Jsem těhu? Slabá MS o týden dřív, test negativní

surri
23. led 2014

Zdravím všechny snažilky i maminky..
Chtěla bych Vas poprosit o názor o vaše zkušenosti ...
Mam cyklus co 28 pravidelný . Tento mesic ? O týden dříve a jen na 2 dny slabé a 1 den spineni.
Po tom co se ztratili jsem se zacla cítít zvláštně ...
Bolest hlavy , zad a u ledvin .. Stále močení . Tak jsem sla na urologii kde mi potvrdili ze nemám žádnou infekci zádný problém s ledvinami .
Týden na to jsem se cítila stále stejně , ale přidalo se bolest podbrisku a dilema bolest prs a bradavek ..
Tak jsem sla na gyne a tam test negativni , a na ultrazvuku neslo nic vidět jen ze jsem byla ve fázi ovu ...
Řekla at počkám ze je možné ze nejde ještě nic vidět ... Dodám ze s přítelem mame stále nechráněný poměr a pravidelný 🙂 skoro každy den ..
Dnes 7 dni po návštěvě gyne porad stejně plus bolesti u pupíku občas ...
Celou dobu od posledni (3denni) MS si merim BT a jsem 37-37,5 ..
Co myslíte holky ?
Děkuji všem za kazdou radu a zkušenost ,
Ziju v zahraničí tak je to jediná možnost jak se s někým poradit ...
Přeju všem hodně štěstí a trpělivosti ...:-*

januzza80
23. led 2014

@surri ahojky,nejlepsi je pockat a koupit si test a udelat si ho za par dni.Tehotenstvi to muze byt.Ja mela menzes ruzove barvy jen 3dny a to ji mam tak 6-7dni,ale silnou cervenou a byla jsem uz tehotna.Jinak ja se taky nechranila a mam tez z toho dve deti. 🙂Kdyztak dej vedet

surri
autor
23. led 2014

Jo ja taky normlane 6-7 dni a silný .. Tentokrat vsechno jinak ..
No uvidíme jak to dopadne ....🙂
Každopádně moc děkuji :-*

niky0073
23. bře 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Ms jsem dostala o 12 dni dřív (normálně mam pravidelně), dva dny normálně a teď třetí den jen spinim. Normálně mi ms trvá 5-7 dni. Při ms mi první den bývá nevolno, ale stačí mi si vzít jeden prášek a potom už je to celou dobu v pohode, ten mi nepomohl a omdlela jsem. Porad se mi špatně dýchá a občas se mi motá hlava, není mi na zvracení jen mam vždy takový pocit a dojde jen ke "krknuti", mam zácpu ale "prdim". Poboliva me bříško a chodím častěji na záchod než obvykle. Dnes ráno jsem si měřila teplotu a mela jsem 36,9. Odpoledne mi přítel přivezl test ale byl negativní. Nechce se mi tomu věřit, jelikož příznaky mam, myslíte ze mužů byt těhotná? Myslím ze jsem spis ještě s testem mela počkat, protože porad spinim, muže to byt tím? Předem děkuji za odpověď Niky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru