Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

nonnni
6. bře 2014

@luckag2 ono je jedno, kdy jsi mela ovulaci, smerodatne je, ze ti sili, coz ti sili uplne ukazkove! Jak se nasobi hcg, tak je to na dobre ceste🙂

Ja jdu 19.3...nejak si tentokrat nepripoustim, ze by to mohlo nevyjit...

marketaema
6. bře 2014

ahoj holky, velká gratulace. Já doufám, že zítra už budu taky přidávat takové fotky 😵 . Dnes špinění, tak nevím zda se těšit nebo ....

luckag2
autor
6. bře 2014

@nonnni byla jsem v úterý na krev hcg bylo 222,4 a dnes je čárka zas sílnější tak asi stoupá 🙂 a jdu zas za týden,mám hned nemocenskou a klidný režim. Akorát nevím zda už půjde něco vidět,ale chce mě mít pod kontrolou a první musí vyloučit mimoděložní.

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema Děkujem,snad ti to taky výjde a budem mít zdravé miminka 😉 Já jsem si to tenhle měsíc vůbec nepřipouštěla,bylo hodně stresu,hodně práce..pak přišlo pár dní zpoždění MS ale to u mě bývalo časté,asi 4 den zpoždění slabé špínení,další den zase nic,to už mi bylo divné,,,za dva dny to samé, a na den potom byl na testu mini duch 😉

nonnni
6. bře 2014

@luckag2 cca od 1000 jednotek uz je to na utz zretelne...tedy uvidi, ze je to v deloze, zloudkovy vacek mozna...na srdicko je jeste bzro. To tak od 6+ zhruba...casto i pozdeji. V utery muzes mit treba na 3000, urcite pres dva🙂

luckag2
autor
6. bře 2014

@nonnni kdo ví uvidíme jak rychle to bude stoupat, jdu v útery 🙂 už jsem založila diskuzi čerstvě těhotná - Termin porodu Listopad 🙂

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 já jsem dnes 36 DC a MS mívám tak cca o 32 dní. Takže dnes je to přesně 4 den zpoždění. Tak to by bylo úplně stejně . 😲 Já tady včera dávala fotky, někdo říkal rozpitý papírek "Jarmulka" těhu, tak jsem zvědavá.

nonnni
6. bře 2014

@luckag2 jdu tam!🙂

nonnni
6. bře 2014

@marketaema a nezkousela jsi dnes znovu?

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema Tak to jsem si asi nevšimla,ten tvůj test jsem nezahlídla,ale kouknu se zpět 😉

marketaema
6. bře 2014

Zkoušela , ale je to takový pididuch. - Jestli vůbec. No asi vidím jen já ☹

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema já tam ducha vidím,podívej se zpět na můj první test,byl podobný duch...a na druhý den z ranní moči už byla slabá čárka viditelnější 😉

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 Luci, prosím, jaký si používala test ?

luckag2
autor
6. bře 2014

jeden nějaký comfort 10 zeleno bíla krabička a ještě nějaký dr.max z kauflandu z lékárny...ono je to celkem jedno,ale prý mama testy nejsou moc spolehlivé.
@marketaema

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 Díky. A jinak máš nějaké příznaky 🙂 ?

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema ted začínají pomalu,větší unava večer usínám kolem 9-10 a ráno se budím už kolem 8,to kdysi nehrozilo 😀 Mívám často hlad,často chodím na wc na malou,a začínám pocitovat citlivější prsa.

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 Tak já také usínám již v 20 hod 😅 . Ale hlad taky. NO ale taky to může být PMS. Tak zítra testnu a bude rozhodnuto 😕

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema jjo skus to a uvidíš..Dej vědet jak to dopadlo 😉

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 Omlouvám se za tak diskrétní otázku.. Ale nezkoušela si náhodou čípek ? Jaký je ?

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema Tak to ti neporadím já vůbec,ale už jsem byla na gyndě na krev a sliznici mám zvětšenou,a hcg 222,4 jednotek.

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 No , prostě ještě musím 13 hodin vydržet a budeto to 😉

luckag2
autor
6. bře 2014

Je to strašné to čekání já vím,ale nic jiného nám nezbývá..Já zas čekám na úterní kontrolu,a vždy mám strach abych neslyšela špatné zprávy ☹
@marketaema

marketaema
6. bře 2014

@luckag2 musíme myslet pozitivně, jinak bychom se .......! Děj určitě vědět. Jinak já zítra napíši, jak to se mnou vypadá.

luckag2
autor
6. bře 2014

@marketaema ok jasně 😉

lencak80
6. bře 2014

Ahoj holky, tak tady pročítám různé diskuse jestli těhu ano nebo ne.... sice už doma mám dva kluky, ale... nikdy nic není stejné.
MS jsem měla mít v pondělí, takže už jsem 35DC, normálně mívám cykly kolem 32, ale poslední dobou cca 4 měsíce zpět je mívám kratší, max 30dnů.
Celý víkend jsem měla už bolesti, tak si říkám že MS je na spadnutí, bolest zad, podbřišku, takové nevolno pocity, občas to před MS mívám.
Dokonce jsem byla na kurzu LM, kdy se MS může urychlit a zatím nic.
Dnes je mi zase tak nějak divně, prostě už bych to fakt měla mít, jenže BT je stále nahoře, takže vím, že MS prostě dnes nedostanu. Tak uvidím, ale test nemám, a nevím kdy se dostanu ho koupit. Říkám si, že to snad ani není možné při přerušované souloži, ale... takových už bylo, že? Jsem celkem napjatá, co si o tom mám myslet.

luckag2
autor
6. bře 2014

@lencak80 Ahoj vím že pár lidem se to stalo po přerušované souloži a je stoho miminko 🙂 Asi nejspolehlivější je skusit test a pak uvidíš bud bude mimi nebo si zajdeš na gyndu na injekci pokud to nedostaneš 😉

adriankavalo12
6. bře 2014

Něco tam vidim ale možna mam jen vidiny co myslite?

luckag2
autor
6. bře 2014

@adriankavalo12 vidím tam ducha 🙂

adriankavalo12
6. bře 2014

@luckag2 važně ? Ja jsem na mobilu tak to moc nevidim jinak je nornalni že ze ně tekla byla lepkava tekutina ? Sperna to nebyli ;)

luckag2
autor
6. bře 2014

@adriankavalo12 určitě tam něco vidím,ja měla mini ducha a na druhý den ráno už to byla slabá čárka,tak doporučují testík zopakovat zítra či pozítří z ranní moči a budeš chytřejší 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru