Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

andreasek82
27. čer 2009

pridala jsem fotku do alba, je stara cca 10 minut..
bricho mam tak normalni bych rekla, tak uvidime, kolik nakonec bude kocka vazit 🙂

marinka
27. čer 2009

lendiku, určitě jsi těhulka, čárečka je zatím slabá, ale je růžová a to je hlavní - bude sílit! 😵 A neboj, já když jsem testla první a druhý den, tak byla čárka nachlup stejná, taky mě to vylekalo, tak jsem poslala manžu pro jiný test a tam čárka taky byla, tak jsem se uklidnila a pak už postupně sílila..

lendik1983
autor
27. čer 2009

Andreasku, tobě to slušííííííí 🙂 Pupík máš akorát, já jsem byla jako vzducholoď = měla jsem abnormálně moc plodové vody 🙂

marinka - už jsem si jistá, že těhotná jsem 🙂 a je to věru parááádní pocit 😀 Koukám, že už jsi téměř v půlce 🙂

andreasek82
27. čer 2009

lenko vzducholod 😀 ja si ale taky tak pripadam, to dela nejspis ta cerna 😀

jeudi
27. čer 2009

lendiku protoze miminko ma mirnou dilataci ctvrte mozkove komory prisli na to az ted a tam jsou na to lekari tady u nas ne

kaja23
28. čer 2009

ahoj holky, našla jsem tuto diskuzi, tak se k vám jdu "uklidnit". Já jsem testovala 3 dny po očekávání a byl tam takový duch, tak jsem testovala novu a zase...tak jsem šla hned na odběry,ale HCG bylo jen 22.V pátek jsem byla u dr.,ten viděl jen vysokou sliznici a něco,co by se dalo předpokádat jako dutinka...další utz mám až 7.,jesrtli bude něco vidět.Mimoděložní to údajně není...od té doby testuji každé ráno a čárka opravdu sílí,tak nevím,zda znovu na odběry...Byli jsme už několikrát na IUI a IVF,ale nikdy nic,toto by bylo přirozeně, o to víc mě to zaráží.

jeudi
28. čer 2009

jee take to vypada na dalsi maminku gratuluji 😉 jestli sis delala vice testu tak si myslim ze tolika testu se snad splest nemuze ..me pri kazdem tehu take rekli ze je zvysena sliznice a co jineho by mohla dutinka byt pri pozitivnim testu???maly cervicek s ktereho bude krasne miminko...juuuu 😵

lendik1983
autor
28. čer 2009

Dobré ráno 🙂 jeudi, tak to už chápu, držím pěsti 🙂 Ráno jsem si dělala testík - to je ale čárka 😀 Snad bude mimčo tam, kde má být... břicho mě zase bolelo jen večer, zaspala jsem to a dnes zase nic...

kaja23 - 7. napiš, jak jste s miminkem dopadli - co jiného by taky dutinka byla, že jóóóóó 😉 Chystám se k doktorovi tak za 14 dní, snad to vydržím 🙂

jeudi
28. čer 2009

lendiku dobre ranko..dekuju ja verim ze to dobre dopadne...a co tatka uz si se pochlubila??to by chtelo nake prekvapko ..

kaja23
28. čer 2009

holky díky moc za uklidněni, já moc doufám, že tam mimísek bude.
lendik, taky mě večer údesně bolelo břicho, tak jsem to raději zaspala, dneska je mi od rána nějak šoufl,do jídla se musím nutit, tak jsem snědla jednu nektarinku a piju vodu.
testů jsem si dělala opravdu několik, každé ráno zkouším, jestli se mi to nezdálo nebo čárka nezmizela...ale "vona" tam fakt pořád je 😉

lendik1983
autor
28. čer 2009

Včera ráno jsem to nevydržela 😀 A jak se o mě celý den staral 😀 Jsem ráda, že to ví, že na to nejsem sama 🙂

Dívala jsem se na internet, na tu lehkou dilataci mozkové komory - jeudi, to bude určitě dobře dopadne, bude to nádherný voňavý uzlíček štěstí 🙂

kaja23 - příroda je neskutečně mocná čarodějka 😉

jeudi
28. čer 2009

😵 😵 😵 prvni rani nevolnosti...na to pomaha snist jeste v posteli banan nebo neco..a me pomahali zazvorovy lizatka a caj ale jak rikam me nic nebylo takze sem si to dala treba po jizde autem ci autobusem z toho mi je zle i mimo tehu

liviky
28. čer 2009

dobrý rank holky 😉 ......nové těhulky gratuluji 🙂 ......aspoň někdo se může radovat v tom škaredým počasí 😀

jeudi
28. čer 2009

lendik dekuju me doktori skoro nic nerekli tak mam strach aby to nebyl naky postizeny kluk ale snad ne dekuju za podporu..tak to je fajn ze to vi to muselo byt radosti vid 😵

cheraude
28. čer 2009

Ahojte dvojčiaročkové!
Ja som si pri prvom tehu robila test asi na piaty deň meškania, dovtedy mi totiž mrchy chodili na deň presne. Ukázali sa vtedy dve rovnako jasné ružové čiaročky... ale v 8tt som potratila.
Teraz, presne po dvoch rokoch, som si robila prvý test hneď v deň kedy som mala mrchu dostať. Vždy prichádzala ráno, a keď sa do poobedia neobjavila, tak som zašla do lekárne. Druhá čiaročka bola len taký "duch", ale ja som si bola na 200% istá že mám v brušku nového človiečika. Nemala som síce žiadne tehu-príznaky, skrátka som to VEDELA. O tri dni neskôr to druhý test jasne potvrdil, a dva týždne nato aj lekár... A teraz sa nekonečne teším na december, aby som si toho svojho vymodleného chrobáčika konečne vyobjímala a vybozkávala.

lendik1983
autor
28. čer 2009

jeudi, radosti bylo - a málem jsem omdlela ve chvíli, kdy to už "tatušovi" konečně došlo, usmál se na mě, pohladil mě po břiše a jemně prohlásil... "Tady...?" 🙂

cheraude - tak už budete u vánočního stromečku 3? 😉 Není to ten nejkrásnější dárek? 🙂

smardik
28. čer 2009

holky koukala jsem že jste tu včera řešili odhady váhy, mi dr.říkal že je to +-500g, není to přesné, malý měl v den porodu v 6hodin odhad váhy 3100 a ve 12.05 se narodil s váhou 2850

jeudi
28. čer 2009

ano to je pravda smradiku...lendik ten se mi nahrnuly slzy do oci to je tak dojemny 😅 😵

lendik1983
autor
28. čer 2009

To mi povídej - málem jsem se rozpustila 😀

Dobrou noc všem 🙂

jeudi
28. čer 2009

taky hezkou noc mi budeme mit rusnou zene se sem voda tak cekame co bude papapa

liviky
29. čer 2009

dobrý ranko......tak mě se splašily zase hormony...dostala sem mrchu ☹ ....a ještě sem si nevyzvedla antikoncepci ,ani nevím kdy jí začít brát jestli hned první den ms nebo poslední......sem neměla prášky přes 5 let 😅

...jinak tu dnes neprší,tak sem zvědavá.....ve sklepě se fut drží voda,tak až začnou ty krámy hnít co tam nechali lidi z baráku,tak to bude super fakt 😝

jeudi
29. čer 2009

liviky mam za to ze prvni den ms a nebo i posledni

nadenkaaa
29. čer 2009

Caute kocky,mrchu som mala dostat v sobotu a este neprisla vcera som to nevydrzala a poobede som urobila test a nic..tak neviem pritom nemam ziadne priznaky mrchy predtym som vzdy 1,2 dni pred mrchou zacala spinit .Tak neviem ci je to tehu alebo nie ale predtym mi vzdy mrcha chodila nacas

lendik1983
autor
29. čer 2009

Povodně jsou hrozné ☹ Už ani nesleduju televizi ☹

Vždycky jsem antikoncepci začínala brát s prvním menstruačním dnem 🙂

Ahoj nadenkaaa - vydrž ještě nějaký den, věřím, že se na testu objeví ta správná čárka 😉 🙂

nadenkaaa
29. čer 2009

no pokusim sa pockat len to cakanie je hrozneee 😒 skusim pockat do piatka na vytuzene // 🙂 dufam ze sa objavia 😉

lendik1983
autor
29. čer 2009

ani nevíš, jak móóóóóóc vím, jak je to čekání těžkéééé 😉 Ale vydrž, vydrž 🙂

matulienka.d
29. čer 2009

Ahojte, práve si čítam vaše dotazy.
Ja mám menší problém a neviem, čo robiť. Mešká mi MS 7-mi deň. Urobila som si tri testy, vyšli všetky pozitívne a dnes som bola u lekára. Urobil mi sono a povedal, že tam nič nevidí, že asi tehotná nie som....No a čo teraz akože mám robiť? Poraďte.

jeudi
29. čer 2009

matul lekar nerekl ze urcite nejsi ale ze ASI nejsi porad tam sance je 😉

liviky
29. čer 2009

jj matul,šance je pořád 😉
....jinak holky už sem doma a antikoncepci sem si vyzvedla.....jj ted nesmím kadý den zapomenout sí jí vzít 😅 😀 .....brala bych bříško hned,aaaaaale naše peněženka ted opravdu ne 😒 ☹

jeudi
29. čer 2009

livi ja chci take tri deti ale na to treti si pockam rekni si sve lekarce ona ti da takova budik ktery ti kazdy den zazvoni na prasek mela by ho mit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru