Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

tsterinka
5. bře 2014

@vartacka no tak zatím jen dobře ne 😀

marketaema
5. bře 2014

Ahoj holky, ráda se k Vám přidám a rovnou přidám dnešní fotečku. Nějak nevím - zda to je jen rozmazaná barva nebo duch 🙂 Ale duch šel vidět asi až po hodině ...
Co myslíte ?

artee01
5. bře 2014

@marketaema Pokud je tohle duch po hodině řekla bych že ne e ☹

marketaema
5. bře 2014

Tak to se nedá nic dělat , uvidíme. ☹

tsterinka
5. bře 2014

@marketaema i když je to rozmazané,já tam něco vidím,skus to ještě zítra ráno a hoď sem fotečku.Držím palečky ať se to povede 🙂

marketaema
5. bře 2014

Děkuji, ted jsem fotila ještě jednou u okna. No jsem trochu blázen. Ale je mi 33 a mimi ještě nemám.

tsterinka
5. bře 2014

@marketaema jak píšu,,já tam něco vidím,noo uvidíš na dalším 🙂

luciebx
5. bře 2014

@marketaema po hodine uz je pozde... jako muuuuze to znamenat neco a taky nemusi... ne nadarmo se rika ze kdyz se na testu neukaze nic do 5 min tak test je povazovat za negativni... moc se na to neupinej..

ventilkova
5. bře 2014

já tam tedy nevidím nic..ale jsou tady na to asi lepší odbornice než já

jarmulka
5. bře 2014

@marketaema a já to zase vidím naprosto zřetelně - takhle přesně se tvářila moje dcera - já test zahodila s tím,že je negativní,za dva dny ms stále nikde ,tak znovu test a ... Dnes jí je 8 let a je to moje sluníčko! A tohle dle mého je pozitivní test. Je to teprve v začátku,ale je... 🙂

marketaema
5. bře 2014

@jarmulka děkuji moc. Nechci se na to upínat, ale taky to vidím, tak zkusím zítra, protože do pátku nevydržím. Zatím mám zpoždění 2 dny

jarmulka
5. bře 2014

@marketaema jsem zdravotni sestricka a viděla jsem něco testů a sama mám dve děti,takže vím,jak vypadá negativní snehobily test. Tady vidím naprosto zřetelně druhou čárku. Mysli pozitivně,buď v klidu,já jsem přesvědčena ,že to je miminko! 🙂

jarmulka
5. bře 2014

@marketaema jo a já měla obě čárky vždy stejné až někde v 7-mém týdnu vždy. Takže na sílu obou carek já neberu zřetel. Buď tam je jedna a nic není nebo dvě jako u Tebe a je to tehotenstvi...

jetynka
5. bře 2014

@marketaema nechci tě zklamat, ale tohle jsem měla taky i týden co mi meškala ms a těhu jsem nikdy nebyla a obzvlášť pokud máš tohle mama test tak tyhle testy rády dělají duchy, samozřejmě ti držím palce aby to v tvém případě miminko bylo 🙂.

marketaema
5. bře 2014

@jarmulka Bože děkuji za tak krásná pozitivní slova. Je mi už 33 let s partnerem jsem 17 let. Dříve jsem studovala , pak pracovala a ted už bychom mimi chtěli tak nic. Bojím se jen aby to nebyla nějaká rozpitá barva ☹

marketaema
5. bře 2014

@jarmulka Jinak snad ještě doplnění, krom bolesti prsou, žádné příznaky. Ale prsa mě bolí i před menstruací. Akorát 2 mě svědí oči a mám pocit suchých očí - ale nevím zda to k tomu vůbec přisuzovat. 😕

jarmulka
5. bře 2014

@jetynka
@marketaema holky, pokud test vyjde pozitivně,neco se vždy v těle děje. Bohužel je hodně tehu,které končí v začátku - slabě pozitivní testy,ms opožděna a nakonec to dostanete. To je nevýhoda testů - odhalí i začátek tehu,které třeba nevyjde - špatné dělení buněk,špatné uhnizdeni vajíčka atd... Nebýt testů,nevěděly bychom,že jsme byly těhotné... Ona je totiž zivotaschopna jen 1/3 vajíček... Ale proc hned malovat čerta na zeď?! Prostě to vyjde,musí! 🙂

marketaema
5. bře 2014

Zkusím znovu v pátek, ale asi to do té doby nevydržím ☹

jarmulka
6. bře 2014

@marketaema tak nám sem pak hoď výsledek 😀

tsterinka
6. bře 2014

@vartacka ahoj,tak jak si dopadla??? Jsem napnutá jak kšandy 😀

vartacka
6. bře 2014

@tsterinka ahoj,dělala jsem si včera odpoledne a taky čistý,já ty rána jaksi nedávám s časem.

marketaema
6. bře 2014

@jarmulka no nemohu to vydržet do zítra. Dnes jsem měla na toaletním papíru nahnědlý výtok. Ted nic. Tak nevím zda už mi menstruace klepe opět na dveře nebo .......... 😒

luckag2
autor
6. bře 2014

Myslím,že hezky sílíme tak snad bude vše ok. První je z nedělního odpoledne mini dušík,druhý úterý ráno a třetí dnešní odpoledne 🙂

jarmulka
6. bře 2014

@luckag2 gratulace!!! Naprosto jasné těhu 😀 !!!!!

luckag2
autor
6. bře 2014

@jarmulka děkuji,ale pořád tam jsou obavy aby bylo vše ok 🙂

jarmulka
6. bře 2014

@luckag2 neboj ! Teď už to výjde!!! 😀 určitě 🙂

nonnni
6. bře 2014

@luckag2 no parada! Ja jsem take na dobre ceste🙂 Nechces zalozit diskusi pro listopadovky? 😉

Tohle je z dnesniho rana. Nabehla soubezne s kontrolni a pak jsem to fotila po zaschnuti v porovnani s temi starsimi. Testovano v patek, sobotu, utery a dnes...

tsterinka
6. bře 2014

@luckag2 tak gratuluju maminko 🙂

tsterinka
6. bře 2014

@nonnni také velká gratulace 🙂

luckag2
autor
6. bře 2014

@nonnni Taky gratuluji 🙂 Ale já mam strach se ještě radovat.. Nevím který to mám den po ovulaci protože mívám nepravidelné cykly a nevím,kdy bývá ovu,tak si to nemůžu tak hezky popsat jako ty 😒 Ještě mám jeden testík tak plánuju zítra nebo o víkendu z ranní moči 🙂 a tu diskuzi klidně můžem,kdy jdeš k mudr??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru