Kdy jste poznaly, že jste těhu?

luckag2
13. lis 2013

Ahoj holky,mám otázky kdy jste poznali těhu? Měla bych mít pár dní po ovulaci kdy byl i sex a dostala jsem hustý krémový výtok a nadýmá mě...chybí mi asi týden do MS. Tak mě zajímá kdy jste registrovali první příznaky? Miminko bysme si přáli, v záři jsme o jedno přišli ☹

luckag2
autor
13. lis 2013

Je tu někdo?? 🙂

majvik
13. lis 2013

hele já to třeba poznala až asi deset dní po vynechání MS - až když mi přišlo divný že mám od tý potvory červený nějak dlouho pokoj, tak jsem si začala uvědomovat že to moje tělo je nějaký jiný.... i když bych ti moc přála aby to dopadlo, myslím že sledovat příznaky pár dní po ovulaci, je ještě hodně brzo....

evulinkab
13. lis 2013

@luckag2 U prvniho tehu a i ted u druhého jsem to sice nepoznala před MS-vždy až v den vynechání jsem si to uvedomila), i když tělo mi jasně dávalo signály, že je neco jinak než obvykle-takže u syna-nidační krvácení 9dní po ovulce(4 dny před terminem MS), absence bolavých bradavek a misto toho bolest celých prsou a pak bolest podbřišku jako bych to mela dostat a přitom nedostala...Byla jsem v tom a vedela jsem to v podstate ihned, jak jsem to nedostala, mívám totiž pravidelný cyklus.
Ted u druhého těhu-už pár dnů po ovulce porad hrozná chut na mléko(ačkoliv ho moc nemusím, ale bylo to fakt neovladatelné a už v tu chvili jsem si říkala, co je??), potom asi 6 dnů před termínem MS me desne bolel podbřišek jako že to dostanu, což jsem nechápala, mívám to pravidelne a myslela jsem si, jestli treba nemám nejaký zánet nebo neco..bolest přešla tak po dvou hodinách a následující den jsem mela v práci hroznou zimnici(ta zimnice me sem tam provází prubežne celé tehotenství)...No a pak jsem to nedostala a terpve v tu chvili mi došlo, o co asi jde🙂

gingerone
13. lis 2013

Ahoj, já jsem si taky přála, měla jsem (kvůli podpoře léky) naprosto pravidelný cyklus, takže jsem hned v 1. den očekávané MS odpoledne dělala test, protože nic nenasvědčovalo tomu, že přijde (žádné bolesti jako obvykle). Jinak bych to určitě nepoznala hodně dlouho, věčně mi "něco" bylo i bez těhotenství, takže se to nedalo svádět na tohle, a ani jsem nezvracela.
Radši se nepozoruj, nic takhle brzo nevypozoruješ a pak ti to bude akorát líto, že sis myslela, že máš nějaké příznaky 😖 Počkej a pak testuj. Určitě to brzo vyjde a tentokrát to bude všechno v pořádku. Držím palce 😉

lennittka
13. lis 2013

Já si udělala test asi 4 nebo 5 dníi po vynechání, měla jsem tam jen takovýho malinkýho ducha a nevěřila jsem tomu..
Tak jsem si po dvouu dnech udělala další a už tam byla viditelná čárka, byla jsem v 5. týdnu a přišlo mi ale, že mám o trochu větší břicho. A taky šíílenej sexuální apetit ..

mysicka_lb
13. lis 2013

Ahojky, jsem to poznala už několik dní od početí. Měla jsem různé příznaky, které tomu nasvědčovaly, a k tomu silnou intuici, že jsem těhotná. Třetí den od početí se mi rozlévalo po břiše takové velké teplo, jako bych si na něj třeba dala nahřátou podušku. Asi pátý den od početí mi už bylo regulérně zle, měla jsem něco jako silný PMS, ovšem v době, kdy jsem žádný PMS mít neměla. Byli jsme na svatbě kamarádů a nemohla jsem vydržet v té vydýchané místnosti, musela jsem pořád chodit ven na vzduch. Navíc mi připadalo, že mám strašně velké břicho, a pořád jsem se divila, že to nikdo (ani zrcadlo) nevidí. Někdy v této době se objevil i výtok, který byl úplně odlišný od toho, co jsem mívala pravidelně v rámci cyklu. Pozvolna se mi taky měnil denní režim - dříve jsem byla zvyklá vyspávat o víkendech do dvanácti a teď jsem se najednou budila už okolo deváté úplně svěží. Naproti tomu jsem zase nevydržela tak dlouho ponocovat. I chutě na jídlo jsem měla trošku jiné, ne že by se mi z něčeho v této rané fázi dělalo špatně, ale neměla jsem takovou potřebu cpát se nezdravými pochutinami a nápoji. Navíc tu pořád byla ta intuice - např. jsem byla v obchodě, viděla jsem svoji oblíbenou Finlandii a akci, už, už jsem ji chtěla koupit a pak mi blesklo hlavou "nekupuj ji, už ji nestihneš vypít". Nekoupila jsem si dokonce ani vložky do zásoby, zase mi blesklo hlavou "už je neužiješ". Možná to byla všechno jen souhra náhod, ale každopádně jsem to "věděla" opravdu velmi brzo.

gosa22
13. lis 2013

já to ani nepoznala, šla jsem k doktorovi, že mi není dobře a ejhle...důvod byl na světě a bylo mu už 7 týdnů 😉

zzuzinda
13. lis 2013

Já to u obou poznala cca 2-3 dny před menstruací. U Adama jsem přišla do práce, bylo tam pro všechny nachystaný kafe, já ho ucítila a tak se mi zvednul žaludek, že jsem musela jít pryč a kafe vylít, a to jsem maniak na kafe, tak jsem rovnou šla a udělala si test a tam dálnice. A u Báry jsme šli po Václaváku, já dostala šílenou chuť na klobásu (to samo o sobě je normální 😉 ) a snědla jsem jí asi 3/4 a zvedl se mi žaludek a i když jsem se snažila jí dojíst, tak to nešlo a úplně mi z toho bylo na omdlení. Tak jsem si říkala, že tohle není normální a druhý den ráno // 🙂

lenjii
13. lis 2013

Zjistila jsem to 5. den zpoždění ms. Šokující // čárky 🙂

sisi137
14. lis 2013

2 dny po vynechané MS podle pozitivního testu. Mám ukončený 9.tt a příznaky nemám doteď žádné.
Příznaky hned po ovulaci jsou vsugerované, můžou být až s nárůstem hcg 😉

werca1
14. lis 2013

Ahoj , chtěla jsem se zeptat vás zkušených 🙂 , vysadila jsme po 3měsících antikoncepci , už jsem po ms a po pár dnech jsem měla s přítelelm nechráněný sex. 10/11 když jsem zkoušela počítat v kalkulačce ovulaci vycházela mi na 13.11 a od 11 jsem měla plodné dny myslíte , že je možné být těhotná ? dnes mě začala bolet hlava i když na to netrpím :/ a také mám divný poblívání v podbřišku . Je možné si dělat test po 10 dnech ? a být těhotná ? 😀 děkuji za odpovědi 😉

kstablova
14. lis 2013

já týden od početí, měla jsem nezdolatelnou chuť na hovězí. Test byl negativní. Za další týden, tj. dva týdny od početí už byl na testu duch.

plackova_evelina
14. lis 2013

Nám se zadařilo hned první měsíc 🙂 Zahráli jsme si tuhle hru a bylo to hned http://www.origame.cz/…fantazie.php (předcházela tomu ale příprava v podobě půlročního vysazení prášků, braní chlorely atd.). Test mi však dvě čárky ukázal až po týdnu po vynechání menstruace. Myslela jsem si to ale už 2 týdny před tím. Takže nezoufejte, pokud zatím dálnici na testu nemáte 😉

venouska
14. lis 2013

Já měla příznaky asi 10 dní po početí, ale nějak mi to nedošlo, až zpětně 🙂 . Spíš jsem si říkala, že tak brzo těhotenské příznaky nejsou, ale asi jo... Pak asi 2-3 dny po vynechání menstruace jsem si udělala test, protože jsem šla s kámoškou večer na dámskou jízdu a chtěla jsem mít jistotu, že si můžu dát panáka. A už jsem si ho nedala 😀 .

werca1
14. lis 2013

Takže bych měla počkat ještě do příštího týdne 😒 je to věčnost čekat 🙂 ale musím to zvládnout
a myslíte , že bolest hlavy a ten zvláštní pocit v podbřišku a také zvětšené břicho , když při MS jsou to uplně jiné bolesti a také nemám tak dlouho břicho nafoukle , že by sugesce ?

venouska
14. lis 2013

@werca1 Možné je všechno, a plodné dny můžou být i jinak než ti vypočítá kalkulačka... Já si test dělala po 12-13 dnech od početí a taky jsem si říkala, že tam beztak ještě nepůjde nic vidět - a šlo, a úplně krásně 🙂 A to jsem měla ten obyčejný těhotenský test. Ale ty dražší testy mají lepší citlivost a měly by těhotenství odhalit brzy, tak jestli nechceš čekat.... 😉

arwen2010
14. lis 2013

Jsem po třetí těhu a vždycky jsem to tak nějak cítila 🙂 Tak držím palce 😉

bublinka1980
14. lis 2013

U prvního těhu mi napověděl "že je něco jinak" hustý výtok před MS který jsem nikdy neměla. Tentokrát - u druhého těhu vůbec žádné příznaky nemám, jen ty dvě // na těhu testu 🙂

werca1
14. lis 2013

A muzu si tehu test udelat po 6 dnech? ! Nebo je to moc brzy?!

luckag2
autor
14. lis 2013

Děkuji holky za reakce 🙂

werca1
14. lis 2013

@arwen2010 a muzu se zeptat jen co jsi citila ;)

arwen2010
14. lis 2013

@werca1 že jsem těhotná. A teď u třetího ještě než jsem si dělala test mi to říkal manžel, jestli nejsem náhodou těhotná.
Asi mám nějaký šestý smysl nebo co 😀

werca1
14. lis 2013

@arwen2010 ;))) tak to bych take potrebovala ale asi jsi delam nadeje a budu pak zklamaná :/ uvidíme dekuji za odpovědi ;)

werca1
15. lis 2013

ahoj tak jsem si dělala ráno testík po 5 dnech ale buhůžel nic . 😒 Budu to muset zkusit ještě př. týden třebas se tam něco ukáže 😉

charaka
16. lis 2013

Urcite prichadzaju priznaky tehu uz kratko po pocati... ja si to tiez spatne uvedomujem... nevolnost, unava... ale dost casto je to aj tak, ze kto caka tehu, tak si tie priznaky najde zakazdym a ta holcina, pre ktoru je tehotenstvo krasnym necakanym prekvapenim priznaky nevedomky ignoruje 🙂

monaida
17. lis 2013

Já v té době ještě kouřila 🤐 (miminko nebylo plánované) a zpětně mi došlo, že se mi občas při cigaretě zvedl žaludek. A také jsem měla bolesti kloubů, už jsem se i chystala k lékaři, jestli se mi neprojevuje nějaké kloubní onemocnění... Cca týden před očekávanou menstruací už jsem to nějak tušila a nemohla se dočkat, až bude 30., abych si už mohla udělat test 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru