Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

lendik1983
autor
30. čer 2009

Tenkrát jsem pořád pila čaj z listů maliníku, potom jsem znásilnila manžela (ráno), přes den občas trochu třela prsa ručníkem, pořád jsem si sprchovala břicho tak teplou vodou, jakou jsem snesla, vygruntovala celý byt - i s umytím oken a vypráním záclon... odpoledne mi vypadla hlenová zátka, večer jsem už měla stahy... na druhý den jsme jeli do porodnice, to byl pátek a v neděli byl malý na světě. Takže porod "parádní", opravdu... ale byla jsem i tak ráda, protože kdyby šel ven v termínu, měl by 5kg 😒

jeudi
30. čer 2009

lendik to uz mam vse za sebou malinik piju ..ale ty okna zkusim snad se neprevazim...ja mela cely tehu problemy mela jsem brat trikrat denne magnezium a nemela ho ani jednou doktori vyhrozovali ze se malej narodi driv a nakonec beztak budu prenaset 😔 nas malej mel v 36tt 2600gramu kolik tak bude mit az se narodi???tak akorat ne?

lendik1983
autor
30. čer 2009

Páni, to se mu u tebe hoodně líbí 😉 Myslím, že za 14 dnů by mohl přibrat ještě něco málo k jednomu kilíčku, ale spíš míň 🙂 Bude akorát 🙂

jeudi
30. čer 2009

no kdybych cekala holcicku tak to chapu ze se ji nechce ale takhle ..mela jsem jen jednou posliky a jinak nic 🙄

lendik1983
autor
30. čer 2009

I to už je podle mě dobré znamení 🙂 Mlezivo ti teče?

jeudi
30. čer 2009

ne vubec nic kdybych nemela brisko tak ani nevim ze jsem tehotna 😀 ted zase vykouklo dalsi miminko a taky v 38tt ja du delat zelnacku ta prej pomaha 🙂

lendik1983
autor
30. čer 2009

Navař pořádný kotel 😀 O zelňačce jsem ještě neslyšela, to si musím zapamatovat 😀

jeudi
30. čer 2009

😀 😀 kdyz to pomuze tak povim...a levandule je dobra ,ale ne k jidlu 😀 ale do koupele a tak

jeudi
30. čer 2009

zelnacka pry prohreje ty porodni cesty a radila mi to ta maminka co dnes porodila ve 38tt 😉 a k tomu jeste uklidit sklep pry 😀 kdyz mi zadny nemame...ja du varit tady sedim a porad pisu a cas utika...pak sem juknu...a jeste se zeptam si kurak??

lendik1983
autor
30. čer 2009

Šmankote - uklidit sklep 😀 😀 😀 Kuřačka nejsem - vyloženě cigarety nenávidím 😠

smardik
30. čer 2009

jeudi když se mimčo nechce nepomáhá nic

jeudi
30. čer 2009

noo vypada to ze nechce ale jeste je cas

liviky
30. čer 2009

hoj holky 😉 .....tak mě se obě holky narodily o 14 dní dřív....já dělala vše normálně,jen sem si vsugerovala,že trpět nebudu a jak dojdu do porodky tak rychle porodím a bude to a taky že jo 😀 ...jinak u Lili sem ráno převlíkla postele,umyla okno,pověsila prádlo a pěšky přes město šla k dr. na kontrolu a odtud už měě vezli do porodky(to bylo cca po 13h. a v 17.15 už byla Lili s náma 😀

lendik1983
autor
30. čer 2009

liviky - kurnik, jak ty to děláááááš 😀 tak už si začínám vsugerovávat 😎

jeudi
30. čer 2009

livi ty se mas takhle to funguje i s bolesti ze kdyz si rikas ze to neboli tak by to melo prejit ale to je fakt sila vsugesce a to se musi umet me to zatim moc nejde a hlavne si nic nevsugerovavam pac se bojim abych to nezakrikla to zas u me funguje 🙂

liviky
30. čer 2009

holky já si dokážu vsugerovat hodně,někdy je to na škodu,protože když mi je např. zle a já vím že náké prášky maj vedlejší účinky,tak je radši ani nevemu a přetrpím to,...sem v tom někdy až koza fakt 😀
jo a řídím se dost podle jednoho motta .... - utrpení e podobá mrakům,nech je projít a uvidíš zase slunce 🙂 😀

jeudi
30. čer 2009

livi s tema praskama mam opacny problem nedokazu si to vsugerovat a musim si ho vzit...

lendik1983
autor
30. čer 2009

liviky - musím si tvoje motto zapsat - úplně mi z něj naskočila husí kůže 🙂

teriskaa
30. čer 2009

A já už těhotenským testům nevěřím ani za nic.. 5.5. jsem si dělala test..o pár dnů později další..oba vyšly negativní.. před týdnem jsem byla u gynekologa a už máme 13 týdnů..takže.-)))

nadenkaaa
30. čer 2009

ahoj Lendik, hlasim ze mrcha este stale nedosla ale som fakt netrpezliva 😉 uz by som rada testla a zaroven sa bojim ze tam stale nic nebude 😔

flyangel
30. čer 2009

to nemyslíš teriskaa vazne??uz si v 2 trimestri a mas negativne testy??fiiiha..ale blahozelam ku tehu. 😉

teriskaa
30. čer 2009

flyangel: Myslím a vůbec nechápu.. ptala jsem se pana doktora a taky byl překvapen..ale občas prý testy matou, jen jsem nečekala, že matou, i když už jsme v pokročilejším stádiu.. jinak děkuju🙂

flyangel
30. čer 2009

tak to je fakt zaujimave...no ja som mala na teste pred mrchou slaby ledva viditelny tienik..potom som menzes dostala..ale bol slabsi a kratsi ako inokedy...teraz som po menzese 5.den..ale strasne ma bolia prsia...mam divne chutky a aj v podbrusku mam akoby tlaky...na teste uz celkom viditelny tienik...tak neviem 😕 a menzes si nemala?a ake si mala priznaky?

teriskaa
30. čer 2009

flynagel: Mnou se vůbec nemůžeš řídit🙂) Jsem asi nějaký divný případ..neměla jsem vůbec žádné příznaky.. první trimestr jsem si prošla bez jakýkoliv nevolností, jiných chutí, čehokoli🙂 Všechno bylo, jako normálně..no, hlavně,že jsme v pořádku... 🙂

flyangel
30. čer 2009

tak to áno...dúfam ze také bezstarostné tehotenstvo budes mat aj nadalej 🙂

lendik1983
autor
30. čer 2009

teriskaa - teda 😨 🙂 A pak těm testům věř... Ale taky moc gratuluju !!! 🙂 Vždycky jsem si přála zjistit, že jsem těhotná ve třetím měsíci 😀

nadenkaaa - už napínáš i měěěěě - čím dál víc 🙂

jeudi
30. čer 2009

no oni testy ukazuji jen nakou dobu pry ja treba kdybych si ted udelala test tak podle toho co jsem slysela by vysel negativni protoze hladina hcg postupne klesa..

katka1981
30. čer 2009

Menstruaciu som mala dostat 26.9., 29.9. som si robila test, vysiel pozitivny, 1.10. mi u gynekologa z krvi potvrdili tehotenstvo, 6.10. na UZV potvrdili, srdiecko bilo 😀

liviky
1. črc 2009

dobrý ranko,teeeda těhule vy tu přirůstáte šíleným tempem.....jako houby po dešti,no jo čemu se divit když furt leje 😀

liviky
3. črc 2009

brý ranko těhulky,tak jak se vde???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru