Kamarádčin těhotenský test, vidíte tam něco?

radova23
2. zář 2013

kamaradka to nedostala ..... poslala mi testik a ja tam z dálky od monitoru něco vidim,jenže trošku blbka no, udělala si ho 10 minut po vyčurani 😀

radova23
autor
2. zář 2013

je to nekvalitní foto a dost,chce to někoho kdo fakt se vyzná

radova23
autor
2. zář 2013
mufinka26
2. zář 2013

@radova23 takovejhle test mám přesně dneska já, ale dělala sem ho až odpoledne, každopádně bych poradila minimálně čtyři dny ještě počkat a pak udělat další test již z ranní moči 😉

mufinka26
2. zář 2013

@radova23 takovejhle test mám přesně dneska já, ale dělala sem ho až odpoledne, každopádně bych poradila minimálně čtyři dny ještě počkat a pak udělat další test již z ranní moči 😉 něco se tam možná i rýsuje 😉

radova23
autor
2. zář 2013

@mufinka26 no jenže tvrdí že to nedostala mesic ..... ale 10 minut je podle mě hoooodně málo

cabalkova
2. zář 2013

@mufinka26 Tak ze by?? Budu se tesit na tvůj zitrejsi. 🙂

mufinka26
2. zář 2013

@radova23 no ale jestli to nedostala měsíc, tak to by se jí na testu ukázalo, ikdyž by předtím byl na malý

anieanne
2. zář 2013

Já tedy vykoukám kdejakého ducha, ale tady vidím kulový.. Ať si udělá ráno, z první moči..

radova23
autor
2. zář 2013

@mufinka26 mě přijde že prostě 10 minut je malo nato aby tam bylo dostatek hcg

stares
2. zář 2013

@radova23 To jako, že se vyčůrala, moč nechala odstát a pak si udělala test, nebo v čem vidíte problém?Nechápu ten Váš poslední příspěvek.

radova23
autor
2. zář 2013

@stares šla se vyčurat .... za 8 minut znovu se šla vyčurat (teda cvrnkla) a udělala si test ....

stares
2. zář 2013

Tak pokud ten test dělala až teď večer,tak i to by bylo bezpředmětné,kdyby byla na začátku těhu.To chce použít ranní moč. A pokud má měsíc zpoždění,tak by na těhotenském testu měla mít minimálně D1.

alenka_p
3. zář 2013

Podle mě je test negativní. S těma 10 minutama to moc nechápu, hcg je tam furt stejně, ať se vyčůrala kdykoliv, pokud mezitím teda nějak hodně nepila, aby se moč naředila (což by se stejně během 10 minut asi neprojevilo)

monyna83
3. zář 2013

@radova23 Holky, já nevím, ale já ji na tom prvním testu vidím...Jsem přeborník v hledání duchů a je tam..
Ale zas na druhou stranu, po měsíčním zpoždění je takhle neviditelnej duch blbost... Ať jde kamarádka na gyndu... 😉

monyna83
3. zář 2013
monyna83
3. zář 2013

@radova23 Vidíš to? Já ano...To jsou mé testy...Ale bohužel...

veronikapigi
3. zář 2013

Nic nevidím 🙂

luciebx
3. zář 2013

@monyna83 ja vidim.. ale takovyhle testy ja mam kazdy mesic.. a uz mi z toho hrabe.. takze jen drzim palce at to sili.. pac u me to konci mrchou a lahvinkou vina..stejne jako dneska.. 1dc 😖

monyna83
3. zář 2013

@luciebx To bylo minulý měsíc, já se snažím skoro šest let a jezdím do CAR, ale to bylo po stimulaci Clostíkem. Už mám mrchu za sebou a te´d čekám OVU. Tenhle test jsem měla poprvé, takže jsem ráda, že to nevidím jen já 😉

luciebx
3. zář 2013

@monyna83 u me je to se snazenim taky tezky... ja od svych 17 nebrala zadnou HA... 4x laparka kvuli srustum bolestem a tak... bylo mi receno srusty nepruchodnost a tak podobne.. na posledni laparce mi nenasli nic.. pry sem zdrava nechapou proc nemuzu otehulit.. aja na to po 4 mesicih po laparce otehulila.. nechapacka.. donosila sem zdrave miminko.. ted mu jsou 3.. a opet proste nic.. uz sem z toho hotova.. ale bohuzel osud to chce asi opet tak.. ze musim na laparku a doufat v zazrak.. tak uvidime.. takze na to ze mi bude 32.. a od 17 neberu Ha mam tech let za sebou fakt sakra moc.. to sem mimi chtela hned po skole .. takze poslednich 10 let.. ta touha po mimi me stala manzelstvi.. a fakt sem byla ztroskotanec..alkoholik. a td.... ted se drzim lip pac si uzivam toho svyho broucka co mam doma.. ale sourozence by to chtelo.. to teda jo.

monyna83
3. zář 2013

@luciebx Obrovský respekt!!! Děkuji za velmi dojemný příběh, zkus se přidat k nám, IVF září-listopad.
Je tam supr skvadra a holky, co jsou na tom obdobně...Laparka, neprůchodnost vejcovodů, IVF, IUI a pod na denním pořádku... 🙂

luciebx
3. zář 2013

@monyna83 ja ivf nebo iui asi nepotrebuji nebo nevim.. v prosinci sem mela delany hormony a vse v norme... zatim nic nehrotim.. ale na jare zkusim znovu laparku.. dekuji za nabidku ... uvidime co do konce roku kdyztak se pridam..tobe drzim uplne vse co mam.. pac vim ze toto tema je pro zenu strasne citlive a kdyz nema oporu dokaze to strasne moc ublizit.. takze fakt drzim vse co mam at se dockas toho svyho vytouzenyho miminka.

monyna83
3. zář 2013

@luciebx Ty jsi hrozně hodná, ženské jako my by měly mít děti... Máme je vymodlené a dáme cokoliv za mimíska.
Také Ti moc držím palce a kdybys chtěla, rády Tě v naší diskuzi přivítáme, jsme fakt perfektní parta 🙂
Budu na tebe myslet a klidně se ozvi, pá pá 😉 😉 🙂 🙂

luciebx
3. zář 2013

@monyna83 ja bych chtela i 3-4 deti... pokud se zdari druhy mimisek.. budu uvazovat o adopci.. pac takovyhle stresovani kazdy mesic zda dorazi ms nebo ne.. loveni duchu na testech.. uz sem z toho proste unavena.. za ty roky toho mam fakt uz dost.. ale bohuzel mozek ne ane polevit.. furt se na to musi myslet..

monyna83
3. zář 2013

@luciebx Naprosto ti rozumím, my hledáme druhou čárečku 5,5 roku a těch posmrkaných kapesníků o MS.. Jo holka, ale na každou z nás to čeká...A pokud né vlastní mimísek, tak dětiček, které nemají rodiče je obrovská spousta.
Jen je to neuvěřitelná nespravedlnost. My, poctivé ženské, které bychom daly cokoliv za vlastní mimi, je mít nemůžeme.
Pak vidíš všude kolem, kolik má menšina dětí jen proto, aby měla vysoké sociální dávky a nemusela pracovat. Kdejaká šmudla, co se otře o trenky a je v tom. Nakonec zdravé miminko pohodí do řeky, sprostě zabije a zakope na zahradě...No humus, ufff, padá ze mě zlost a vztek, omlouvám se...Ale když tohle slyším, vidím, čtu...Otvírá se mi kudla v kapse...

My musíme být optimistky a ono si nás miminko najde 🙂

misana
25. zář 2013

@monyna83 přesně takový test,jako jsi tady dávala fotky mám ted já. V limitu nic a po hodině tohle. Nevím co si mám myslet...

monyna83
25. zář 2013

@misana Já měla tento měsíc opět duchy a bohužel...Tak držím palce, třeba Ti to výjde 😉

misana
26. zář 2013

@monyna83 tak dneska jsem zkusila test od dr.maxe a žádný duch po zaschnutí,tak mu věřím...ale jinak teda katastrofa ty testy...tak teď jen ať přijde MS...

monyna83
26. zář 2013

@misana A ty bys nechtěla mimi?

misana
27. zář 2013

@monyna83 nevím jestli ještě někdy později,ale teď určitě ne. Máme už 3 děti,tak si myslím,že už máme vybráno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru