Kdy je vidět mimi na ultrazvuku?

werysek3131
17. led 2017

Dobrý večer,chtěla se zeptat.Poslední ms jsem měla 7.12.2016 na začatku ledna mi vyšlo asi 5 pozitivních testu a menstruace nikde,v pondělí 16 jsem byla u mudr a ta viděla jen vysokou sliznici v děloze nic nebylo ale mimo dělohu se chvilema jak hýbala utz oběvovala malá tečka ale ona to nedokázala upřesnit,zítra jdu znova na utz,vystrasila me mimodeložním ..mate s tím někdo prosím skušenost ??

werysek3131
autor
18. led 2017

Děkuji

lenusaak
18. led 2017

@werysek3131 a vo vejcovod? Ten zachranili?

werysek3131
autor
21. led 2017

@lenusaak ahoj hrozily že mi vezmou vaječník ale po operaci za mnou přišly a paní doktorka mi říkala že vaječníky mám oba ale vzala mi pravý vejcovod ....

werysek3131
autor
21. led 2017

Mám strach že až někdy budu zase těhotná že to bude opět mimo a vezmou mi i druhy ....A nebo že se neudrží hned na začátku ..Hodně holek psalo že to tak mělo že až třeba na potřetí ...Tak nevím no teď o tom asi ani nebudu přemýšlet ...Zajímalo by mě kdy to zhruba dostanu po laparoskopii ??

werysek3131
autor
21. led 2017

@luska__ ahojky jak si dopadla ? Držím pěsti !!

luska__
21. led 2017

@werysek3131 jo, tak jsem si to pamatovala správně ☹ neboj se dalšího tehotestvi, řekla bych, ze je dost časté , ze nevyjde a pak je vše v pořádku. Možná bych treba jen se nechala nejak lip vyšetřit - treba krev. Ja u sebe vim, ze mi chybí ten progesteron , napis pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru