Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

mariana7537
10. dub 2011

@majka_3 Hlavne buď v kľude,neznepokojuj sa,nemáš sa prečo.Mňa tiež pobolieva občas brucho ako pri ms a aj kríže.Test je ok,ak by si nebola tehotná,mala by si len jednu čiarku.Ja budem volať zajtra ráno,kedy mám prísť,viem,že mňa do troch dní zoberie.Tiež som hneď klusala do lekárne pre kyselinu listovú a vitamíny pre tehotné.Daj vedieť ako si dopadla,držím ti palčeky.

majka_3
10. dub 2011

@mariana7537 Dakujem moc ... 🙂 a si ma ukludnila 😉 aj ja tebe drzim moc palceky nech je vsetko tak ako ma byt 🙂 a tak ako si prajes 🙂 ozvem sa jasne...len mam obavy ze aby ma neposlala s tym prec ze som mala prist iba ked ma bude boliet brusko teda ze ked budem mat krce. ☹ som s toho celkom nervozna...musim sa veru ukludnit 🙂

mariana7537
10. dub 2011

@majka_3 Tak jednoducho povedz lekárovi,že máš obavy a že sa nemožeš dočkať,mal by to pochopiť.Ja som teraz asi pred pol rokom menila gynekologa,lebo pri tom prvom,ku ktorému som chodila celé roky ,som mala pocit,že je otrávený,len čo mňa vidí.Mala som veĺa problémov,ale za to ja predsa nemožem.U tohoto mám pocit,že mňa vidí rád a tak to má podľa mńa byť.

9pipinka9
13. dub 2011

@mariana7537 tak to moc moc gratuluji a at je vse v poradku doktor mi delet ultrazvuk spodkem videl tam vacek tak pristí tyden v ctvrtek by pry mel vide i srdicko uz tak se uvidi

mariana7537
13. dub 2011

@9pipinka9 Držím ti palčeky,aj ja už idem na druhý týždeň vyskúšať srdiečko.Zatiaľ mám len gestačný váčok-11mm. 🙂 🙂 🙂

9pipinka9
15. dub 2011

ja mela pred tydnem take jen vacek 6mm 🙂 pristi tyden ve ctvrtek jdu k gynekol. tak uvidime tak at se nam ty embryjka udržeji a řádne rostou 🙂 🙂

rious
25. zář 2011

Ahoj, jsem zde nový účastník a ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo zkušenost s mým problémem. Snažíme se s přítelem již půl roku o miminko a stále nic. Nyní jsem již 10 dní nedostala MS, ale testy (již jsem dělalla 2) jsou negativní. Je zde nějaká možnost že bych byla těhotná? Četla jsem si pár stránek na netu a trochu jsem se vyděsila, že to může být mimoděložní těhotenství. Nechce se mi hned panikařit u doktorky, tak se ptám zkušených. Podotýkám, že MS jsem měla vždy pravidelnou, i když v poslední době 3 dny sem, tři tam 🙂 Děkuji za odpověď.

feb13
25. zář 2011

@rious Neboj sa, ak je to mimomaternicove, test musi byt tiez pozitivny.
Tehotna pravdepodobne nie si, tie dnesne testy su celkom spolahlive. Mozno si mala posunutu ovulaciu alebo anovulacny cyklus a preto ti meska. Mne raz takto meskala viac ako 2 tyzdne a vedela som ze tehotna nemozem byt, tak som nakoniec sla k doktorovi a povedal mi ze maternica je pripravena na menstruaciu ale chyba jej nieco co to pusti, brali mi aj krv na hormony kde som mala hranicne nizky vysledok niecoho, dostala som jednu injekciu a za 2-3 dni mrcha prisla.

lumpik2
12. únor 2013

Ahoj jsem tady nová a chtěla jsem se zeptat že už jedno dítě už mam ale jsem porodila před 3.5 mesicem ale ona umřela ale měsíčky už jsem mněla potom normálně teď se mi oposdilá už 10 dní ale jsem test už dělala a ukazala že nejsem ale já kojím tak muže se stat že proto se oposzíla prosím vás o odpověď děkují 🙂

booobinkaaa
12. únor 2013

Mě to test ukázal až 10 dní po meškání menstruace.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru