. Děkuju

martinadesign
3. bře 2014

Ahoj holky,

tak jako každej tady 😀 mám prosbu, jestli bych mohla být těhu.. 🙂 Dnes jsem 10 dpo, boli mne prsa, picha mne od 5 dpo v podbrisku a brise, mam zvysenou teplotu a proste divnej pocit, a jinej oblicej... Na testu mozna neco je, neni, nevim 🙂 jednou tam ducha vidim, podruhe ne.. Vim ze 10 dpo je asi brzo na test. Bylo by to moje prvni mimi a moc bych si ho prala... Co myslite, mam sanci na uspech? Zbyvaji mi 4 dny do menses, tak uz jsem docela nervozni.. Kez by to vyslo 🙂

margotecka
3. bře 2014

@martinadesign Zkus dát fotku tt.

martinadesign
3. bře 2014

To nejde vyfotit 🙂 je to videt jen v nejakem uhlu a pod svetlem... asi jsem zrala na chocholouška :D no pockam jestli prijde nebo neprijde ms... takhle uz jsem jednou plasila a pak kdyz prisla, jsem si prisla jako blbec 😀 😎

margotecka
3. bře 2014

@martinadesign Musíš to vyfotit na bílém podkladu 😉

chrisula
3. bře 2014

ahooj ,gratulace... 🙂

ladyes
3. bře 2014

Ahojky jsem 13 DPO 🙂 menstruaci mam dostat za dva dny myslite ze mam testovat ? 🙂 priznaky zatim asi zadny jen me bolelo bricho, v krizi,a cejtim co jiny necejti :D bojim se ze kdyz testnu a bude tam je jedn carka tak budu nastvana :\ co myslite ? 🙂

martinadesign
3. bře 2014

Já už tam zase nic nevidím ... jsem prostě plašan 🙄 ještě jsem navíc tu modrou čárku udělala křivě, má to bejt od ní doprava :D jsem traged :D

martinadesign
3. bře 2014

@ladyes Já bych klidně testovala 🙂

martinadesign
3. bře 2014

@nonnni já chci taky takovej peknej testík vybarvenej 🙂

ladyes
3. bře 2014

@martinadesign
Opravdu ? 🙂 aspon jedna kladna vec 🙂 no dobre mam to zkusit dneska a nebo zitra ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru