Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

simib
7. črc 2009

Nie.Ty si ešte nerobila nikdy test?Je tam len duch v tom bielom poli.Vedla tej prvej od teba po lavej strane.

biancarv
7. črc 2009

pravdaže som si robila, ved jedno dieťa mám a tak to vyzerá že čakám druhé, lebo aj mne na teste sa ukázala len veeeeľmi slabá čiarka, ale na tej tvojej foto som nič nevidela, preto sa pýtam že akože kde to je....

simib
7. črc 2009

No nič.Musíme pár dní ešte počkať a možno sa objavia krajšie //.Držím ti palce. 😀

biancarv
7. črc 2009

dakujem a aj ja tebe držím palce 😉

hanka.
7. črc 2009

Ahojte holky, tak i já se chci podělit o zkušenost a spíš poprosit o radu. v sobotu (30 DC) jsem si dělala test byl negativní (mammatest). cyklus mám za poslední rok a půl od 26-29 dní. ovulaci si myslím na 95% podle bolesti v podbřišku, vazkosti hlenu a stavu čípku poznám. takže MS sem měla dostat 29 DC. Dnes jsem 33 DC a MS nikde. normálně když má přijít tak mám nafouklé prsa a bolí mě břicho, jak kdybych to měla dostat. ted prostě nic, prsa malý🙂 a břicho v klidu, BT si už neměřím, ale dnes sem ji změřila, byla 37,1. myslíte, že je to jen nějaká porucha a nemám se strachovat?? chci znát váše rady jak postupovat. moje doktorka má ted 14 dní dovolenou, tak nevím co a jak☹....děkuji moc za vaše názory

liviky
8. črc 2009

hoj holky 😉
lendik - jo hlásíme se dobrovolně,Viki si dělá seznam nápadníků už ted 😀

simib - já tam toho ducha vidím 😉

hanka -ono záleží na úhlu pohledu...chceš být těhu?nebo se strachuješ že nejsi v pořádku ze zdravotního hlediska?....pokud chceš být těhu,tak vyčkej a klídek a pokud se bojíš že to je nějaká porucha,....tak to je taky krátký čas a hlavně nic ti není nic tě nebolí,tak to neřeš a vyčkej až dojede dr. tak si pro klid pak zajdi,ale nehrotila bych to 😉

lendik1983
autor
8. črc 2009

Dobré ráno 🙂

liviky - bezva, Viki berem 😀

simib - taky vidíííííííííííííím !!!! 😉

hanka - vydrž, vydrž, vydrž 🙂 😉

Ráno jsme byli u doktora - nafasovala jsem první fotku 🙂

nadenkaaa
8. črc 2009

Ahoj lendik ,ja som este stale nedostala mala som dostat 27.6 a stale nic,som hrozne placliva -rozhodi ma hocijaka hlupost naposledy som si robila test v pondelok a nic ☹ tak uz sa aj bojim si urobit dalsi

teriskaa
8. črc 2009

lendik: jéé k fotce moooc gratuuluju!! 🙂 taky bych už chtěla dalšíí.. a jak se Váám daří? vše OK?🙂

simib
8. črc 2009

Lendík super fotečka.Je zlaté že to vidíte,ale dnes znovu len duch,takže asi nič.Mám to v albume.Aj keď na mrchu mám ešte 3 dni čas a teplota je stále na 37,1.Myslím že už by mohol test niečo ukázať,keby bolo. 😒

lendik1983
autor
8. črc 2009

nandenkaaa - moc na tebe myslím, moc dobře vím, jak ti je ☹ Pořád si ale myslím, že to dobře dopadne - dnes mi doktor říkal - není směrodatné, jak tlustá je čárka na těhotenském testu, hlavně, že tam je!

teriskaa - moc děkujeme 🙂 Zatím je to dobrý, u malého mi bylo neuvěřítelně špatně každý večer, tak uvidíme 🙂 A co u vás - všechno dobrý? 🙂

simib - na tvém testu toho ducha vidím, je tam! 😉

teriskaa
8. črc 2009

lendik: Nějak je mi už třetí den špatně a pobolívá mě podbřišek..tak nevím,ale pořáád doufám,že nám bude brzoo dobře.-) Jen teď musíme sehnat doktora v Praze, což nebude lehké.. 😒

simib
8. črc 2009

Lendík duch tam možno je ale chýba tá slabo ružová palička.Duch nieje ružový.Ale v pohode.Ja to berem. 😀

nadenkaaa
8. črc 2009

Lendik no ja ked sa mi nezjavila ciarka-cloek caka peknu taku poriadne tucnu 😉 tak som od jedu ten test vyhodilaa tak pockam snad do piatka

lendik1983
autor
8. črc 2009

teriskaa - to určitě je z toho, jak se bříško zvětšuje.. ty vazy dostávají pořádně zabrat.. a můžu ti říct - bude hůř 😀 Ale je to nádherné období, tak si to užívej!!!! 🙂 😉

simib - jasně, že berem 😀 Je tam a basta!!! 😉

Musíme do lékárny.. dostala jsem recept na samé vitamíny a jakési hormony... Doktor mi říkal, že vůbec nevadí, že ještě kojím, že hormony na našeho malého vliv mít nebudou, tak jsem zvědavá, kdy mu narostou prsa 😀 😀 😀

simib
8. črc 2009

No uvidíme.Určite dám vedieť 😀

lendik1983
autor
8. črc 2009

No, to už musíš!!!! 🙂 Už jsi naše a my to s tebou prožíváme 😉 🙂 Dívala jsem se k tobě do alba - máte krááááásnou holčičku, opravdu, je nádherná 🙂

simib
8. črc 2009

Ďakujem pekne.Aj ty máš krásneho chlapčeka.Aj ja by som si priala chlapčeka.

lendik1983
autor
8. črc 2009

Děkujeme 🙂 My bysme pro změnu chtěli holčičku 😀 Už teď má naše bublinka "pracovní" název "Káčule" 🙂 (chtěli bysme "Katku, Kateřinu" 🙂

Musím do té lékárny, tak se zatím loučím 🙂

simib
8. črc 2009

pa 😝

liviky
8. črc 2009

simib - já ducha taky vidím,je taaaaam 😉 🙂

lendik - hned sem kukla i na tvou fotečku,paráda,krásná fazulka,to jsou prostě nejkrásnější fotky na světě 😀

lendik1983
autor
8. črc 2009

Já si to taky myslím 😎 Chlap tohle nemůže nikdy pochopit 🙂 Ukázala jsem fotku Lexíkovi a řekla jsem mu, že to je jeho sestřička, podíval se na ni, zašklebil se a řekl: jejda.. blééééé 😀 😀 Asi by raději "mimi haf" = štěně 😀

liviky
8. črc 2009

jj,to mi povídej,Viki mi zase pro změnu první fotečku Lilinky tak opusinkovala a zmuchlala,že tam nešlo pak už nic vidět ☹ 😅

lendik1983
autor
8. črc 2009

jéééééé, to je krásný 🙂 Jsou to zlatíčka 🙂 On je z miminek úplně hotový, tak doufám, že bude rád.. vidím na něj, jak je mezi dětma spokojený 🙂

liviky
9. črc 2009

tak Viki se na ní koukala jak na svatý obrázek ,za to ted když už tu běhají obě,toje saijgon.....jedna na druhou žárlí,jedna i druhá chcou tu samou hračku,jedna i druhá chcou jídlo té druhé ikdyž ho mají stejné......no je to sílaaaaaaaaaaala lalal alalala......mě prostě už sem tak kapánek hrabe! 😅 😀

biancarv
9. črc 2009

ahojte baby, čo myslíte dalo by sa testom zistiť či ste tehu desať dní po predpokladajme úspešnom oplodnení? dakujem

liviky
10. črc 2009

ahoj...myslím že dalo,ale jen dost citlivým teste,ale počkej ještě pár dní 😉

lendik1983
autor
10. črc 2009

Ahoj 🙂 myslím si úúúúúúúúplně to samé 🙂

denisocka
10. črc 2009

😝 no neviem či mi tu niekto poradi,ale zaujíma ma,kolko trvá od styku / cez oplodnenie a uhniezdenie po dva // ???? teda v skratke - kolko tvrá dni po styku kým ukaže test spolahlivy vysledok?

liviky
10. črc 2009

denisocka to je různé,jako sme všichni jedineční tak i jedinečný je vývoj miminka sám o sobě,střílet tu přesnými čísly by bylo opravdu moc drzé a sceztné 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru