Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

adriankavalo12
6. bře 2014

@luckag2 dobrá zkusim zopakovat ;)

luckag2
autor
6. bře 2014

@adriankavalo12 a dej vědět jak jsi dopadla 🙂

vercula7
6. bře 2014

@adriankavalo12 já jsem asi slepá ale já nic nevidím :(

jaja.m
6. bře 2014

@adriankavalo12 Aď natáčim jak natáčim taky nic nevidim☹

luciebx
6. bře 2014

@adriankavalo12 ja bohuzel taky nic nevidim 😒

tsterinka
6. bře 2014

ani já nic nevidím 😒

adriankavalo12
6. bře 2014

a co ted?

luckag2
autor
6. bře 2014

Já jsem tam zahlídla ducha,ale je těžko tak soudit,foto hodně zkresluje... Lepší test zopakovat a bude jasno 🙂

adriankavalo12
6. bře 2014
adriankavalo12
6. bře 2014

@luckag2 Asík tak

luciebx
6. bře 2014

fakt nic.. ale vsak muze byt brzy... pockej dva dny a testuj znovu.. pokud se nic neukaze.. zase vyckej..

sarriku
6. bře 2014

@adriankavalo12 Ahoj, já tam vidím pididouška, už mám na to čich.
Za celou snažící kariéru jsem jich měla asi 5, samozřejmě někdy sílily, ale nikdy ne, aby byly na fotogenické úrovni. pak už jsem se styděla uploudovat fotky, protože to byl vždycky planý poplach:-/.
Nakonec jsem testovala až po deseti dnech zpoždění a už jsem se od ostatních vážně ujišťovat nemusela. Byly to dálnice jak blázen.
Takový dušíky dělá rád LadyMax od Dr.Maxu a i Mamatesty, nesmíš je namáčet dýl než co se mají.
Buď trpělivá, jednou to vyjde:-* A nebo....gratuluji, jestli je k čemu 😉

Lucie

adriankavalo12
6. bře 2014

@sarriku No je pravda že mi to udělalo hodně testu no uvidi se pokud to vyjde ale nevím mno jinak děkuji za radu 🙂

marketaema
7. bře 2014

Ahoj holky, tak dnes testuji znovu, Ducha sice vidím, ale nesílí 😢 - já už fakt nevím. Nebo ho možná nevidím. Ach jo. Vidíte něco vy?

terrorkax
7. bře 2014

@marketaema ja tam vidim akorat rysku, kde se ma carka nachazet..pockej par dni ..

marketaema
7. bře 2014

Taky mi to tak příjde. Ale když se podívám na stejný test včera odpoledne - tak tam není ani ta "ryska" 😕

jarmulka
7. bře 2014

@marketaema dělala jsem v laborce a tak mě napadlo - co takhle si udělat hcg z krve? Buď Ti to může napsat Tvůj gynekolog a je to zadarmo a pokud to budeš mít statim,tak výsledek do 2 hodin a nebo jako samoplátce v jakékoliv nemocnici za poplatek cca 200 Kč, výsledek také do dvou hodin a 100% jistý... Moc bych Ti to miminko přála!!!

luciebx
7. bře 2014

ja kdyz si udelam test. a treba pull hodiny po uschnuti tak takovouhle rysku tam mam taky.. nekdy je tam hned.. zalezi na testu... ono se da hodne casto splest s dusikem a s tou ryskou.. pac ta ryska ma taky odstin..

marketaema
7. bře 2014

@jarmulko Děkuji. Prostě na to musím přestat myslet. Tak jak tady píšou holky, asi to jsou opravdu jen stíny (i když já to nikdy neměla). ☹ Zkusím si koupit jiný test, víte o nějakém opravdu citlivém a kvalitním? A krev prostě zkusím v pondělí, pokud se něco změní.

marketaema
7. bře 2014

@ jarmulko tak jsem zkusila vyfotit znovu

werumka
7. bře 2014

@marketaema Zkus udělat ovulační test, pokud máš na těhotenském opravdový náznak druhé čárky, tak by měl být ovulační pozitivní.

jarmulka
11. bře 2014

@marketaema tak jak ??? Pořád na Tebe myslím... Jsem napnutá jako malé dítě 🙂 ...Napiš prosím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru