Jsem těhu? Slabá menstruace, bolest prsou, výtok mleziva

zelvicka373
11. kvě 2014

Ahoj holky já,už jsem z toho svýho těla teda zmatená,tento týden mě bolely prsa dokonce mě i teklo mlezivo,bolel mě hodně podbřišek,ms měla přijít 31 den cyklu jako minulý měsíc ale přišla včera 28den.Vždycky to mám tak ,že první 4 dny to ze mě teda,,teče jako vodopád" děsně silný nestíhám lítat na záchod a ted to mám druhý den oproti tomu teda poloviční a to dost první den skoro nic a dneska taky žádný vodopády ale je...test sem si dělala včera ráno než to začalo a to sem byla 13dpo a byl negativní..tak jsem z toho teda zmatená protože takovouhle ms neznám.asi bude nejlepší počkat do konce no uvidíme jestli teda bude celejch těch 7 dní jako vždy.....snad bude pozitivni🙂máte někdo zkušenosti? 😕

luciebx
11. kvě 2014

ja mam ms vzdycky slabouckou... mam ji 3 dny I s cestou.. vydrzim klidne se 2 tamponama na celej den... a ted poslednic par mesicu to mam mea silny bolesti... mlezivo mam taky. a tehu nejsem

ssarula
11. kvě 2014

může to být zahnízdění vajíčka nebo jen slabší MS, protože se nestihla sliznice tak moc prokrvit. 13.dpo je brzo, má se vždycky čekat min. ještě týden, samozřejmě někdo nevydrží a testuje v den očekávané MS, ale mi i dr kdysi kvůli lékům řekl, že mám počkat po MS, po týdnu si udělat test a když bude negativní začít brát léky. Lékaře jsem změnila, léky by těhu neuškodily, ale nakonec nebylo třeba je brát a těhu jsem byla. Tak držím palečky

little_frog
12. kvě 2014

jsi si jistá, že jde o mlezivo? slyším poprvé, že by se vytvořilo ihned..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru