Kdy jste si byly jisté, že jste těhotné? Stačí odběr?

renatak
27. lis 2007

Ahoj, holky. Jsem pravděpodobně těhotná. Mám pozitivní test (zatím slabou druhou /), 6 den spožděnou MS, bolesti prsou. Pravděpodobně 2. - 3.tt. Zítra jsu na krev. Chci se zeptat, pokud výsledek pozitní, můžu opravdu a 100% věřit, že jsem těhu, nebo mám počkat s předčasnou radostí na vyšetření u gyn. (ten mě vezme až příští týden), jsem jak na jehlách, chtěla bych mít jistotu. Stačí tak krev?

krista
28. lis 2007

Numi bůh to tak chtěl 😀 😀 😀

Renatak chápeš to správně 😉 399 HCG jsi měla? A vzali ti krev znova? Víš že by to porovnali jestli HCG roste?

renatak
autor
28. lis 2007

Ne, na krvi jsem byla včera a v pátek jdu na UZ, tak snad v pátek mi ji zase veznou. Nebo by mi ji měli vzít každý den?

numi
28. lis 2007

😀

renatak
autor
28. lis 2007

Holky, to jsou strašný nervy. Nejdřív, že neotěhotním, pak jestli jsem těhotná, pak jestli tam něco je, jestli bije srdce, jestli do 12tt nepotratím, jestli tam nebudou genetické vady......a to nemám být ve stresu

kristina_tvb
28. lis 2007

ahoj renatak, hlavne sa nestresuj, ja som sa tiez stale stresovala zo zaciatku, hlavne ked som si citala co vsetko zle sa moze stat. Ale nicomu to nepomoze, hlavne klud. Moc ti drzim palceky nech ti to vide.

krista
28. lis 2007

Renatak nemusí ti jí brát každý den, jen někde to tak probíhá, že rovnou vidí jak HCG roste 😉 Ale jestli uvidí už na UTZ pokrok tak to neni nutné 😉

Já jsem bohužel byla taky pořád ve stresu, ale ty se neboj 😉 Mě řekli, že se možná jedná o zamlklé těhotenství, že má malá atypický tvar, že je velká a nemá srdíčko, prostě blbosti, dneska je to krásný miminko, žádný testy mi nevyšly špatně a HCG stoupalo 😉 (musím zaťukat) Doktoři jsou nešetrní 😉 Přitom u nás stačilo málo, špatně odhadli věk mimča a od toho se všechno odvíjelo 😉

monaberuska1
28. lis 2007

renatak,- jestli jsi četla jak jsem to měla já, tak to máš podobné🙂taky jsem byla pořád v nervu🙂prvně jestli otěhotní, pak pořád to čekání na tu krev, pak každý že první 3 měsíce je těhu šíleně ohroženo tak to sem měla zas nervy☹pak jak říkáš jestli nebude mít mimí nějaký vady, ale snažila jsem spíš myslet pozitivně a představovat si až budeme mít mimí un sebe:_)a teď už mám sbalenou tašku a čekám jen na ten porod:_)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru