Kdy jste měly pozitivní těhot. test? Už týden nemám MS

sabina81
5. únor 2008

ahoj holky,
napište mi prosím vaše zkušenosti
moje kamarádka měla poz. test již 2 dny před oček. menstruací a já už týden meškám a test je stále negativní ☹ mám ještě naději?
děkuju

denses
21. únor 2008

Ahoj holky, ja mela pozitivni test az dva tydny po terminu menzesu. A to jsem si po celou dobu kupovala ty drahe, ktere maji ukazat vysledek hned po oplodneni. V tu dobu, co se to ukazalo, jsem uz byla v patem tydnu!

miksa
21. únor 2008

Já jsem brala antikoncepci 8 let a po vysazení jsem měla menstruaci úplně normálně tak bych nečekala a navštívila lékařku, ted jsem těhotná a test byl pozitivní hned první den kdy nedošla menstruace myslím že ty testy jsou spolehlivé

meni
21. únor 2008

souhlasím s miksou, kdyby MS nepřišla do cca 14 dnů, nečekala bych další měsíc, jestli se MS uráčí dorazit...

m.a.r.t.i.n.a
21. únor 2008

Mne MS meškala 3 dni a už som si robila testík a boli dve //.
Ale skoro rok sme mali každý mesiac len jednu / 🙄

kakauko
25. únor 2008

Ahojte čekatelky! 😉 Chtěla bych napsat svoji zkušenost: Po vysazení antikoncepce (kterou jsem brala skoro 7 let) jsme se hned začali s manželem "snažit"...no spíš jsme tomu chtěli nechat volný průběh, žádné vyloženě snažení, prostě když to přijde, tak to přijde... Když měla dorazit první MS, měla jsem snad 3 negativní testy (Mamatest) v době očekávané MS i několik dní po očekávaném datu, ale pracuju ve zdravotnictví, tak jsem si nechala vzít v práci krev na HCG (už jsem s tím vůbec nepočítala, bylo to čistě abych se ujistila, že vynechání je způsobeno dlouhodobým užíváním hormonů).........no a jaké bylo překvapení, když hladina HCG už byla dávno v krvi..??!! 😀 A testy byly pozitivní asi až týden po tom, co jsem to věděla z krve... Takže moje zkušenost mě utvrdila v tom, že žádné testy nejsou 100%... 😒 A kdyby mi nevynechala MS, ale dostavila se i v těhotenství, jak tomu občas taky bývá, asi bych to nevěděla ještě dlouho... 😅

ia.
25. únor 2008

ahoj, já jsem byla hodně netrpělivá, a udělala jsem si test 24DC, což byl cca 9DPO, a slaboulinká čárka byla tam. Ale záleží na HCG v těle, takže bych nezoufala a tiše vyčkávala...

brisilda
23. črc 2009

cavte kocky ja som tak netrpezliva ze som si robila test 5 den tak ako sa pise na teste samozrejme ze bola len jedn aciarocka 😒 ale davam za slovo kakauko averim, ze takisto budem tehotna 🙂 mam doma este 2 testiky no tentoraz si ich spravim az ked mi bude eskat podla mna tam pisu narokom, ze sa to ukaze na 5 den aby sme zbytocne hadzali peniaze do kosa 😀 tak ako to je zatial v mojom pripade 🙂

katrin111
23. črc 2009

ahoj holky ja mela pozitivni test v den ocekavane MS jeste to ale byla slabounka carecka a denne to sililo............

veronika_23
29. zář 2015

Takto vypadal můj test 5 dní po vynechání MS 🙂 Dělala jsem si ho i den před očekávanou MS a čistá jedna čárka, ani náznak druhé 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru