Kdy navštívit gynekologa po pozitivním testu?

erunka
16. srp 2006

Ahojky, za jak dlouho po pozitovním testu jste šly k lékaři? Jak probíhá prvotní vyšetření, kde se zjišťuje, zda jste těhotná?

newyorkgirl
5. bře 2007

monique, neboj sa, to je este normalne, ze to nemusi byt vidiet 🙂

monique_2006
5. bře 2007

diky moc za odpovedi! dost me to znervoznilo. no, snad bude priste vsechno v poradku..

bramburka
22. bře 2007

Ahoj holky, tak nevím. Byla jsem u Dr., potvrdil těhoteství, říkal 5+0 ale podle poslední menstruace jsem spočítala spíš tak 6+3???? Mám přijít přístí týden. Viděl tam oplodněné vajíčko, o váčku nemluvil - je to ono?

sisstin
22. bře 2007

brambůrka: když říkal, že jsi 5+0..tak to znamená, že jsi v 6tt 😉

bramburka
22. bře 2007

Fakt? Jak to teda počítají?

sisstin
22. bře 2007

brambůrka: já to taky nevěděla..ale je to stejné, jako že rok 1800-1899 je devatenácté století 😉 😝

bramburka
22. bře 2007

Aha, to bych jako historik měla vědět 🙂 Tak teď je mi zase divné, že tam ještě v tom vajíčku neviděl plod...

sisstin
22. bře 2007

to oplodněné vajíčko..to je ono..plod se tomu říká tuším až od 10tt..do té doby je to vajíčko a potom embrio..až potom plod 😉

mmarky
22. bře 2007

jee, tak to uz tam mam plod 😀 , to jsem ani netusila 😎

sisstin
22. bře 2007

mmarky: jojo..ty už máš plod..a já taky 😝

mmarky
22. bře 2007

tak to je super 😉 , uz se nemohu dockat pondelni kontroly 😠 😀 , uz jen 4y se vyspat

sisstin
22. bře 2007

mmarky: já jdu taky v pondělí 😉

mmarky
22. bře 2007

a v kolik?? ja v jednu a planuju tu neschopenku, mam z toho hruzu, az to budu volat reditelce, ale stejne by me to drive nebo pozdeji cekalo, telocvik proste ucit nemuzu. tak to budu mit apon za sebou

sisstin
22. bře 2007

mmarky: já o půl osmé ráno 😉 budou mi dělat všechny krevní testy..a modlim se, at už mi konečně dají tu neschopenku 😒

mmarky
22. bře 2007

a uz bychom mohli dostat prukazku, co

sisstin
22. bře 2007

mmarky: já teda nevím, jestli mi ji dají..ale tak snad už jo..to už budu mít za sebou první trimestr 😉

megie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pekkra
28. bře 2007

já jdu k dr. poprvé až na začátku 9tt,takže si myslím,že 7-8 tt je úplně ideální. 😉 I když to čekání je nekonečné 😒

megie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pekkra
28. bře 2007

Pokud nemáš nějaké problémy,tak není důvod chodit dřív 😉 A když tam půjdeš až ten 7-8 tt,tak už bude na ultrazvuku třeba i vidět bušící srdíčko 🙂 😉

megie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prdecek
10. kvě 2007

ahojky, snažíme se o mimi, ale zatím nic. Teď mám 5. den opožděnou menstruaci. Dělala sem si dva testy - jeden dva dny před očekávanou menstruací a druhý 3. po datu kdy sem menstruaci čekala - oba byli negativní. Je možné že sem přesto těhotná????Jo a nastupuju do nové práce - jako pokladní. Vádí v těhotenství tato práce??? (budu zvedat všechno co si zákazníci budou kupovat). prosím o radu bud na mail : vlcinka@centrum.cz nebo na icq 202955388. Díky 🙂

kvetkanova
30. črc 2007

ahojda,chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti ohledně umělého oplodnění.Jsem 14 po transferu (6 a 8 mi buněčných embrií).V pátek jsem si dělala těhotenský test a pil pozitivní.Ze soboty na neděli jsem stašně zvracela a měla jsem průjem.Přitom jsem začala malinko špinit.Dnes tj.v pondělí ráno jsem opět dělala tehotenský test z moči a byl slabě pozitivní.Podle krve mám hodnotu hcg 35.Nevíte jestli by se opravdu mohlo jednat o těhotenství nebo o mimoděložní.doktor mi řekl že test je pozitivní,ale že by se v pátek měl zopakovat.děkuji za odpovědi Květa

smotanela
28. led 2009

pěkný den- chtěla bych se vás zeptat před 4 měsíci jse si prodělala mimoděěložní těhotenství ,ted my test ukázal že je pozitivní podle krve my zjistily že jsem těhotná a doktor vyděl na ultrazvuku 2milimetrovou kuličku ale řekl že je to moc malinký na to aby my řekl že jsem těhotná ale myslí si že to bude dobré ,z testu na krev my vyšlo že mám nízkou hladinu hcg a ted mám strach co bude dál zítra jdu na kontrolu ale jsem strašně nervozní co si myslíte vy ☹

liluu
29. led 2009

no dievcata dnes som bola u dokiho 3tt po očakavanej MS a som čakala že mi bude gratulovat a on že je to malinke tak mi nechce hovorit,že ano, ale všetko tomu nasvedčuje tak zajtra este na krvičku a hadam buduci tyzden to bude na istotu.

andara
29. led 2009

smotanela - pokud je to uplny zactek tehu,takje to dobre ta hladina je ze zacatku nizka - nesmi ale klesat,spis stoupat. 😉 Drzim palce

smotanela
30. led 2009

andara-děkuju ti za držení palečků druhé testy se my už zvýšily a prý je to dobrý jsem hodně v začatku těhotenství ,tak v pondělí jdu na ultrazvuk a už by jske tam měli něco vydět 🙂

hanule
24. únor 2009

Ahoj holky,kdy je nejlepší po vynechání MS jít k doktorce?Já jsem měla poslední MS 13.1.2009,takže další měla přijít 9.2.2009,ale do dnešního dne nic a minulý týden jsem měla pozitivní test.Objednaná jsem až na 24.3.2009,není to pozdě?Když jsem se objednávala,tak mi sestra řekla,že dřív stejně nebude nic vidět.Zdá se mi to hrozně dlouho.Poraďte prosím,mám se přeobjednat na dřívější datum?Děkuju

celine
24. únor 2009

Pre nas maminky cakatelky je to naozaj dlho...Ale ked uz tam budes, bude uz krasne bit srdiecko a nemusis sa potom strachovat, to by si uz mala byt tusim v 10tt a uz bude krasne vidiet babatko.

skybaby
24. únor 2009

hanule ja som mala poslednu MS 28.1., mavam kratke cykly a teda mi uz meska a aj dve ciarky boli a idem k lekarovi 6.3 ... ja by som na tvojom mieste isla skor ... pri minulom tehu som mala uz v 6tt srdiecko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru