Jsem v tom?

lucie1995
16. črc 2014

Ahoj, dnes ráno jsem si udělala 2testy. Dva měsíce jsem nedostala MS, bolí mě prsa, nezvracím jen mám nevolnosti. Nejsem si jistá, zda jsou tyto testy pozitivní?

joannah13
16. črc 2014

@lucie1995 tak tomu uvěř, je to mega pozitivní 🙂

lucie1995
autor
16. črc 2014

nějak tomu pořád nemůžu uvěřit 🙂 děkuju za odpověď 🙂

alt
16. črc 2014

lucie1995 a proč máš pocit že by neměli být? to ani já neměla takové silné čárky když jsem se testovala 🙂
takže gratuluji 🙂

lucie1995
autor
16. črc 2014

neměla bych být těhotná, když jsem brala pravidelně prášky 🙂 proto se velice divím 🙂

tulikiss
16. črc 2014

@alt hele ja se ji nedivim ze si neni jista, ja kdyz mela svuj prvni pozitivni test tak sem vedela co cekat ,ale manzel hned reagoval, ze asi ne kdyz ty carky nejsou stejne vyrazne..

@lucie1995 aspon uz vis proc mas nevolnosti, tak preju aby te nedrzeli jako me 6 mesicu 😀

lucie1995
autor
16. črc 2014

alespoň už vím, proč jsem měla někdy silné bolesti podbřišku 🙂 přitel měl stejnou reakci jako tvůj manžel :D

alt
16. črc 2014

@tulikiss tak to stejné bylo i u nás.. já čárky nenašla obě stejně silné, ale ta testovací byla slabší, a manžel mi po týdnu vynechání opět řekl, že to určitě ještě dostanu,že čárky nebyli stejně silné, že je to jen zpoždění.. 😀

lucie1995
autor
16. črc 2014

příjde mi, že tomu chlapi nemůžou uvěřit víc než mi a nechtějí to připustit. Proto takové řeči :D Asi bych se měla co nejdříve objednat u lékaře 🙂

jankovaz
16. črc 2014

Gratuluji maminko! 🙂

onelove
16. črc 2014

Cooo? Vždyť jsou to hotový dálnice 😀 ... Gratuluju a přeju zdravý a krásný miminko🙂))

lucie1995
autor
16. črc 2014

Děkuji Vám holky! 🙂

pampalin
17. črc 2014

Naprosto ukázkový pozitivní testíky. Potichoučku gratuluji!!! 😉

enalga
17. črc 2014

@lucie1995 Pozitivní na 100%

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru