Jsem v tom? Už je čas si udělat test? 4 dny zpožděná MS

cherry_cola5
16. črc 2014

Ahoj holky, mám menší problém, je možné že jsem si to nějakým způsobem vsugerovala i kdyz nevím moc proč protože miminko zatím neplánuji. Od minulé menstruace mě hrozné bolí prsa jsou velká a nateklá, neustále jsem protivná a mám výkyvy nálad, už mam 4 dny po termínu menzesu a včera mě zacalo píchat v levém podbříšku a pak kolem pupíku .. myslíte že mužu být těhotná a mám zkusit test ?a nebo to vypadá spíš na nějaké jiné problémy? 😨

tykwikk
16. črc 2014

Ahojky, určitě test zkusit můžeš, mě vyšel pozitivní už v den očekávané MS.
Příznaky které popisuješ jsem měla taky.

dotinka
16. črc 2014

Pokud neberes antikoncepci a sex byl ve dnech kdy probihala ovulace tak je to dost pravdepodobne ale vic ti povi test 🙂 pokud mas 4 dny opozdeni uz by se na testu neco objevit mohlo 🙂

cherry_cola5
autor
16. črc 2014

@tykwikk @dotinka Jde právě o to že antikoncepci beru .. musím se ale přiznat že během poslední dvou měsícu jsem zapoměla dvě pilulky a brala jsem si je opožděně .. takže proto se k tomu trochu přikláním ... jsem z toho dost vykulená a trochu se bojím si udělat test 😀 já děti miluju a miminko bych moc chtěla a můj přítel také ale nejvíc se bojím reakce rodičů :/ řeknou mi že jsem na to moc mladá a proto miminko stále odkládám.. ještě jsem k těm přiznakům zapoměla napsat ze jsem pořád neskutečně unavená až je z toho přítel dost nešťastný .. ehm hlavně večer 😀 😀

madulinka
16. črc 2014

@cherry_cola5 udělej test, jsem zvědavá za tebe 🙂 já měla ty samé příznaky co píšeš, ale my byli bez antiko a miminko bylo naplánované 🙂 únava šílená a ano, hlavně večer 😀 v práci to jakž takž šlo, ale doma jsem totálně vypnula 🙂

cherry_cola5
autor
16. črc 2014

No tak to si můžem placnout🙂 v práci taky přežívám ale jak otevřu vchodové dveře tak jak kdyby mi někdo dal facku a jsem líná se jít třeba i vyčurat 😀

cherry_cola5
autor
16. črc 2014

@madulinka 😀

madulinka
16. črc 2014

@cherry_cola5 😀 přesněěě 😀

veraakubik
16. črc 2014

Když tady procitam vase radky ta me mrazi v zadech-resim teke problém-beru HA-přiznávám,nepravidelne,obcas o dost později (třeba az druhy den) a v sobotu a v nedeli po ranu když jsem sla na zachod tak na papire byl naruzovely hlen..Neco malo jsem zjišťovala,ms mam dostat pristi tyden ve čtvrtek,pry to mohla byt ovulka-uprimne nikdy jsem ji na sobe nepozorovala,takze nevim jestli to bylo ono..Taky jsem ćetla,ze to muze byt uhnizdovani vajíčka.A ted ,,babo,, rad-brat HA dal,nebo radeji prestat.Jsem uanvena,naladova-no i když to jsem pry porad.. 🤐 Včera me pichalo v prsu,dneska citim divny pnuti..Potrebuju se uklidnit,ale nevim jak..

cherry_cola5
autor
16. črc 2014

Právě já taky nevím .. hlavně jsem kuřák a z toho mám strach největší ... antikoncepci jsem přestala brat az před třemi dny :( bojím se abych kdyžtak mimi neublížila :( pokud to do zitra nedostanu zkusím testík :/ @veraakubik ... jinak pokud ty na sobě cítíš nějaké změny tak být tebou s HA raději přestanu ... a počkám do termínu MS ... a případně pak zase nasadím ... je to s těma fazolkama pěkně zapeklitý 😖

dotinka
16. črc 2014

@cherry_cola5 pokud budes tehotna nezalezi na tom co reknou rodice ale to jak to vidis ty a pritel protoze rodina budete vy 🙂 a ver tomu ze rodice by to brzo vydychali 🙂 pises ze jsi kurak a muj nazor je ten ze ted s tim nic neudelas....pokud jsi takovy ten normalni kurak ani silny ani slaby a chces se zachovat co nejlepe v pripade tehotenstvi tak rozhodne neprestavej ze dne na den (pokud nebudes mit nevolnosti a cigareta ti nebude vadit) ale snaz se to co nejvice omezit a v nejkratsim limitu prestat.....take jsem kourila a doktor a ne jeden mi vyslovene rekl ze ne prestat ale omezit a postupne prestat.....tve telo a pripadne tehu i plod jsou na nikotin zvykly takze by to bylo jeste horsi 🙂 at uz to bude jakkoliv dezim pesti aby to dopadlo spravne a tak jak si ty predevsim prejes 🙂

cherry_cola5
autor
17. črc 2014

Holky tak jsem to ted dostala...musim se priznat ze jsem malinko smutna ale tak snad priste🙂)@dotunka @veraakubik @madulinka

cherry_cola5
autor
17. črc 2014

@dotinka 😉

dotinka
17. črc 2014

@cherry_cola5 tak jedeme dalsi kolo :D

cherry_cola5
autor
17. črc 2014

@dotinka no asi jo 😀 počkám až se s přítelem přestehujeme a vypočítam si to tak abych měla odpracovanej rok a pak na to vlítnem 🙂 😅 je nějak určený do kolikátého měsíce se chodí do práce ? moc se v těhle věcech ještě neorientuju🙂

dotinka
17. črc 2014

@cherry_cola5 no zalezi jakou bys delala praci 🙂 muzes chodit i celou dobu nez nastoupis na materskou a to je cca 6-8 tydnu pred terminem porodu 🙂 a nebo taky otehotnis a jdes hned na marodne 🙂 vse se ridi tim jakou praci vykonavas a co ti tvuj zdravotni stav povoli 🙂

cherry_cola5
autor
17. črc 2014

Dělám učetní 🙂 taková pohodová prácička 🙂 @dotinka

dotinka
17. črc 2014

@cherry_cola5 tak to budes asi delat do materske 🙂 pokud ti to sezeni v praci ale bude delat problem oznamis to doktorovi a on ti nejspis napise marodne 🙂

cherry_cola5
autor
17. črc 2014

@dotinka aháá tak děkuji za informace 🙂 už se nemůžu dočkaaat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru