Kdy jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

sim007
30. čer 2014

Zajima me, za jak dlouho po oplodneni jste na sobe začaly pozorovat nejake priznaky.A jake to byly priznaky?
Děkuji

lv
30. čer 2014

Já žádné neměla, do vynechání mensesu. A nic jsem necítila, příznaky neměla /obě děti jsou plánované, ne nahody či nehody/.

frantiska85
30. čer 2014

Asi tak v osmém týdnu se mi udělalo hrozně špatně po salátu a nevolnost trvala několik dnů, test potvrdil dvě čárky.

baruska88
30. čer 2014

V podstatě hnes po oplodnění, když jsem za pokladnou byla schopná usnout i po 2 silných kávách 😀 (ale první sem to přisuzovala pracovnímu nasazení) a podle menzes vůbec u mě +-14dní nehrálo roli 🙂

dadinkag
30. čer 2014

já asi 14 dní po otěhotnění nemohla mít vůbec podprsenku a pyžamo mi strašně vadilo..prsa bolavá a nateklá....pak test a už to jelo :D

aluskacz
30. čer 2014

Nevím přesně jak dlouho to bylo, ale pár dní po oplodnění mě začaly hrozně bolet prsa, chvíli na to jsem začala být hrozně unavená a přestala mi chutnat káva. Týden po vynechání jsem měla pozitivní test. Prsa mě bolí celé těhu a káva mě taky nechutná. Jen ta celodenní únava zmizela 🙂

evulinkab
30. čer 2014

já jsem poznala, že je neco jinak už před příchodem MS.U syna to bylo především nidační špinění cca 4 dny před termínem MS (nikdy předtím jsem nešpinila), následne me začaly bolet celá prsa(to jsem taky nikdy takhle před termínem nemívala)
Ted u dcerky jsem to taky "věděla" ješte před termínem.Asi 5 dnu před tím, než jsem to mela dostat me dost bolel podbřišek, což mi přišlo divné, jelikož me vždy bolel až v termínu a já to mívám a mívala pravidelné.Tak jsem si říkala, proč me bolí podbřišek, když to nemám dostat...samozřejme bolest přešla a měsíčky o tech 5dnů dřív nedorazily.\ten den večer jsem dostala neovladatelnou chut na mleko, což mi přišlo také zvláštní, já totiž moc mléko nemusím...Další den v práci šílená zimnice, jakoby na me lezla chřipka, za dve hodky zimnice přešla, pak jsem dostala zase chut na mléko, odpoledne jsem lehce zašpinila a už mi to bylo jakž takž jasné.Za 4 dny jsem to mela dostat a nic...🙂už nedostala..jo a chut na mleko a občasná zimnice přetrvávaly celé tehu...

amabilis
30. čer 2014

@sim007 Tohle je při každém těhotenství jiné. Při prvním jsem to poznala podle bolestí podbřišku při uhnizďování (no měla jsem nastudováno 😀 ), ve druhém těhotenství nic, jen jsem byla mile překvapena pozitivním testem a při třetím (respektive šestém - několikrát jsem potratila) těhotenství to týden před termínem MS poznal i manžel - měla jsem šíleně naběhlá prsa, bylo mi zle a únavou jsem padala na hubu 🙂 To se mi smál, že těhtenský test nepotřebuju, že jsem jasná. No bylo tomu tak 😀

missymici
30. čer 2014

U druheho ditka,..jsem to poznala jeste pred vynechanim MS....podivne chute,vadili vůně a nechutnali mi jidla,ktere jsem predtím milovala a kartaček v puse...blít.Silnější moč.PAk přišlo vynechaní MS.
U prvního...jsem to nepoznala...i pres to že MS měla spoždní mi to nějak nedošlo...spětne vím,že jsem mysela že mam zanět ,nebo neco podobneho,bolelo me v podbrišku,tlaky silnější moč,barvitě i pachově a MS bolesti,ale MS nikde,mysela jsem že kvuli zanetu mam spoždení,na zaněty jsem trpela.Ttaka me vyhnal na gyndu,že si je jisty,že jsem Těhu...a bylo to tam.Doktorka se mi zasmala,že zanět zadny nemám,ale mam tam embryo...ja zustala v soku.Pamatuji si to dodnes.

diamant_1
30. čer 2014

Sla jsem v praci po schodech a najednou jsem mela zvlastni a dosud neznanou bolest prsou. Napsala jsem sms mame, jak se u ni projevovalo na zacatku tehu - zprava ze si to uz nepamatuje me vedla po prac.dobe primo do lekarny pro teh.test. Kdyz jsme prijeli s manzelem domu, tak jsme si pred domem dali cigaretu a delali si z toho srandu - jak se bude mimi jmenovat ...Hugo, Kvido apod. Kdyz se pak na testu ukazaly ve carky sedeli jsme v obyvaku snad pul hodiny uplne opareni...a nevericne jsme se koukali jeden na druhyho.

annna79
1. črc 2014

Ve čtvrtek bych měla být v 5týdnu to jdu na ultrazvuk jestli je vše v pořádku,protože odjíždíme na dovolenou.Ale už 3 týdny předem mi začalo být divně nejdříve ze dne na den žádná chuť k jídlu a úplně jsem přestala mít chuť na sladké a já sladké každý den po obídku musela mít.Pak bolest v podbříšku a večer nadímání.Pak se mi osypala brada šílenejma beďarama.A celý den spím jak miminko dopoledne a po obědě.Měla jsem vyšší tlak i jsem brala prášky na to,které jsem před otěhotněním vysadila a nyní mám tlak nízký je mi zima a spím.Zhubla jsem 2kg.

wenduliks
1. črc 2014

Me se asi 4dny motala divne hlava,myslela jsem si,ze mam snad mrtvici :D Segra mi tvrdila,ze to mam od patere… 🙂 Mela jsem nadmerne mnozstvi slin v puse, ale jinak mi v podstate nic nebylo. Zjistila jsem to z testu, asi ve 4.tt.

jamia
1. črc 2014

Den před vynechanou menstruací jsem si udělala jen tak test a byly tam dvě slabé čárky, předtím žádné příznaky. No a druhý den přišly menstruační bolesti, silnější než obvykle, které odpoledne začaly přecházet do mdlob. Další test byl taky slabě pozitivní, ale věděla jsem, že je to tam.

pisisvori
1. črc 2014

Při prvním těhotenství se mi asi už 6 dní před očekávanou MS motala hlava, bylo mi divně od žaludku, špatně ale jako by nic nemělo chuť a dělalo se mi divně při jízdě autem...za 2 dny jsem zkusila test citlivost 25 a protože jsem nikdy před tím netestovala ducha jsem neviděla, ale když jsem se na v koši koukla za dva dny už tam duch byl...to už byla na testech krásná čárka. Druhé těhu(potrat v 9tt) jsem nečekala...až když jsem v den MS udělala test tak mi došlo, že jsme byla ospalá a že mi bylo divně, ale pár dní před tím jsem měla nějakou virózu, tak jsem to nějak neřešila. Další těhu bylo od začátku špatně, takže HCG nerostlo...to mi bylo taky divně od žaludku, ale nedá se říct úplně špatně🙂. No a poslední těhu jsem dělala test s duchem dřív než nějaké příznaky přišly🙂🙂.

gracinka7
18. srp 2014

@pisisvori mám podobné příznaky jako ty při prvním těhotenství. Navíc mě strašně bolí bradavky. Ale test mi vyšel negativní, tak nevím, jestli ho nemám za pár dní zkusit udělat znovu. Dnes to vychází na 12.tý den od ovulace.

aakashaa
18. srp 2014

Zatím nemám těhu potvrzeno, ale nějak jsem to poznala 🙂 sice mi začlo být trochu špatně až teď (cca 5.tt), ale už minulý týden, kdy jsem očekávala MS mě pobolívalo břicho trochu jinak než před MS a pobolívá mě doteď, ale není to nijak extra nepříjemné 😉

marketa11112
18. srp 2014

je to mozna divne, ale zacalo mi byt spatne tyden po ovulaci, cekala jsem do dne, kdy jsem mela mit menses, tedy 10 dni po ovulaci, udelala test a byla tam slaba carka. neverila jsem, po par dnech udelala znova a bylo to jasne. ale nevolnosti uz nepresly.

arnettacek
18. srp 2014

Tak ja jsem mela pocit nachlazeni, unavy a bolela me prsa. Prikladala jsem to pracovnimu nasazeni. Pak jsem mela bolesti pod pupikem a tak jsem si rikala, ze jsem si z toho vsehu uhnala kylu. Sice jsem si moc prala miminko ale vzhledem k tomu, ze jsem brala antikoncepci jsem si myslela, ze nic. Jenze mi nedoslo, ze jsem ji brala/ nebrala a navic jsem mela asi mesicni pauzu 🙂
Takze si zive vybavuji jak jsem kolegyni v praci rikala, ze bych chtela ale ze mam asi tu kylu ale stejne jsem doufala. Kdyz jsem mela podezreni, atikoncepci jsem nebrala

snezenka123
20. srp 2014

Tak já to měla trošku zvlláštní..týden po vynechání,jsem šla k dr,krev ale negativní(v téé době jsem teprve nějak otěhotněla)ale z krve to nešlo poznat.
Jenže já to prostě cítila,ještě jsem říkala přítelovi,že mám příznaky i se cítím že jsem otěhu,ale nikdo mi neveří(dr.testy z moči taky nega)
No zvětšili se mi prsa, bolest v podbřišku,ale dostala jsem z ničeho nic chut na pivo,a to pivo nepiju...už to mi bylo divné.
A jako hlavní ukazatel byly sny.Začalaly se mi zdát sny o jídle,že jsem cítila a prožívala chut jídla ve snech,tak mi to bylo jasné-o jídle se mi zdálo jen v těhu 😀
12 dní po prvním negativním testu z krve krev pozitivní 😵

evelle
20. srp 2014

Byla jsem najednou pořád ospalá, unavená. Trošku nachlazená, zimomřivá, myslela jsem že budu nemocná. Když se nedostavila ms, přičítala jsem to k tomu nachlazení. Ale pak mi to jednoho dne došlo. Zvláštní pocit který mi jakoby našeptával: "Udělej si test." Tak jsem ho poslechla. Byla jsem v 5. týdnu. 🙂

nalja
20. srp 2014

U prvního těhu mě na to upozornila sestra, když mi řekla, že není možný abych měsíc po stříhání měla tak dlouhé vlasy a u druhého po vynechání MS.

tublatanka
20. srp 2014

u první žádný příznak,jen vynechání MS, u dalšího také jako na chřipku,břicho šílemě bolelo,až jsem si říkala,at už se to spustí 🙂 a ono to bylo těhu

majka220990
1. zář 2014

Ahojky, mě byla pořád hrozná zima, doma jsem začala chodit v papučích a v mikině, což normálně nedělá, jinak se mě pěkně osypal obličej, měla jsem zimu, a dva dny průjem, jinak asi nic. Žádná bolestivost prs, ty byly jako při MS,čůrání až když jsem to zjistila na 100% při testu a to v den očekávané MS.

blecha94
2. zář 2014

Ahoj. Mě asi týden po oplodnění začala bolet prsa, připadala jsem si unavená, bolel mě podbřišek a najednou jsem neměla chuť na sex (a já jsem obyčejně dost nenasytná). Dávala jsem to však za vinu Postinoru, který jsem polykala poté, co nás zradil kondom... a světe div se, za další týden menstruace nikde a na testu "jen tak pro jistotu" dvě dálnice. No čučela jsem na to jak bacil do lékárny. 😀

lenula4
15. zář 2014

@majka220990 tak to mě nenapadlo, že i příznakem může být i tělesná zima 😀 já totiž tenhle víkend taky navlíkala mikiny a ponožky. Taky jsem měla 2-3 dny průjem, a bradavky mám citlivé na dotek asi taky jako u MS. Jinak bych ale pořád spala, tenhle víkend jsem toho naspala jako nikdy, vždycky odpoledne dvou a více hodinový šlofík.

cerveliska
22. říj 2014

8DPO. Bolest prsou a silný pocit že to vyšlo. 9DPO už slabulinkej duch na testu.

barbara2
21. lis 2014

Netuším jestli je diskuze ještě aktivní ale zkusím to! Snad někdo odpoví. 🙂 Před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná. Bylo mi asi 5 dnů špatně, bolelo mi břicho a lehce jsem špinila. Posléze test ukázal 2 čárky a já mazala k doktorce. krev i uz ukázalo že jsem těhotná. Jenže teď všechny příznaky vymizely a já se bojím že to dopadne špatně. Už jsem jednou tzv. zamlklé těhotenství měla. K doktorce mám jít až za pár dnů a mě už z toho hrabe. Máte někdo podobné zkušenost? 😕

ankaa25
18. srp 2021

@sim007 to si přesně pamatuji byla jsem 7tydnu a jela jsem si pro výplatu do práce a v autobuse jsem omdlela 😁🤣 a pak nějaká žena vy stě těhotná a já ne 🤣🤣 a k doktorce jsem jela až v 8tydnu a říká těhotná a já Úpa v šoku a řekla jsem jí jak se to stalo 🤣🤣🤣 tak to bylo 🤣🤣😀😁😁 a já dva měsíce v práci chodila frajerka 😁😁😀 ségra máš ms a já ne 🤣🤣 určitě zase mám něco s ledvinami nebo tak víš co 🤣😀🤣😀a to těhotná jsem byla

syslounek
18. srp 2021

@barbara2 Já měla příznaky jen u prvního pár dnů. Pak vymizely a těhotenství ještě asi měsíc pokračovalo, než zamlklo. Další dvě byla zcela bez příznaků od začátku a skončila zdárně. Jinak četla jsem tady příspěvky žen, kterým příznaky přetrvávaly i měsíc po zjištění zamlknutí (do vyloučení plodu), nebo po vymizení zdárně donosily.
Jinak doporučuji spíš diskuse na téma"vymizení příznaků".

loylii
18. srp 2021

@frantiska85 koukam ze 7 let stará diskuze. Proč tu vyskakuje????

loylii
18. srp 2021

@ankaa25 nemít 3 týdny MS, tak první co mě napadne hned druhy den po vynechani je těhotenství. Nechapu lidi co říkají ze to zjisti v 7-8tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru