Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

sjuzi
10. črc 2009

Tak toto by aj mňa zaujímalo... 😉

sjuzi
10. črc 2009

Je nejaký test, čo ukazuje tuším už 5ty deň po oplodnení, ale neviem teraz si spomenúť ako sa volá... Ale najistejšie je asi počkať, kým vynechá mrcha... a potom testnúť, to je naisto... to mám odskúšané... 😀

denisocka
10. črc 2009

Uhniezdenie oplodneného vajíčka nastane niekedy medzi 5. a 10. dňom po oplodnení. 😉

liviky
10. črc 2009

no vidíš sama to víš,tak ti musí bt jasné že je vše + - .... 🙂

denisocka
10. črc 2009

liviky vidim,dakujem,vygooglila som po tom,ako som sa opýtala tu

misana
10. črc 2009

Ahojky holky,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte některá zkušenosti s těhu testem-GALMED SET.Mám 4 dny před MS a galmed set pozitivní,ale mamatest negativní. Citlivost mají oba stejnou.

denisocka
10. črc 2009

misana,ja by som verila prvemu 😀 ale nie,aj ja som mala pred 3 dnami jeden slabo slabulililililinko pozit a dalšie 2 negativne 🙄

liviky
10. črc 2009

tak ten neznám,já si u jedné i druhé cácorky dělala RapiClear classic plus a ten b měl ukázat těhotenství už pátý den po oplodnění,bez čekání na termín ms,v závislosti na velikosti hCG v moči....a dá se udělat celý den,ne jen z ranní moči....tak ho zkuste a přeju hodně štestí 😉
jo a mě mamatest taky nic neukázal a přitom sem už těhu byla 🙂

sixtine
10. črc 2009

este k tomu rapidclear. MS mi meska 3. den a dnes rano som mala slabulinku druhu ciarku. Co to znamena? Mam pocity ako pred MS, ale stale mam len ciry vytok, bolia ma krize aj brucho....

denisocka
10. črc 2009

ja som stale , ked som mala slabulinku čiarku viditelnu , bola tehu !!!! tak sa sixtine aj misana možte,podla mna, už v kutiku duše tešiť 😵

liviky
10. črc 2009

sixtin - těš se,to bude vončo 😉 🙂

misana
10. črc 2009

Tak já jsem teda zvědavá,ale raději se ještě neraduju. Děkuju vám za odpovědi!!! 😉 Kéž by to vyšlo

handm
10. črc 2009

Ahoj, ráda bych se přidala .) Skončila jsem s práškama v květnu a poslední MS měla 30.5. A od té doby nic 🙂 Na čtyřech testech // a tak věříme, že je všechno tak, jak má 🙂 Sice jsem si spočetla, že jsem v 6TT, ale doktorka pravila, že ve 4TT. Tak nevím 🙂 KAždopádně snad jsem 🙂 Na UTZ bylo vidět 6mm, ale říkala doktorka, že je to ještě pidimalý.. 🙂)

nadenkaaa
10. črc 2009

ahoj handm ja som mala tiez mrchu posledny krat 30.5 od tej doby nic 😎 urobila som si test naposledy vo stvrtok rano a nic ☹ a pritom v zivote mi mrcha nemeskala a stale ma boli ako pred mrchou brucho,cez den mavam zavrate,som precitlivela, zacali ma boliet prsia predtym len bradavky som mala citlive tak uvidime doktor ma na buduci tyzden dovolenku tak tam pojdem na ten dalsi tyzden a uvidim ci sa mi uz konecne ukazu aj vytuzene 2// 😉 to cakanie je najhorsie

r.o.s.s.i.b
10. črc 2009

Ahojky všem těhulkám gratuluji,já vyčkávám jestli v pondělí mrška dorazý(doufám,že ne pak hned testnu) už 4.den k večeru mě pobolívá břich jako před ms a až do kříže se mi ještě nestalo.Dělala jsem mamatest 6 dní po snažení a zatím jen jedna čárka.To čekání je fakt nekonečný 😅

lendik1983
autor
14. črc 2009

r.o.s.s.i.b - tak jak jsi dopadla??? 🙂 Jsem napnutá jako kšandy 🙂 Já prožívám parádní nevolnosti - od rána až do noci - usínám s nimi a taky se s nimi probouzím 😝 Mňamina.

r.o.s.s.i.b
14. črc 2009

lendík:tak včera očekávaná ms nedorazila jen večer malinké "špinění" ,ale břich mě pobolívá,ale zatím nic ještě počkám a zítra pošupajdím pro testík 😵

lendik1983
autor
14. črc 2009

Držím pěsti 🙂

handm
14. črc 2009

nadenkaa, nepropadej panice, treba se jeste zadari! testy nemusí byt stoprocentní! .) tak se drž, snad to klapne!!!

liviky
14. črc 2009

zdravím....
lendik - to ti nezávidím ty nevolnosti,ale to brzo přejde 😉

lendik1983
autor
15. črc 2009

Ahoj liviky - co holky, nezlobí? My jsme teď s Lexikem u babičky, já lízám jedno lízátko za druhým.. Babička hlídá, takže mám trochu času na sebe 🙂 Jsem moc ráda, že jsem přes léto tak "málo" těhotná, obdivuju maminky, co musí zvládat toto počasí v posledních měsících 😖

9pipinka9
7. dub 2011

ja si delala celkem 5 testu od nej nej slabsi carky ze by jste ji skoro nevideli az po dalnici s odstupen2dnu .pul roku jsem vam zavidela ze jste tehule a ejhle už mame 5tydnu🙂 za 14 hni jdu na kontolu to by uz melo byt videt srdícko jsem tak stastna fakt

mariana7537
8. dub 2011

@9pipinka9 Ahoj,tak sme na tom rovnako,aj ja som 5tt. 🙂 🙂 🙂

majka_3
9. dub 2011

@mariana7537 jeej tak pridavam sa kvam. 🙂 ja by som mala by asi v 4tt. a zistila som to vo stvrtok. a velmi som bola prekvapena... 🙂 asi ste u dr. este neboli.ci?

ema72
9. dub 2011

Cavte potencialne tehulky, vsetky Vas zdravim a naprosto chapem co prezivate. Chcem sa podelit s Vami o svoje skusenosti. Dlho som si myslela, ze tehotenske testy su len take podfuky a lakadla na peniaze, ale ked sa u mna plodnost skutocne obnovila po 13 rokoch IUD, tak to fungovalo. Moja skusenost je, ze tienik uz je vidno tak 2-3 dni pred vynechanim. Nekupujte drahe lekarenske testy, su to vyhodene peniaze !!!! Postacia Vam aj najlacnejsie napr. Pepino z drogerie za 1 euro, su uplne rovnake. Bohuzial priroda si do 10 tt stale vybera a stalo sa to aj mne, ze mi silnel test kazdy druhy den a na konci 6tt som to stratila a nepomohol ani Duphaston. Ale taky je zivot. Rovnako som zistila, ze nama vyznam behat k lekarom skor ako v 7tt.
Prajem vsetko najlepsie.

mariana7537
9. dub 2011

@majka_3 Ja idem k lekárovi na druhý týždeň.Poslednú menštruáciu som mala 7.3.,vložila som si to do tehotenskej kalkulačky na nete a ukázalo mi,že by som mala byť v 5 tt a termín porodu 13.12.Vyšli mi pozitívne tehotenské testy z lekárne a nechala som si urobiť aj krvný HCG test,taktiež pozitívny.Ty ideš kedy k lekárovi?
@ema72 Ja musím ísť skoro k lekárovi,mám za sebou dva spont. potraty a mimomaternicovú tehotnosť,volala som mu a kázal mi prísť čo najskor kvoli ultrazvuku a liekom na udržanie tehotnosti.

majka_3
9. dub 2011

@mariana7537 praveze neviem kedy mam ist lekarovy... poslednu ms som mala 10marca cize by som mala byt podla kalkulacky 4tyzden a aj 2dni. ked si si dala zobrat krv kolko trvali vysledky aby si vedela ze su pozit. hm? asi by som si to chcela dat tak spravit.bo som si robila vo svrtok test a vysiel pozit bola velmi slabunka ....potom vcera som test zopakovala auz bola odost tmavsia....a aj priznaky mam...bolest prs...podbrusko boli ako keby ms mala prist obcas picha... zludok ma pichava...a meska menstruacia 3 den.volala som zo sestrickou a povedala ze mam prist na konci aprila...lenze ja tolko nevydrziim 😀 urcite ma chapes 🙂

mariana7537
10. dub 2011

@majka_3 Ja som mala poslednú ms 7.3. To že som asi tehotná, som si myslela už týždeň pred meškaním ms,už to poznám od prvých dvoch detí.Potrebovala som ale istotu,lebo som za pár dní mala ísť na operáciu slepého čreva a keď som bola na predoperačnom vyšetrení,internista mi povedal,že narkoza je pre dieťatko tak v skorom štádiu tehotenstva nebezpečná.Tak som naklusala k nám v meste do laboratoria a nechala som si urobiť ten krvný test HCG.Stál 14 eur,výsledok bol za hodinku a keď mi ho odovzdávali,tak mi gratulovali,budeš tam mať nejaké číslo a to vraj zodpovedá určitému týždňu tehotenstva.Vtedy som mala test z lekárne čo sa HCG zisťuje z moču negatívny.Samozrejme som operáciu zrušila.V deň,keď mi mala prísť ms,som si urobila znovu test z lekárne a už tam boli dve čiarky,jedna slabunká.O dva dni som zopakovala a už sú obe silné.Takže viem,že z krvi sa to zistí oveľa skor,aj keď je to drahšie.
No ja by som určite do konca apríla nečakala,ja keď som volala svojmu gynekologovi,povedal mi,že mám prísť čo najskor,kvoli tomu,že treba ihneď nasadiť kyselinu listovú,pobrať krv a spraviť UZV.Ale ja som mala predtým 4 laparoskopie,2 spont. potraty,mimomater. tehotnosť tak možno aj preto.

majka_3
10. dub 2011

@mariana7537 no troska si ma naplasila azajtra klusam dr. bo mi sestricka povedala ze ked ma bude boliet brucho mam prist v pondelok o pol5 tak pojdem aj tak ked ma brucho neboli dam si zobrat krv a tak..nech ma pozru pre moj klud 🙂 kyselinu l. som si nasadila hned prvy den ako som nasla slabulinku ciarocku .... dnes som test opakovala a ciarocka nezosilnela oproti piatku. je mozno o nieco tmavsia a je hrubsia tak dufam ze to nieje zle ked este nieje tmava alebo velky rozdiel medzi piatkovim testom a dnesnim je mozno vo farbe rovnaka ale dnesna je hrubsia. myslis ze je to ok? alebo sa mam znepokojovat? inak vsetko v pohode ziadny hnedy alebo taky vytok nic...akurat obcasna bolest ako keby mala prist ms. 🙂 som rada a dakujem za rady vidim ze ty uz skusena mamicka 🙂 ja este len si zvykam ze mam konecne // na teste 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru