Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

lukyte
1. říj 2010

Mami...jako my to máme neplánované a pry se rika ze kdyz to neplánujes tak to vyjde...takze timto se utešuji já 😉 Jsem zvědavá na toho 7.-8.10.2010
Protože i když jsem si porád řikala mam cas mam cas ale ted kdyz to vidím a premyslím nad tím kazdou sekundu tak vím že to chci 🙂
Sice by to bylo moje první ale svica u nás bydlela s Filípkem do jeho 3let, takže mám praxí 😀

lukyte
1. říj 2010

nevestinko počkám do 7. a pokud nedorazí tak 8. testuji 😉 A vím že jsem testovala brzo ale vís co žeský zvědavý jsme 😀

nevestinka2010
1. říj 2010

vim, vsak sem si tim taky prosla 😉

mami29
1. říj 2010

@lukyte Jj vim ze neplanovany to vychazi kamoska neplanovala a az ve 3 mesici zjistila ze je tehu 😀 takze to nejhorsi obdobi prozila ani o tom nevi.

lukyte
1. říj 2010

Holky já jsem tak zvědava....fakt nevím co s tím 😀 Hlavně o sobě vím že nejsem trpělivá 😒 Snad nám to vyjde 😉
A nevestinko jak se citíte s prdíkem malým 🙂

mami29
1. říj 2010

@lukyte Hlavne se na to moc neupinej, je mozny ze nic nebude tak abys nebyla moc zklamana, ja s tim radsi moc nepocitam. Ale bylo by to nadherne.
Jinak muzu ti odpovedet za nevestinku, je to uzasny pocit hlavne kdyz zacne kopat a vse jde jak ma.

lukyte
1. říj 2010

JJ vím že se na to nesmím upínat...ale trosku me srazil ten test takze s tím pocítam ze spís nic ☹ Ale taky doufám že se postestí...ale rikam nemám kam spěchat třeba se zadaří přístě 😉

mami29
1. říj 2010

@lukyte kolik ti je? me je 26. Milovi jsou 3 takze uz by si zaslouzil sourozence. 🙂

lukyte
1. říj 2010

mě je 21 😉

nevestinka2010
1. říj 2010

me je moc fajn, nemela sem nastesti zatim zadne obtize, prvni tydny mi byvalo zle, ale neblinkala sem a pod...
ted si zacinam uzivat, ze to muzu rikat lidem okolo... pohyby zatim asi necitim
my jsme to planovali a tesime se moc

zzuzinda
1. říj 2010

Zdravím všechny. Mám otázku - snažíme se o mimčo, měla jsem dostat nejpozději včera menstruaci a pořád nedorazila 🙂 , ale gravitest byl dneska negativní. Menstruaci mívám pravidelně, nikdy později, spíš se mi stalo, že přišla o den, dva dřív. Měla jste některá podobnou zkušenost? Jinak mám podobné příznaky jako u prvního těhotenství (máme 2letého lumpa) - nechutná mi kafe, dělá se mi zle (dneska jsem k obědu dělala kuře na paprice a ble ble). Ale kdoví, jestli jsem si to nevsugerovala 🙂 Trochu mě pobolívá podbřišek, o víkendu mě hrozně bolelo v kříži, pobolívají mě i prsa.....
Díky za rady.

mami29
1. říj 2010

@zzuzinda ahojky tak zkus zitra dalsi a dalsi nebo nejaky citlivejsi. a stejne ti nezbude nez cekat. me se taky stalo ze to bylo poradne videt asi az 3 - 4 po vynechani MS. Drzim palecky.
JInak ja taky nejsem zcela fit a to si musim jeste 14dni pockat.

zzuzinda
1. říj 2010

@mami29 Díky moc, tak já zkusím pokoušet svojí trpělivost. A zkusím to vydržet až do pondělka. Na víkend máme program na oba dny, tak mě to spolu s Adamidlem odvede snad pozornost 🙂
Já právě taky měla těhotenský příznaky už docela dlouho, to kafe už nemůžu delší dobu, tak snad to vyjde 🙂
Je to náročný, to čekání. S Adamem se nám to zadařilo až 8. měsíc, ale nedumala jsem tak nad tím, chodila jsem do práce a dělala jsem kde co, teď chodíme na procházky s kamarádkami, které se buď snaží nebo mají čerstvé mimi v bříšku a všechny máme dítka přes 2 roky, takže se o miminech dost bavíme 🙂
Teď by to bylo na 3. pokus....
Taky ti držím palce, ať ti to vyjde 🙂

mami29
1. říj 2010

@zzuzinda Tak my se zaciname o druhe snazit az ted, doted na to nejak nebyli myslenky a byli jsme v pidi byte a tak, tak to ted zkousime. navic je to dost ovlivneny tim ze pritel jezdi pryc a je vzdy 3tydny doma a 3 tydny pryc takze jsem to tak pocitala ze je sance ted pak pidi sance v listopadu a pak az zase v prosinci. I proto by se mi to libilo hned.
Jinak ja u Mili netrpela vubec nicim proto jsem ted trochu v soku.

zzuzinda
1. říj 2010

Tak to máte náročný, aby se vám zadařilo 🙂 Člověk musí pořádně plánovat, co?
Ono je každé těhotenství jiné.
Já se přiznám, že jsem porodní asistentka, ale jak jde o mě, tak všechna "moudra" nefungujou 🙂 Jako nemyslete na to, buďte trpěliví....Myslím na to a trpělivá nejsem 🙂

mami29
1. říj 2010

Tak ja se snazim nemyslet na to ze bych mohla byt tehu, muze se stat cokoliv, navic to muzu 14 klidne dostat a kdyz jsem zjistila ze jde dneska moje kamoska na revizi a to teprve v nedeli zjistila ze je tam mimi protoze predtim nebylo 2krat videt tak je mi z toho docela zle protoze neni jedina a mam pocit ze si to prozije asi kazda.

zzuzinda
1. říj 2010

To je fakt, že se může stát cokoliv. Taky jsem pře Adamem měla jednou o dost silnější menstruaci a dost bolestivou, takže asi nějaký minipotrátek??
Kamarádka je teď čerstvě těhotná, tak jsem zvědavá, jestli budou i naše druhé děti blízko od sebe. Její slečna je o 2 měsíce mladší než náš kluk 🙂

lukyte
3. říj 2010

Ahoj holky 🙂
tak jaká??? Vidím, že toto bude stránka fakt jen pro čekavky 😀 Ja už se nemuzu dockat na jednu stranu a na druhou mam hroznej strach 😖 Musím vydržet ještě nekonečné 4dny nejlepe 5.... je to nekonečný ☹ Včera jsem byla za kamarádkou která je v 8týdnu a řešili jsme to všechno a mám 95% stejných příznaku jako měla ona- je o rok mladší. Takže nevím jestli mě to má těšit nebo mám mít pořád hrůzu ale převažuje ta hruza, že mimi je ale ta hnusná mrcha se dostaví ☹
Nevestinko jsem moc ráda, že Vám oběma je fajn 😉

saminomimino
3. říj 2010

@viveca tak jak to dopadlo,co MS,nedošla žejo!!!???

viveca
4. říj 2010

@saminomimino Hrozně ráda bych ti napsala že to tak je, ale bohužel. MS došla i se všemi náležitostmi (vytí bolestí atd.), ale už mi ta potvora pomalu končí a mám už i tip na novou doktorku, takže tam v týdnu zajdu. Tak snad nám řekne něco kloudnýho a váš milimetrovej prcek bude mít brzo v Praze o něco menšího kámoše 🙂
Mmch, jak ti je?

saminomimino
4. říj 2010

@viveca to mně mrzí,kolikátý měsíc se snažíte,ještě pořád je šance na úspěch,nebo ale mít dobrou doktorku dělá svý,já tu svoji zbožňuju ☹
začnete novej měsíc snažení a musí to vyjít!!!Neboj jsi mladá 🙂
Tak dej pak vědět co novej doktor, a myslím na tebe pač to výjde i bez něj!!!
No zatím je mi fajn,trošku bolí prsa le kdyby nemeškala MS a nebyly pozitivní dva testy nevím že jsme těhu,jen dnes mně nějak sem tam píchne v děloze snad to nic není 😲

zzuzinda
4. říj 2010

Ahoj, tak u nás se to vyřešilo, dorazila potvora. Tak snad se nám zadaří mimi brzy.

saminomimino
4. říj 2010

@zzuzinda to mně mrzí,přáště to musí vyjít!!

viveca
4. říj 2010

@saminomomino moc díky za podporu🙂 snažíme se od května. Já osobně si myslím, že až se upraví ty moje zdravotní potíže tak to půjde. Jediný z čeho mám strach je, aby zkrzeva ty moje šílený bolesti nezjistili třeba nějakou endometriózu, nebo tak, to by byl potom boj na dlouhou dobu. Ale třeba mám jenom menší snášenlivost k bolesti🙂
píchání by neměl být problém, ne? myslela jsem že je to na začátku normální... nicméně držím palce, ať mrně pěkně roste! 🙂

lukyte
4. říj 2010

Ahoj holky 😉
je mi viveco líto ze to nevyslo ale příste to určo vyjde a to stejny u vás zzuzindo 😉 Musíte věřit...
No muj ortel se rozhodne 7.10. jsem zvedava jak blecha a cím víc se to blízí tím pomaleji to utíká 😒

zzuzinda
5. říj 2010

@saminomimino díky moc. Budeme dělat, co budeme moct 🙂

lukyte
5. říj 2010

Ahoj holky, tak dnes ráno jsem to nevydržela a testovala...A ukázala se mi hnusná tlustice a ani malý náznak dušíka 😢
Takže dávam tomu tak max 5%, že by to mohlo vyjít....uvidíme za dva dny jestli se MS dostaví či ne...jinak mě přestávají bolet prsa i podbřísko 😒
Ale co když né teď tak třeba přístě 😉

kajulka001
5. říj 2010

@lukyte ahoj tak to jsme spolu na stejno az na to ze ja to mam dostat az 16 minuly tyden bolest v podbrisku a bolest prsou porad jeste obcas poboliva jinak na zachod litam jak zrhana holky z nasi diskuze me ukeclai a ja si vceta odpo udelala obyc test napred nic ale pak slabej naznak druhe carky jako by duch tak jsem si dnes koupila o hodne drazsi test a citlivejsi a tam mi prijde ze nic no tak uvidim jiak jak rikas tak treba priste 😉

kajulka001
5. říj 2010

@lukyte jo a jeste mam vystouply zili na prsou co ty?

lukyte
5. říj 2010

Aha tak to mě tedy nevystouply...No já už tomu nerozumím....fakt jsme kazdá jina...nekomu se to ukaže za chvilinku a některá si musí počkat 😖 Chjo....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru