Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

mami29
5. říj 2010

Holky tak s tim bolenim v pobrisku jsem na tom stejne. Taky me to nejak preslo ale boli me bradavky a jsem desne naladova.

@lukyte neves hlavu, jeste se muze ukazat. nebo si kup hodne citlivy.

@kajulka001 tak budem cekat spolu, ja to mam dostat kolem 14. nevim presne jsem prvni mesic bez prasku.

kajulka001
5. říj 2010

@mami29 taky jsem naladova na zachod bych mohla chodit porad jak se mi chce curat ale to muze byt z nastydnuti minuly tyden bolel podbrisek vic a prsa taky docela dost ted uz tak moc ne delala jsem si obyc test a tam duch naznak druhe carky pak si koupim kvalitni citlivy a tam mi to moc neprislo tak uvidim jsem 21DC

mami29
5. říj 2010

@kajulka001 Ja se nejak porad testovat bojim, byla bych tehu max tyden a dostat to mam az za tyden.

lukyte
5. říj 2010

Holky jaky test mi tedy poradíte nějaky ten citlivý já mela mamatest 😒

kajulka001
5. říj 2010

@mami29 no ja ted lituju ze jsem radsi nepockala 😒 takze jestli mas vydrz tak to zkus vydrzet o to hezci to pak treba bude 🙂

mami29
6. říj 2010

@kajulka001 a proc toho litujes kdyz tam naznak je? ja bych naznak brala spise se bojim ze bycho ho delala zbytecne.

lukyte
6. říj 2010

Holky poradte ten test??? 😉 Mamatest nic, tak něco citlivýho???Uvidím zitra se má mrcha dostavit.... 😲 😖

kajulka001
6. říj 2010

@mami29 no protze na tom obyc testu byl naznak a na tom drahym a citlivym me prislo ze nic neni mela jsem radsi pockat az do mrchy nebyla bych zbytecne zklamana

mami29
6. říj 2010

@lukyte projed si net, jsou testy co to ukazuji uz par dni pred MS nebo se zeptej kajulky jaky si delala ze ji to ukazal ducha a jeste je cas.

lukyte
6. říj 2010

@mami29 Jako na netu je toho plno ale chtěla bych neco osvedcenyho od zkusenejsích 😉

@kajulka001 prosím tě jaký sis dělala ten test ze ti ukazal dušíka??? 🙂
No jinak holky už jsem napsatá jak břitva...zítra je osudný den... 😨 🤐

kajulka001
6. říj 2010

@lukyte obyc co jsem koupila v obchodaku wormark nebo neco takovyho

lukyte
6. říj 2010

@kajulka001 Týýý jo ani nevím že se dají koupit v obchodnáku 😀 Ja sla rovnou do Lékarny.... nevím jestli mam dnes koupit a testnout nebo počkat uz na ten zítrek ☹

kajulka001
6. říj 2010

@lukyte jestli vydrzis zkus zitra rano bude to spolehlivejsi jj daji s ekoupit aji sem si uz kupovala pepino testy

lukyte
6. říj 2010

Týýý jo to fakt čučím.... Zkusím zajet do Tesca nebo Kaufecu třeba tam bude 😉 no nevím práve jestli vydrzím... 🙂

lukyte
7. říj 2010

AHojky snažilky 😉
tak jen info během dne...ta mrcha ☹ ...............ZATÍM NEDORAZILA 😀
Ale vím že se to během dne muže všechno zmenit 😖 Pořád lítam na záchod a kontroluju se 😀
Holky modlete se za nás.... Budu pravidelně podávat hlášení....a pokud se nedostaví do odpoledne valím pro test a zkusím testnout 😉

mami29
7. říj 2010

@lukyte Drzim palecky at nedorazi.

saminomimino
7. říj 2010

@lukyte tak jak to vypadá došla mrcha???Testovala jsi???rychle jsem napnutá!!!!

lukyte
7. říj 2010

@mami29 Děkujeme 😉
@saminomimino Zatím nedorazila 😉 ....testovat budu tak za hodku snažím se zadrzet čurání a mín pít aby se mi tam objevil aspon dušík 🙂
Hned jak testnu tak písnu 😉
Ale nevím proč ale mam pocit že to asi nevyjde.... 😒

saminomimino
7. říj 2010

to já měla stejnej ,holky mně tu vyhecovali ať testuju s odpolední moči a já se bránila že počkám na raní abych nebyla třeba zbytečně zklamaná i když by to těhu bylo pač mi v den očekávané MS to přišlo brzo,no a jak tak čučím na ten test tak naskočí kontrolní krásneě a já říkám je to v pytli no a asi do sekundy se vybarvuje druhá čárka jak reakce doběhla asi po minutě byly tam dvě dálnice,skákala jsem radostí jak malá,nečekala jsem to ale teploty odpovídaly těhotenství ale stejně jsem nevěřila třásla jsem se jak ratlí,moc moc ti přeju najít dvě!!!

kkoberova
7. říj 2010

Ahojky děvčata, na posledy jsem byla tady v srpnu a ptala jsem se Vás na ty problémy s vysazením a nízkou sliznicí pamatujete??JInak gratuluji všem těhulkám. U nás bohužel žádná změna. Byla jsem u dr. a sdělila mi že nízká sliznice stále přetrvává. Píchla mi vyvolávačku a dostala jsem to hend druhý den. Ale už jsem špinila před vyvolávačkou. Tak se to asi vzbudilo i trochu samo, ale po třech měsících. Tak uvidíme. Teď to mám sedmý den. Ake už bychom rádi taky plodili potomky jako vy ostatní 🙂

lukyte
7. říj 2010

@saminomimino Děkuji, snad to výjde....Koupila jsem Rapiclear test, tak uvidíme 😕 ale mam nervy jako blázen chci ještě počkat tak cca hodku. Nevís jaky je tento test? Nekdo na nej neda dopustit a nekdo na nej nadava...ale mamatest mi nic neukazal ☹
Tak snad budu patrit mezi ty chvalící 😉

@kkoberova Ahojky tak snad vám to brzy výjde 😉

mami29
7. říj 2010

Holky tak jsem to taky nevydrzela a testla se a nic. ani dusicka ale porad je sance ze je jeste brzo.Navic jsem to delala ted odpoledne.No uvidim, mam casek zhruba do 14.10. mozna i dyl. Ale zas me zacal drobne bolet podbrisek.

mami29
7. říj 2010

@lukyte tak co testik?

lukyte
7. říj 2010

@mami29 Ještě jsem nedelala...mam strach 😖 Ještě počkám hned jak provedu testik tak písnu!!! 😉

mami29
7. říj 2010

@lukyte tak drzim pesticky, myslim na tebe

lukyte
7. říj 2010

@mami29 Díky díky 🙂 Už se mi chce strašně čůrat 😀 ale ted jsem vypila caj tak nevím ma pockat nebo jak???co myslís?

mami29
7. říj 2010

@lukyte udelej ho budes mit klid tech par nimut navic nic nezachrani

lukyte
7. říj 2010

Neee tak jsem to nemyslela ale jde o to ze jsem ted vypila hodne caje a prý to na to má vliv 😒

mami29
7. říj 2010

aha a co pockat do rana. rano jsou ty hodnoty nejvetsi

lukyte
7. říj 2010

Tak pro všechny co nám držely pěstičky.....udělala jsem test a NIC ☹ a ted jsem byla opět čůrat a mam dvě kapičky na kalhotkách takové světle hnědé-spíš špinění, takže určo nic ☹ Njn sice neplánované ale je to první měsíc po vysazení HA..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru