Jsem těhu?

luckag2
2. bře 2014

Ahoj holky,dnes mám zpoždění skoro týden MS ale mám nepravidelný cyklus. Přidávám test z dnešního odpoledne a vidím dušíka,je pravda že na světle jde vidět mnohem lépe,ale zajímá mě Váš názor jestli taky něco vidíte 🙂 Děkuji.

luckag2
autor
2. bře 2014
tsterinka
2. bře 2014

ahoj,já ho také vidím,přeji ať čárka sílí a vše je v pořádku 🙂

luckag2
autor
2. bře 2014

@tsterinka Děkuji mám za sebou zamklé těhu,tak doufejme že ted bude vše ok...akorát mám 14 dní po posledním sexu tak mi to příjde celkem pozdě,na to aby byl jen dušík. Jak jsi to měla ty??

tsterinka
2. bře 2014

@luckag2 já měla po 14 dnech taky jen dušíka,a skoro vůbec nesílil,no a v 7 týdnu jsem byla na laparce bylo to mimoděložní,tak šel mimísek ven i s vejcovodem ☹ ,bylo to letos 5.1. a dodnes jsem z toho mimo,a nejhorší na tom je,to,že když jsem se vrátila z nemocnice manža říkal že si uděláme jiný,a nedávno mi řekl,že už neche.Strašně jsme se pohádaly,chtěla jsem od něho odejít,protože jsem se cítila jako blb,kterýho někdo tahá za nos.No nakonec jsem zůstala,ale v hlouby duše jsem na něj pořád hrozně naštvaná,a říkám si proč mi to neřekl už na začátku ☹

luckag2
autor
2. bře 2014

@tsterinka jej to mě mrzí :( Mě taky stále bolí ztráta mimča v září,bylo to zamklé těhu v 9 týdnu. A měla jsi nějaké příznaky nebo bolesti že by bylo něco špatně? Nebo normálně jako těhotenství? Umě je ještě na prd že mám nepravidelný cyklus,takže pořádně nevím kolik dní mám zpoždění,ale vždy počítám 28 den cyklu.

arwen2010
2. bře 2014

@luckag2 já myslím, že tam je, tak držím palce ať sílí... 😉 já měla den před ms podobného 🙂 klidně koukni do alba 🙂

luckag2
autor
2. bře 2014

@arwen2010 Děkuji,koukla sem..a tys měla pravidelný cyklus?

arwen2010
2. bře 2014

@luckag2 po revizi jsem to měla rozházené ale počítala jsem to podle toho co jsem měla před revizí kdy jsem měla cyklus pravidelný

luckag2
autor
2. bře 2014

@arwen2010 já mám taky v září po revizi a mám nepravidelný minulý mesíc jsem měla 31,ale vždycky taky počitám 28 takže pořádně ani nevím kolik dní mám zpoždění...ale je to asi 14 dní od poslední soulože a není ten duch slabý? snad bude vše ok..

arwen2010
2. bře 2014

@luckag2 ono záleží kdy jsi měla ovulku.
Klidně se spermouši mohli chovávat i dva dny a čekat na vajíčko a pak by to třeba i odpovídalo 🙂
A ne vždycky musí být hned dálnice.
A nebo zkus zítra jiný test. 😉
Já to tehdy vůbec neřešila a podařilo se 3. měsíc po revizi. Zkus za dva dny druhý test.
Já to tehdy měla taky takové všelijaké 🙂

luckag2
autor
2. bře 2014

@arwen2010 no já ani nevím kdy byla ovulka takže je to tež všelijaké :D ale zítra mám v plánu skusit jiný test hned ráno a uvidíme. Děkuji za radu 🙂

nonnni
2. bře 2014

@luckag2 to nemusi znamenat, ze jsi otehotnela pred 14. dny, i kdyz tenkrat byl posledni sex. Take jsi mohla ovulovat o 2-3 dny pozdeji a spermie si pockaly a muzes byt jen 11.-12. DC...takze to fakt nemusi znacit nic spatneho🙂 Kazdopadne by test mel silit. Delej si vzdy stejnou znacku, abys mela porovnani a pokud vydrzis, tak si ho delej ob den...ja bych nevydrzela. Zacatkem rijna mam take za sebou potrat na zacatku 9.tt, ale revizi jsem odmitla a zvladla to bez ni. Ted uz mam treti den positivni test a sili, tak doufam v lepsi zitrky. Drzim palce!

arwen2010
2. bře 2014

@luckag2 tak pak hoď foto jak to dopadlo 🙂 Držím palce 😉

luckag2
autor
2. bře 2014

@nonnni
@arwen2010 Děkuji moc holky,taky v to doufám 🙂 měla jsem i trošilinku špinění tak snad mrcha už nedorazí...A uvidíme jak výjde testík zítra z ranní moči. Dám vědět 😉

sarkad2856
2. bře 2014

@luckag2 nj,je tam 😉 tak at sílí

luckag2
autor
3. bře 2014

@arwen2010
@nonnni Holky tak dnešní testík z rána je silnější,už jde vidět hezky slabá čárka-koukněte 🙂

arwen2010
3. bře 2014

@luckag2 No tak ten je kráááásný! A o tom že sílí není vůbec pochyb! Takže gratuluji!!!! 🙂

luckag2
autor
3. bře 2014

@arwen2010 Děkuji,ale i tak to budou zas nervy at je vše ok 🙂 Myslíš že už mám zavolat na gyndu,nechci se objednat zas moc brzy.

tsterinka
3. bře 2014

@luckag2 tyyyyyyyy,jo tak gratuluji.A jinak k tomu mému nevydařenému těhu,nárazově jsem vždy zakrvácela,tak jako kdybych se počůrala a pak třeba celý den nic a jednou ráno jsem vstala a šílená bolest že mě to položilo na postel.Jela jsem do nemocnice,tam jsem strávila 3 hodiny lítáním po vyšetřeních a poslali mě domu s tím,že těhotenství je v pořádku a je to otrava z jídla,tak nasadili dietu.Celej den jsem ležela a vypila jeden čaj,večer už se to nedalo vydržet,tak jsem tam jela zpět.Zprávu z rána vyhodily.Šla jsem na ultrazvuk,bylo mi řečeno,že něco není v pořádku a počká se do rána a pak uvidíme,myslela jsem že do rána je po mě,jak mi bylo zle.Ráno další utz no a pak už rovnou na sál,jelikož jsem měla vnitřní krvácení,tak proto mi bylo tak zle.Při operaci mi ještě našli 6cm nádor,ale o tom jsem věděla,nevěděla jsem že to je nádor,ale že tam něcio je.Už asi 7 let jsem říkala svojí dr že mě při sexu a někdy i jen tak hrozně bolí v podbřišku,řekla mi že asi doma moc řádíme.(kráva jedna),no a nakonec to byl ten nádor,naštěstí nebyl zhoubnej.Když mě pustily z nemocnice,tak jsem šla dr poděkovat za její péči 😠 ,odpověděla že jsem na tom vlastně výborně a ať jsem ráda,že jsem neumřela.Dr už mám jinou

tsterinka
3. bře 2014

@luckag2 už volej 🙂

arwen2010
3. bře 2014

@luckag2 já bych ještě vydržela alespoň týden. Ať se zbytečně nestresuješ, že ještě nebylo nic vidět. Zkus podle kalkulačky na netu spočítat kolik by jsi mohla být tt. A šla bych až tak 5+3 nejdříve 🙂

tsterinka
3. bře 2014

@arwen2010 lucka to nevydrží 😀

arwen2010
3. bře 2014

@tsterinka já vím, že je to těžké taky jsem si tím prošla ale zase se pak bude nervovat, že tam ještě nebylo nic vidět, tak jestli je všechno v pořádku. Já teď šla až 5+5 a jedna doktorka mi tvrdila že je to špatné, že nic nevidí....A pak jsem šla ke druhé a ta mi 6+1 řekla, že už máme srdíčko....Ty tři dny jsem myslela, že mě trefí šlak.

tsterinka
3. bře 2014

@arwen2010 tak to gratuluji,a přeji ať je vše jak má být 🙂

deenyska
3. bře 2014

@luckag2 Já bych se objednala až trošku později (záleží, jakou objednací lhůtu má lékař). Aby to tak vyšlo na ten 6tt, když už je možné vidět srdíčko. Já jsem prodělala potrat v 17. tt a když jsem pak otěhotněla, odložila jsem si návštěvu doktora právě tak, abych alespoň trošku zmenšila zklamání. Sice si pořád klepu před každou kontrolou, ale i tak jsem se s tímhle přístupem při potvrzení těhotenství cítila trošičku líp. Držím pěsti, až je vše tak jak má 😉

arwen2010
3. bře 2014

@tsterinka děkuji. Zatím se malá drží dobře, tak snad už to bude ok až do konce 🙂

luckag2
autor
3. bře 2014

@tsterinka jej to mě moc mrzí,ale hlavně že se na vše přišlo včas 🙂 Když už má člověk špatnou zkušenost z těhu tak je to blbý,taky budu nervozní :(

luckag2
autor
3. bře 2014

@deenyska
@arwen2010 no myslela jsem že bych zavolala a objednala se na příští týden,akorát tento týden mi trefila noční směna tak nevím jestli budu schopná :( Holky a měli jste u každého těhu jiné příznaky??

luckag2
autor
3. bře 2014

Ted mi vychází podle těhu kalkulačky 5+0 ale myslím že to bude o něco mladší,protože nemám pravidelné cykly.

tsterinka
3. bře 2014

Holky jdu radši vařit,nebo bych zase brečela jak já vám závidím že máte chlapa kterej o děcko stojí,já už se nedočkám.Všem Vám přeji spoustu krásných a hlavně zdravých miminek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru