Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

mirax
26. čer 2009

lendíku..gratuluju🙂

Asi jsi měla tušení, že by tam mohla být , co? 🙂
Máte opravdu moc krásného chlapečka..mrkla jsem ti albíčka 😉 🙂

jeudi
26. čer 2009

no takhle skoro neviditelny jsem to ted mela taky neboj myslim ze je to ok 😉

lendik1983
autor
26. čer 2009

smardik - moc děkuju 🙂

mirax - taky děkujuuuuuu 🙂 tušení.... ale jo, asi ano 🙂 Na Lexikovi jsme si dali záležet.. ale asi brzy bude nosit nos nahoru, protože mu každý říká, že je hezounek 😀

jeudi - ráno to zopáknu 🙂

lendik1983
autor
26. čer 2009

Jdu nakrmit to moje hladové mimino a dát ho spát 🙂 Holky, ještě jednou moc děkuju, prozatím se loučím, čeká na mě neuvěřitelná hromada prádla na žehlení 😒 To je odměna, panečku 😀

puclik77
26. čer 2009

lendik: taku slabu ciarku som mala aj ja v utorok a v stredu mi doki potvrdila tehu z krvicky. Takze podla mna si tehulkaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeem

smardik
26. čer 2009

lendik jsem na tom podobně, // jsem objevila asi před 3týdny, za chvíli jdu dát spát malého a taky mě čeká hromada žehlení

lendik1983
autor
26. čer 2009

puclik77 tak doufám, že to u mě bude stejné, jako u tebe!!! 🙂 taky ti moc gratuluju k miminku 🙂

lendik1983
autor
26. čer 2009

smardik - jak je Tomášek starý? Samozřejmě taky gratuluju k dalšímu prckovi 😉 Budete pořizovat sourozenecký kočárek? 🙂 Holkýýýý, už fakt musím 😀 😀 😀

smardik
26. čer 2009

lendik Tomášek měl včera 8 měsíců a sourozenecký kočár budem pořizovat na 100%, budem ho potřebovat. Malý už leží

lendik1983
autor
26. čer 2009

A druhé miminko máte plánované? 🙂 Lexik bude mít 3 roky, až bude mít sourozence (tedy jestli se mi těhotenství opravdu potvrdí), tak už by byl kočár zbytečný... ale nedávno jsem o něm uvažovala, když jsme tu naši holčičku plánovali 🙂

Malý ještě neleží, zatím jsem ho přebalila - připadalo mi, že někde snědl tchoře a ten v něm umřel - fůůůůůůj 😀 😀 😀 Jdem baštit 🙂

smardik
26. čer 2009

lendik jojo malé je plánované, vyšlo hned na první pokus 😀, malý bude spát tak já se jdu tak natáhnout mám nařízený klidový režim

lulunka
26. čer 2009

Lendík gratuluji myslím že teď je to už 100% ty testy podle mě moc nekecaj..
Smardíku to se totiž mohlo stát nebo určo se stalo že jsi otěhotněla až cca 5dní před ms a proto se druhá neobjevila v den ms a podruhé jsi otěhotněla ještě dřív než v půlce cyklu.takle mi to vysvětlovali v artu..né vždy žena ovuluje uprostřed cyklu 😉

smardik
26. čer 2009

lelunka v době dělání testu jsem byla asi ve 4týdnu a ted jsem si test dělala 14dní po otěhotnění, vím přesně kdy jsem otěhotněla. a vím o více holkách co měli test negativní a těhu byli - kamarádka už v 9týdnu

liviky
26. čer 2009

lendik - gratulacéééééé 🙂 ...sem zvědavá na ten tvůj zítřejší test 🙂 .....holky závidím Vám bříška,sakra šla bych do toho klidbně do třetice,asi sem blbá či co 😅

lendik1983
autor
26. čer 2009

liviky - děkujůůůůůů 🙂 Těším se na ráno 😀 Na třetí miminko se určitě vrhněte - je to nádhera!!! (ne jenom to dělání 😎 )

Hezký zbytek dne, holky 🙂

saksina
26. čer 2009

ahojte tehulky gratulujem vam!!!! 😵

lendik ako si to citila, ze bude test pozitivny? 😉 A ktory si DC? Ja som 23.DC a dnes ma nejak zacalo boliet podbrusko az uplne dole, kde je ochlpenie a bolesti vyraza az do posvy... Neviem, co si mam o tom mysliet, ci ide ms, alebo mam zapal mechura alebo co.... ☹ Aj ma dnes napadlo, ci si neurobim test, ze co ak nahodou to uz vyslo... Ale neviem 😒

lendik1983
autor
26. čer 2009

Ahoj, saksina! Jsem 31 DC a břicho mě taky pobolívá... Navíc i prsa - a to mě nebolí nikdy. Oproti ostatním cyklům bych už měla krvácet a navíc - tento měsíc jsme se s manželem fakt snažili 😀 , tak mě napadl test, ale nevěděla jsem, jak je to s jeho spolehlivostí 😒 A ono to snad vyšlo 😉 Držím ti pěsti i na nohách, aby to u tebe bylo taky tak!!!!

jeudi
26. čer 2009

ahojky tehule tak jak se citis??vsadim se ze si to nevydrzela a manzovi to povedela tak to budes mit skoro stejne jako ja ..ja za tri tydny rodim a malymu fifovi byli tri roky ..kocarek nemame uz od dvou let a je to pohoda ..a budes porizovat ten skate ke kocarku??

lendik1983
autor
27. čer 2009

Dobré ráno, dělala jsem další test - nemohla jsem dospat 🙂 Čárka je úplně stejná, jako včera, neměla by kurnik mrška jedna sílit !!! 😒 Večer mě tak typicka menstruačně bolelo břicho, že jsem si říkala, že je to jasný, mimčo nebude ☹ Teď je po jakékoliv bolesti... tak nevíííííím...

Náš malý už taky pomalu existuje spokojeně bez kočárku.. ale o tom skatu jsem uvažovala 🙂 Manžel ještě nic neví, ale je to fuška 😀

jeudi - bojíš se porodu??? Já mám z něho pořádně nahnáno 😖 Lexik šel na svět neuvěřitelným způsobem ☹
Hezkou sobotu! 🙂

liviky
27. čer 2009

čau lendik 🙂 ......jj si v tom,.....já se cítila úplně atejně,to sou nervy co?! 😅 ..,a jaký test sis teda koupila?

...jinak já chtěla koupit taky ten skate,ale je to u nás zbytečný....Viki radši běhá nebo je na odrážedle,ted i na kolobce a chcem jí pořídit i kolo....no a Lili ta už taky chodí sama víc než v kočárku,já mám holt divoké holky 😀

joo a lendik - povím ti že já se druhého porodu bála víc protože sem už věděla co mě čeká že jo,ale nakonec to čeho sem se nejvíc obávala bylo to největší +....bez zmatku,jako profík 😀 😀

lendik1983
autor
27. čer 2009

Dobré ránko liviky 🙂 Nervy to jsou pořádné, nikdy bych neřekla, že podruhé budu takhle plašit 😀 Sehnala jsem nakonec nějaký švícarský gravitest - jsou to tři v jednom - firma myslím CEMIO. Máš stráááááášně šikovné holky, taky bych si holčičku moc přála 🙂 Trochu jsi mě s tím porodem uklidnila 😉

jeudi
27. čer 2009

lendiku ja mela take priznaky jako na mesicky a vubec ne na tehotenstvi celou dobu mi nic nebylo zadne nevolnosti nic takze kazde tehu je fakt jine...a ta carka silit nemusi kdyby sis to udelala treba az za tyden tak uz muze byt silnejsi ale tohle jako dukaz staci 😉 no porodu se bojim jako blazen kdyz vim do ceho jdu a to jeste nebudu rodit u nas v Pisku ale v budejicich kde to vubec neznam a neslysela jsem na tu porodku zrovna kladne pripominky ☹ ale kazda zenska to zvladla tak mi nic jineho nezbyva nez to vyprdnout 😀 no muzu rict ze budu asi zmatena jako prvorodicka ale preci jen uz vim co a jak delat az na to dychani to vubec nevim jak spravne dychat(pry jako pes)ale me to teda nepomohlo ☹ ale neboj se nic ja kdyz byla na zacatku tehu jako ty tak sem z porodu mela vetsi strach nez ted to te prejde...a vis jak jsem si taky potvrdila ze sem opravdu tehotna??stacilo se kouknout do kocarku s miminkem ktere zaclo plakat a ja spustila taky 😀 jo a taky zacinam verit na povery ..o sve svatbe jsem se chytla kocarku a do mesice byla v tom mi meli s manzou problemy otehotnet tak proto verim ze jak sem se chytla ze se to splnilo 😀 😀 😀

liviky
27. čer 2009

tak to sem ráda že sem uklidnila 🙂 ....já se musela uklidnit sama a to sem brutál stresmen,ale jak říká jeudi,vyprdnout to musíme......tak sem si řekla,je to podruhý a to je eště rychlejší a hotovo...no a taky že jo,prostě sem si to vsugerovala 😅 😀

lendik - dík za pochvalu holčin 🙂 ,to vždy potěší 🙂 .....kuknu do tvého albíčka pořádně taky 😉 ....jinak ta starší je tak šikovná,že sem byla ještě s mladší večer na pohotovosti .....Viki prostě Lilinku hodila hlavou na topení!!!

lendik1983
autor
27. čer 2009

Hned potom, co jsem ráno napasla jsem si lehla k manželovi a povídám: "Tatuš, asi budeme mít miminko" 🙂 No, takže jsem to nevydržela 😀 Nejdřív mi nevěřil, když jsem mu ukázala test, tak změkl, zjihnul 😀 Byly jsme dnes na velkém nákupu v Olympii - dívala jsem se na malé oblečky a byla z toho úplně na měkko 🙂 Za celý den mě břicho nebolelo a už to zase začíná - večer je asi jeho oblíbená doba 😒

jeudi - proč musíš rodit v Budějicích?? Máš to už za pár 🙂

liviky - až najdu čas, začnu si vsugerovávat 😀 Starší holčičku máš ooooopravdu šikovnou 😅 Chudinka ta mladší - bylo to na šití?

andreasek82
27. čer 2009

lenko gratuluji k testiku 😉 🙂

lendik1983
autor
27. čer 2009

Ahooooj, andreasku 🙂 Moc děkuju 🙂 Často na tebe myslím, to už snad ani není možnýýýýýýýý 😀 Sabinko, honem ven!!! Jsme na tebe zvědaví..... ti říkám, kurnik 😀

andreasek82
27. čer 2009

😀 😀 nechce se ji a nechce.. vcera mi dr. delala hamiltona a vysledek? spineni a nejspis postupny odchod zatky.. ale na porod to tedy zatim nijak nevypada.. 1/7 jdu tim padem na prijem do porodky.. 😅

lendik1983
autor
27. čer 2009

Budu na tebe myslet 🙂 držím všechny palce, co mám 🙂 Máš váhový odhad maličké?? V porodnici mi při UTZ řekli, že má Lexik 3200g a měl 3590g - to se hoooodně spletli 😠

andreasek82
27. čer 2009

jeee tak mne rekli 3300g, tak to jsem zvedava 🙂 ale muze to byt i mene..
vim, ze nektera z holek na konikovi psala, ze jeji zname rikali, jakeho nebude mit obrika ctyrkiloveho a holcicka mela 2,70.. 😅 takze nekdy se tomu opravdu neda moc verit..

lendik1983
autor
27. čer 2009

To mi řekni, jak to odhadují 😀 A dokonce - všichni - doktoři, přimář, všechny PA, co se u mě vystřídali - při pohledu na mé břicho - "ježiši, to bude velké děcko, určitě víc, než 5kg" 😀 Hned máš větší chuť rodit 😝 (a to šel ven o 14dní dřív).

Asi jsi Sabince u sebe vytvořila útulný, bezpečný a hřejivý pokojíček, že se jí tam tak moc líbí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru