Kdy jste měly pozitivní těhot. test? Už týden nemám MS

sabina81
5. únor 2008

ahoj holky,
napište mi prosím vaše zkušenosti
moje kamarádka měla poz. test již 2 dny před oček. menstruací a já už týden meškám a test je stále negativní ☹ mám ještě naději?
děkuju

ceeruti
5. únor 2008

sabino-a nechceš si zajit na krev??Ta Tě zbaví toho napětí..ja po IVF mela test pozitivní už 7 den po ET,takže 10 po oplodnení,ale pri prirozenem otehu jsem ho mela pozitivní až asi taky tyden po vynechaní,protože se mi asi posunula ovulace 😉 Takže bych si pro klid zasla na krev..stoji to asi 250 Kč a vysledky jsou odpol s jistotou 😀

caira
5. únor 2008

ja mela test pozitivni uz v den, kdy ms mela dorazit..myslim, ze bys mela jit fakt k dr..po tydnu uz by to melo byt viditelne..

uci
5. únor 2008

ja som ho mala + 15.DPO (na druhy den meskania) ale to som vedela presne kedy bola ovulka, mozno ta tvoja bola neskor ako si myslis sabi

sabina81
autor
5. únor 2008

děkuju holčiny,jste moc hodné,že jste napsaly.

denousek
5. únor 2008

ja sem mela test pozitivni asi az 10dni po meskani!pak mi to dr oduvodnil ze proste OVU prisla pozdeji nez mela takze je tehotenstvi mladsi takze sanci urcite mas!
me to taky nevychazelo ani na uzv dr nic nevidel tak meli podezreni na mimodelozni tehu ale jak jsem prisla priste na uzv tak uz to bylo videt a na stedry den se nam narodil Vojtisek..
takze nadeje umira posledni....

labut
5. únor 2008

já měla pozitivní test už v den vynechané menstruace.

krista
5. únor 2008

Ahojky, já měla první pozitivní test 15DPO, 29DC ale myslím si, že bych ho měla pozitivní i dřív, protože už mi vyběhly docela tlustice 😉

sabina81
autor
5. únor 2008

hm,tak to se mnou vypadá bledě ☹
já se snad nedočkám
děkuju všem

kuliskaa
5. únor 2008

no jestli meškáš tak to už by poz.měl být-takže asi jen zpoždění.....neboj nejsi sama ted je to asi ve vtduchu......ted jsem si tím prošla 10tky dalších........ale já měla aspon slabou čárku a stejně se to pustilo ☹ ☹ ☹

krista
5. únor 2008

Sabi třeba jsi měla později ovulku a tím pádem se ti prodloužil cyklus, to bez měření bazální teploty nebo bez ovu testíků nepoznáš, takže ještě nevěš hlavu, ale určitě zkoč za Dr. 😉 🙂

sylvka
5. únor 2008

ahoj,jám měla pozitivní test první den vynechání MS,ale jen tak slabounkou čárku....

verunnecka
5. únor 2008

ahojky,kámoška měla taky pozitivní těh.testy pár dní po MS ale když šla po 7 týdnech od posl.MS na gyndu tak ji doktor řekl že děloha je čistá že tam nic nevidí,ale ona mu říkala že ji bolí prsa a že už to nedostala 7 týdnů a on furt že tam nic není,ale prej aby ji přesvědčil tak ji vzal krev..dnes volala na výsledky a a je v 7tt 🙂 .

maruska39
5. únor 2008

Ahojky,tak já měla pozitvní test 3 dny před ms,ale je to individuální,opravdu jsi mohla mít pozdější ovu a tím pádem i test 😉

janaboris
5. únor 2008

Ahojky poslední MS jsem měla 8.8.(první den MS),28.8.mě odebrali vajíčka(IVF),2.9.mi je transferovali zpět a 8.9.jsem už měla pozitivní test,čili 6 den po transferu embryí. 😉 Čárečka byla sice úplně tenoučká,ale byla tam!!!!

andilek
5. únor 2008

3.1. poslední MS a 1.2. první pozitivní test, ale hooooooodně slabá druhá čárka, dřív jsem to nezkoušela 😉

atreides
6. únor 2008

já měla pozitivní asi 4 den po očekávané MS
sabina držím palečky 😉

yasmin07
6. únor 2008

Já měla pozitivní asi 3 dní před ms

cachulda
6. únor 2008

Ahoj, já jsem se bála testovat moc brzy, ale 13DPO, tzn. den před MS, jsem to nevydržela.......a byly tam!!! 😉

pattie
6. únor 2008

sabina81: nesmutni. Moje kamarádka měla několik negativních testů a asi 3x mentruaci až nakonec zjsitila, že je ve třetím měsíci 😉 Příroda je mocná!

toni78
6. únor 2008

ahoj-já měla 2 dny opožděnou MS a pobolívalo mě šíleně břicho a prsa-jen tak jsem si udělala testík a byly tam //. Držím palečky-výjde to 😉

lu82
6. únor 2008

sabina: Jsou případy, kdy týden po vynechání byla jen jedna / a za 14 dní už byly // 🙂 Držím pěstičky 🙂

lu82
6. únor 2008

Jinak mně vyšly // 29DC - 14DPO - den očekávané MS

kacak
9. únor 2008

Ahoj, já měla // 30DC - už 8DPO v den očekávané MS (mám pozdní ovu), ale moje kamarádka měla ještě 15DPO test negativní, takže naděje umírá poslední 🙂

molicova
17. únor 2008

ahoj sabino ja jsem test zkusila 30DC - 13DPO a mam tam slaboulinkatou druhou carku, dnesk jsem si zkusila test znovu to je teda 14DPO a carka sili. zkusila jsem pro jistotu dva testy ruznych znacek a vysly carky u obou 😀 urcite bych si byt tebou zasla na gyndu na krev, pujdu tam take, abych mela 100% jistotu, ze je to OK

vrana
17. únor 2008

Ahoj, já měla pozitivní test už 1. den po vynechání MS...ale záleží na tom, jak míváš ovulaci, takže dvě čárky můžou být i později. Zajdi na krev, ať máš jistotu...

jitdan
19. únor 2008

Ahoj, já měla slaboulinkou druhou čárku už 2 dny před očekávanou MS. Pak postupně sílila. Měla jsem Mamatest.

meni
19. únor 2008

Jeden den před očekávanou MS, ale jak který test!!! Jeden test (Axiom) se mi ukázal pozitivní až asi po týdnu od těch ostatních, které se ukázaly hned, sice ze začátku slabounce, ale ty // tam byly. A byly to testy Mamatest a For You.

tonica
19. únor 2008

Ahoj vsem. Chtela bych poprosit o vas nazor. V lednu jsem vynechala antikoncepci po 12 letech uzivani a nechala vsemu volny prubeh. Uz 4 den se mi nedostavila MS. Delala jsem si Mamatest, vysel jako negativni. Citim nafoukle bricho, ale jinak zadne jine priznaky. Nekde jsem se docetla, ze po dlouhodobem uzivani se nemusi MS dostavit i treba 2-3 mesice. Je to predpoklad, ze by test nemusel jeste ukazovat spravny vysledek? Pokud se menstruace nedostavi ony 2-3 mesice a test by byl stale negativni, doporucovaly byste navstevu gynekologa?

meni
20. únor 2008

Já jsem brala antikoncepci 8let, a po vysazení jsem dál měla přesnou MS, jako bych nikdy ani antikoncepci brát nepřestala. Mamatest je dost přesný, pokud je stále negativní, tak asi těhotná nebudeš, ale s návštěvou gynekologa bych 2-3měsíce teda nečekala, oni ti tam kdyžtak odeberou krev, z toho se nejlépe těhotenství zjistí, a popřípadě ti dají vyvolávačku 😉

tonica
20. únor 2008

Diky Meni.
Zkusim si udelat jeste test za 3-4dny, pak pockam. Pokud ani do dalsiho cyklu se MS neobjevi, objednam se na gynekologii. Nekde jsem jen cetla, ze po vynechani antikoncepce, je mozne vynechani v delsim cas. horizontu, tak jsem chtela vedet, jak jste to mely vy. Diky moc. D.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru