Jsem těhu? Bolesti v podbřišku, nemám chuť na cigarety

teres
15. čer 2013

Ahoj Holky, tak jsem zase na vážkách jestli jsem nebo nejsem těhu. Je to týden co jsme měli s manželem nechráněný styk... měli jsme popito a on si není uplně jistý jestli "to" stihl... po týdnu jsem začala mít bolesti v podbřišku jako před MS, přestala jsem mít chuť na cigaretu a když si ji dám je mi pak na blití 😒 A to jsem kuřačka... na alkohol už vůbec pomyšlení . Jídla spořádám dost, i když jsem byla zapřísáhlá dietářka 😀 Tak nevím. Jinak příznaky nic moc, jen mám pořád šííílený vlasy a sem tam mě pálí prso ale jen jedno... tak teda vůbec nevím ☹ MYslíte že bych mohla být těhu?? Díky🙂

ikarkulka
15. čer 2013

Ahoj, pochybuju, že ti těhotenství potvrdí nebo vyvrátí kdokoli jen z tvého popisu na internetu. Jsi matka dvou dětí, tak asi víš, co máš dělat - pro test nebo k doktorovi.
Kromě toho diskusí na toto téma je tady už dost, stačí se do nějaké mrknout.

teres
autor
15. čer 2013

🙂 tak díky, no já vím že už jsem matka ale nikdy jsem to tak nesledovala jelikož bylo jedno jestli jsem nebo ne, protože to bylo první a druhé dítě, ale třetí je jaksi neplánované... zas jsem tolik neřekla ne... tak se omlouvám za dotaz, Ahoj

blahova_andrea
15. čer 2013

taky si myslím, že když už jsi byla 2x těhotná, tak že bys to na sobě mohla poznat. taky ale pochybuju, že bys měla příznaky těhu už po týdnu, protože obvykle trvá delší dobu než se zvedne hladina hormonů v těle natolik, aby se to začalo nějak projevovat 😉 nám to taky před týdnem ujelo a zatím to vůbec neřeším. že jsem víc unavená a ospalá přičítám změnám tlaku a nočnímu vstávání a dokud nepřijde zpoždění a // nebo + , tak nemá cenu se tím zabývat. třeba je to jen shoda náhod a pokud ne...tak to třetí snad taky nějak zvládnete, ne? 😉

teres
autor
15. čer 2013

Jen jsem se chtěla s někým poradit🙂 TAdy nikoho nemám.. 😒 No uvidíme, byla bych i ráda proč ne no co už 😉 Tak díky

lv
15. čer 2013

😕 😀 kdyby se to dalo poznat po týdnu z kvality vlasů, pálícího prsa, a nechuti na cígo, tak by se výrobci testů mohli jít zahrabat.. 😎

salomee
15. čer 2013

Tak ještě výdrž tři čtyři dny, někdy holky mívají náznak čárky10. den po ovulce..to, co popisuješ, může být.já nevím, třeba počasím, tlakem..ty vlasy nevím, na to má vliv taky spousta věcí..aleuž jen chvilku vydržet a test To řekne, co chceš vědět. Já žádný příznaky neměla takhle brzy, tak nevím. Tím, že jsi už máma, asi holky chtěly říct, ať to porovnáš, jak jsi se cítila u prvních dvou..

blahova_andrea
15. čer 2013

@teres kde nikoho nemáš? jako tam u vás v blansku?

maximka33
15. čer 2013

@teres těžko se to pozná, je třeba vydržet pár dní na test. mně se taky ukázaly dvě čárky 11. den po ovulaci a styku, i když po termínu. a pak sílily. ale zas byly cykly, kdy mě bolela prsa, byla jsem náladová až hanba, a těhotenství to nebylo. není to o tom, co si my myslíme, ale víc o tom testování... u mnohých ani předtuchy nefungují, prostě občas tělo prožívá "falešnou březost".

danfal
15. čer 2013

Nemám ráda, když někdo hodnotí ostatní. To, že je nekdo dvakrát matkou, nedává patent na všechno. Navíc třeba já si svoje těhotenské příznaky nepamatuju.
@teres Chápu strach a taky zkoumání příznaků. Když jsem já měla strach, že jsem neplánovaně těhotná, řešila jsem naprosto všechno, počínaje bolestí hlavy, citlivostí břicha, atd. Nakonec jsem těhotná nebyla, ale to pozorovací období bylo hrozné.

teres
autor
16. čer 2013

@danfal právě já si taky moc nepamatuju jak o u mě probíhalo🙂 Tak uvidíme. Snažím se nepozorovat protože pak si to člověk vsugeruje uplně... tak za pár dní bude jasno 😉

ratatooy
16. čer 2013

tak už po týdnu je to možné,jelikož mam tehu z ivf a ketu tak vím že na sobe mužu pozorovat prvni příznaky asi cca po 4-5dnech a to je přesne bolesti v podbřišku jak při ms,nebo občasny píchnutí u vaječníků,nafouklé břicho,prsa me bolely až tak 14den,jinak test už by ti mohl pomalu ukázat aspn malyho dušíka jestly jo

teres
autor
16. čer 2013

mě bolí v podbřišku snad pořád, hlavně teď po ránu...břicho mám nafouklý taky dost a mám pocit že mě všechny kalhoty táhnou 😨 Nepamatuju si jak to bylo tenkrát.. teď to vnímám víc přece jen by to bylo třetí 😀

teres
autor
16. čer 2013

@blahova_andrea nejsem přímo z Blanska ale z takovýho zapadákova před BK 🙂

ratatooy
16. čer 2013

@teres jo ja už od 4tt musim nosit tehu kalhoty

teres
autor
16. čer 2013

🙂 a co pak v devátým 😀 Tak to mám být, když těhu tak pořádně 🙂 🙂

teres
autor
16. čer 2013

Odpoledne jsem měla dost silný výtok:( jako hlen ale pořádný myslela jsem že jsem se počůrala:( co to bylo??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru