Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

lendik1983
autor
3. črc 2009

Ahoooooj 🙂 Dneska jsme byli na výletě v Brně - na dálnici nás potkalo několik šílených bouřek 😒 Ale jinak bezva 🙂 Těším se na příští týden - ve středu ráno mám v plánu zajít k doktorovi 🙂

liviky
4. črc 2009

ahoj lendi 😉 .....teeda výletík,to bych si taky nechala líbit,ale bohužl,ten můj je ted od rána do večera na střechách a maká a maká.......jinak holky tu dnes blbnou,asi mě bro odvezou,se dnes rozjely ve velkém stylu........si někdy říkám,jaká to byla pohodička s jedním mimi,ale na druhou stranu,už si holky dokážou spolu vyhát i samy 🙂

mery888
4. črc 2009

lendik gratulujem...krasne ciarocky 🙂 🙂

lendik1983
autor
4. črc 2009

liviky - v to taky tak trochu tajně doufám, že si za nějakou dobu děti budou hrát spolu.. bez mojí asistence 😅 Z výletu jsem vložila pár fotek, hoooooodně jsem fotila 🙂

mery - moc děkuju :o)

teriskaa
4. črc 2009

Zdravíím všechny🙂 Jak se Vám vede, dámy?🙂
Teda, jak jsme byli první trimestr bez problémů, že jsem ani netušila, že už jsme dva, tak poslední dny..🙂
Snad Vám je výborně..krásný víkend!!

lendik1983
autor
4. črc 2009

Ahoj, teriskaa 🙂 mně je krásně 😀 V kolikátém týdnu jsi ty?

teriskaa
4. črc 2009

Noo dneska jsme táák 14 plus 3🙂 Ještě malinkatý..

lendik1983
autor
4. črc 2009

Ale i tak větší, než my 😀 jak zvládáš ty horka?

teriskaa
4. črc 2009

Noo občas mi opravdu dělá problém jet tramvají v tomhle počasí🙂 A zvládám je tak, že jsem buď v práci nebo většinou doma..🙂 A vy jste tedy jak veliký?

lendik1983
autor
4. črc 2009

Jedno miminko máme veliké 19 měsíců, druhé 6týdnů - ale těhotenství 🙂

teriskaa
4. črc 2009

tééda..takhle brzo za sebou🙂 to je hezké..chlapeček je ale rozkošnej..furt váhám,zda si mám říct,co by to mohlo být..

lendik1983
autor
4. črc 2009

Jasně! Nech 🙂 Podle mě je lepší, když víš, ke komu do bříška mluvíš 🙂 Než abys pořád říkala "to" 🙂 V tomhle bych neváhala 😉 Děkujeme za pochvalu Lexíka - hned mu to vyřídím 🙂

teriskaa
4. črc 2009

Noo, nejspíš nechám.. jenže to budu muset doma tajit.-)) Právě,že už mi teď přijde zvláštní, když nevím, jak mimčo oslovit🙂

lendik1983
autor
4. črc 2009

A přála by sis holčičku nebo chlapečka? 🙂 My doufáme, že se zadařila holčička... ale brácha by taky nevadil 😀

teriskaa
4. črc 2009

noo..já bych si přála holčičku, i když my v rodině rodíme jenom holčičky..ale nějak mám tušení,že to prostě bude kluk..uvidíme🙂 takže když se z toho vyklube kluk, bude velká sláva..🙂

lendik1983
autor
4. črc 2009

jé, tak jsem taky zvědavá, jestli se ti v bříšku schovává chlapeček nebo holčička - ještě pár týdnů a budeš to vědět, jestli budeš chtít 🙂 Dobrou noc 🙂

liviky
6. črc 2009

ahojda holky...
...lendik - uper fotky,konečně wem na ně kukla,máte nádherného chlapa,má už nevěstu? 😀 ,....je nádherně vlasatý a takové psí očka,no k zulíbání!....a co jinak jak je ti?žádné nevolnosti?
..a co ostatní těhulky?....jak Vám je?....já jen tiše závidím 🙂 ,Viktorku mám nemocnou,2 dny po sobě měla horečky,ale jinak nic.....a venku tak nádherně a já musím s holkama vysedávat doma ☹

vibeke
6. črc 2009

ahojte baby. myslite, zeby tehu test ukazal uz po asi 10 dni po uvolacii ?? menstruaciu mam dostat tak a 3, alebo 4 dni, ale ja uz som taka nedockava. dnes som si robila test, bol negativny. ale ja stale dufam ze je nan este skoro 😝 😝

liviky
6. črc 2009

no ono záleží jak citlivý test si uděláš!...můžeš udělat už i ted,ale lepší je počkat! 😉 ...jinak hodně zdaru!

andrejusa
6. črc 2009

Ahoj vibeke, my sme sa s priateľom tiež dlho snažili a za testy som vyhodila majland. Nakoniec som si v Tescu kúpila test za 39sk a vyšiel pozitívne, skoro ma odviezli jak som výskala od radosti. A sranda je, že keď som si robila ten predtým, mi vyšlo že niesom tehtoná a potom podľa doktora som už vtedy bola. Niekedy sú tie hormóny asi ešte slbé alebo čo na začiatku. Držím palčeky.

lendik1983
autor
6. črc 2009

Ahoj liviky!!! 🙂 Děkujeme za pochvalu, dali jsme si na Lexikovi záležet 😀 Nevěstu zatím nemá, hlásíte se dobrovolně? 😀 Zatím je mi dobře, občas zaznamenám blivnou situaci, ale rychle přejde... Řeším ale jinou věc...pořád Lexíka kojím a ten se osypal... tak nevím, buď to má potničky nebo vitamínama, co beru (Calibrum baby plan)...No, už jsem poslala dotaz na Zentivu, jestli se ty jejich vitamíny smí užívat při kojení. Zítra jdeme na první očkování (to by bylo na dlouhé povídání proč.... může za to vakcína proti TBC), tak doufám, že to bude v pohodě... Bojím se Lexika pustit i na pískoviště ☹ Ve středu pádím pro změnu konečně k doktorovi já, doufáme, že UTZ už něco ukáže 🙂 Dopoledne jsme pro dobrou náladu udělali testík a testovací čárka už byla silnější, než kontrolní 🙂 Viktorce posíláme pusu, ať je brzy zdravááááá!!!!!

vibeke - vydrž ještě pár dní a zkus test znovu, držím palec 🙂

vibeke
6. črc 2009

baby ... dakujem !! ja neznasam cakanie !!!! v zivote som nestala frontu volade v obchode, a uz vobec nejak nezvladam cakat na toto !! ja sa sklanam nad trpezlivymi !! 🙂
dufam ze to vyjdee !!
andrejusa.. ak myslis ten test z Tesca za 39sk od Pepina, tak ten mam aj ja, len jeden. tak si necham ako stastny !! 😝

miroslava89
6. črc 2009

ahojte s nami sa tehotenske testy pekne hrali 😠 2dni po ocakavanej mrche test negativny... o6dni pozitivny...na 9den ciarocka sa skryla a na 16den bola druha ciarocka kraasne viditelna 🙂a dva dni na to tehotenstvo potvrdil aj lekar a to dvojnasobne🙂

andrejusa
6. črc 2009

vibeke... presne ten mám na mysli. Sranda, že pred tým som kupovala samé za 200sk a potom nakoniec ten najlacnejší je najcitlivejší. Ale kondomy majú veeeľmi nekvalitné.

lendik1983
autor
6. črc 2009

vibeke - to čekání je opravdu hrozné, znám to moc dobře... ☹ Nejde nic dělat, nejde myslet na nic jiného... Ale věřím, že to určitě dobře dopadne!!! 🙂

Miroslava - téééééééda, to snad ani není možné 🙂 K miminkům moc gratuluju 🙂

vibeke
6. črc 2009

andrejusa.. tak ten test od Pepina a kondomy.... test kvalitny, kondom nekvalitny.. oni dobre vedia co robia !!
😀 😀 pomahaju si navzajom ..

a tie testy, uz som asi zvykla, za tych 8 mesiacov snazilkovania som ich uz par vystriedala, to mi tak prepne a aj o 3 hod v noci sa testujem..... manzel mi uz hrozi, ze mi ich vsetky poschovava... boze, len aby to naozaj nespravil.... 😠

miroslava89.. tak ste mali fakt veseleee ... 😀 .. 😉

liviky
6. črc 2009

miroslavo - teeeda tak to teda bylo napínavý jak kšandy 😉 😀

biancarv
7. črc 2009

ahojte, neviete koľko dni po nádejnom počatí mam čakať, kým si môžem urobiť tehu. test.? stačí napr. 8 dní?

simib
7. črc 2009

Biancarv vieš niekomu ukáže už aj na 8DPO ale len zriedka.Ja som dnes cca 11DPO a kukni do albumu.Stále sa mi zdá málo na pozitívny a to je mamatest 20 a ešte som robila aj citl.10 a tam vôbec nič.

biancarv
7. črc 2009

pozrela som si to, a to máš akože tú druhú čiarku v tom modrom poli?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru