Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

lendik1983
autor
29. čer 2009

matulienka.d - je ještě brzy, aby mimčo na ultrazvuku bylo vidět 😉 vydrž, vydrž - určitě tam je!!! 😉 🙂

lendik1983
autor
29. čer 2009

Taky máme v plánu 3 děti... je to štěstí 🙂

liviky
29. čer 2009

dík jeudi - no asi to budu muset řešit tím budíkem,protože s holkama sem furt v jdnom kole a na sebe samo zapmínám,takže by sme se mohli brzo zase rozrůst,máme tu už červenec a já vím,že sem plodná právě tento měsíc 😅 a třetí dítě ve znamení berana už bych asi fakt nedala 😖 😀

lendik1983
autor
29. čer 2009

Páni, liviky, to je nádhera 😀 a musí to být makačka, mít dva kusy od berana 😀 😀

jeudi
29. čer 2009

chi 😀 ja mam doma take beranka ale je to zlate dite..livi a za kolik mas prasky mozna ze bys mela lepsi naplasti evra ja je mela take a nemusis na to tak myslet..mam doma baleni na tri mesice stoji 900 tak kdybys mela zajem je zkusit tak ti je prodam ja si chci nechat dat telisko..za 500bych je dala ..ale nevim jestli muzu takhle nabizet leky aby me pak nezavreli 😨

saksina
29. čer 2009

ahojte 🙂

lendik - ktorý DC si testovala prvýkrát? A aký dlhý mávaš cyklus? 😉 Ďakujeeem!!! 😵

lendik1983
autor
29. čer 2009

ahoj, saksina 🙂 Test jsem dělala v pátek, to jsem byla 31DC, to jsem měla už druhý den špinit, krvácet jsem měla v sobotu... takže cyklus mám dlouhý 32dnů a dva dny před samotnou menstruací špiním.. Tím pádem jsem test dělala den před očekávanou menstr. to je kolotoč 😀

saksina
29. čer 2009

aha díky 🙂 Ja mávam zase kratšie cykly - tak 25-28 dní. Dnes som 26.DC a zatiaľ ms nikde, čo ale neznamená, že ešte nepríde. Uvidím, počkám do piatku a keď nič, tak skúsim test. No uvidim, sama som zvedavá 😀

lendik1983
autor
29. čer 2009

Tak dej určitě vědět! 🙂 Držím pěsti 😉

saksina
29. čer 2009

určite dám, Ďakujem ti 🙂

liviky
29. čer 2009

lendik - jj je to zabíračka,obě sou berani jako poleno,tvrdohlavé neústupné no síla 😀

jeudi - já sem si vzala diane 35 a na tři měsíce to stálo 600,-......já je brala už kdysi a byla sem s nima spokojená,jsou na menstr. potíže,na vyrážky,na regulaci mléčn. žláz a samo jako antikonceopce 😅 ......mě to na vše pomohlo a doufám že i ted a hlavně zase nebudu mít jak se říká lentilky pod kobercem,ale min. pěkný dvojky 😅 😀 .......a přitom u kojení sem měla skoro 4,ale chvála bohu nic se nesvěsilo,ale smrsklo se na původní 1 😀

kacka20
29. čer 2009

ahojte holky asi si řeknete že je to blbost,ale mě týden po ms začali bolet prsa sem si říkala že to není možný že to mám dostat až za 14 dní,ale nedalo mi to a koupila si test a byla tam druhá slabá čárečka,ale stále jsem tomu nevěřila utratila jsem stovky za těhotenské testy ale furt tam ta druhá byla potom týden před ms,jsem měla jít na hormonální profil pač se nám 2,5 roku nedařilo.Jenže jsem řekla sestřičce že jsem si dělala tt a byli tam 2//!!Tak mi vzala dvě ampule krve jednu na hcg a druhou na horm.profil kdyby hcg vyšlo negativně a odpoledne jsem si volala na výsledky a sestřička mi řekla že budu mamča,v tu chvíli jsem myslela že se radostí rozbrečím protože už jsem myslela že to půjde uměle,ale vyšlo to a ted jsem v 8 týdnu 😀

matulienka.d
29. čer 2009

jeeee........blahoželám kacka.............krásne tehu želám.... 🙂

kacka20
29. čer 2009

matulienka.d:Děkuji mocinky!!!!
😅

lendik1983
autor
29. čer 2009

jééééé kacko, to je jak z románu!!! 🙂 gratuluju!!!!! 🙂

saksina
29. čer 2009

kacka gratulujeeeem 😵

kacka20
29. čer 2009

no prva jsem nevěděla jak to napsat,ale jak jsem psala tak to šlo samo 😀

jeudi
29. čer 2009

jee gratuluji novym maminkam..livi ja mam lentilky at sem tehotna nebo kojim nebo beru prasky ....proste se mi nezvetsi a nezvetsi 😔 ale me to staci ..ani se mi nenalily prsa ja cekala ze budu mit aspon chvili jak po plastice a ono nic 😢

liviky
29. čer 2009

kacko gratulujiiiiiiiiiii 🙂

jeudi - já mám právě hodně zduřelé mléčné žlázy,ale taky mám to štěstí že se mi nenatáhli aneklesly....sem taky ráda,za menší než kdybych je měla vozit na trakaři před sebou 😀 ...ale naa druhou stranu jak se mi zvětší tedkom po práškách,tak na mě doufám nebudou pískat kluci ze základky,to už mi teda nelichotí 😅 😀

jeudi
29. čer 2009

livi 😀 a co ze to je za prasky ze bych je pak taky zkusila a neztloustnu celkove???ja budu spis potrebovat shodit...no to mas pravdu nez mit vytahany krysy tak je lepsi mit mala prsa a pevna

lendik1983
autor
30. čer 2009

Holky, dobré ráno 🙂 Rozesmály jste mě vaším povídáním o prsách 😀 Přidávám se do klubu "lentilek pod kobercem" 🙂 Při kojení jsem ale dosáhla na čtyřky - kojím pořád, takže jsem tak na dvojkách... ale taky naštěstí nic nekleslo, ale postupně se smrskávalo.. 🙂

Můj manžel má dnes narozeniny... Bude příjemné říct "Taťko, my ti s dětma přejeme.........." 😅

Mějte krásný den, tady je nádherně 🙂

jeudi
30. čer 2009

lendik tak ze tety jonikovky take prejou vse nej...ja si nedovedu teda predstavit ze bych mela ctyrky 😅 to se mi asi nesplni aspon na chvili 😔 take krasny den 😉 😵

lulu19
30. čer 2009

ahojte baby chcem sa opytat nieco a ted apotrebujem radu v sobotu mam dostat mrchu ale uz skoro dva tyzdne ma bolia prsia vcea som skusala test a vysiel negat myslite ze bolo skoro na test este vcera som bola 21 dc myslite ze keby som tehu tak mi to uz ukaze test dakujem za odpovdd

jeudi
30. čer 2009

ahojky me to test ukazal v den mrchy takze to je tezke takhle rict ..ale ja jsem nepoznala jestli jsem tehotna protoze kdyz jsem to mela dostat bolelo me brisko prsa bylo mi nevolno,no a kdyz jsem otehotnela tak jsem mela stejne priznaky jako na kramy..jeste vydrz drzim pesti

lulu19
30. čer 2009

dakujem

jeudi
30. čer 2009

jednou to urco vyjde a treba je to ted 😉 😵

lendik1983
autor
30. čer 2009

lulu - vydrž - podle mě je ještě hodně brzy 🙂 😉

jeudi
30. čer 2009

tak co lendiku uz mas nake ranni nevolnosti?? 😀 u nas na diskuzi se rodi o sto sest ..ja uz chci takyyyy 😀

lendik1983
autor
30. čer 2009

Včera i dnes ráno mi bylo krapet blivno 😝 ale nic vážného - spíš mi vadí neskutečné návaly horka, co mám během dne, šílená žízeň (divím se, že na testu jsou opravdu dvě čárky když toho tolik vypiju 😀 ) a nepřestávající hlad 😀 U Lexika jsem měla ranní nevolnosti večer, takže se mi je s úspěchem dařilo zaspat 🙂

Ty už budeš rodit za chviličkuuuuuuu 🙂 Lexik se narodil ve 38. týdnu 🙂 Tak třeba si tvůj mrňousek taky dá říct a přijde o trošinku dřív 😉 🙂

jeudi
30. čer 2009

a mas nake metody jak vyvolat porod???u nas sex ani orgasmus nezabira 😠 uz bych chtela rodit brisko uz mi prekazi a hlavne uz se nemuzu dockat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru