Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

saminomimino
30. čer 2010

nevestinko to chápu,přece jen penízky jsou potřeba když je mimís ale to brzy poznáš... 😉

pipinka
1. črc 2010

tak si představte, že jem si ráno udělala testík a byly tam dvě čárky.Doufám, že se druhá čárečka vybarví více a hlavně vydrží

saminomimino
1. črc 2010

pipinko gratulace největší!!opravdu si mě překvapila tak trošku popíráš náš systém oplodnění a nikdy bych neřekla že zrovna ty budeš těhu,moc ti to přeju já čekám na ortel a mám 3 dny do MS tak doufám že nedorazí cítím že to ale vyšlo

nevestinka2010
1. črc 2010

pipi> to teda jo, nejakych deset dni pred ms mit uz pozitivni test 😉 nebyla ta minula ms treba nejak neobvykle slaba nebo kraticka? kazdopadne dej si pozor na "zrani jak kyselina" at si nezadelas na problemy

saminomimino
1. črc 2010

to jo obezita a těhotenství to je problém nejen pro tebe ale i mimíse..já přibrala 12 kg a 10 jsme nechala v porodnici,malej měl 3710g

nevestinka2010
1. črc 2010

@saminomimino > tak jak se dnes citis? ja teda mam taky trochu tlaky v podbrisku a zas mi bylo dopoledne trochu divne, ale rano jsem se citila skvele, pokud to nebude pozitivni, tak teda nevim, co se deje 😉 ale je mozne se si to umim fakt uzasne vsugerovat 😅
no sranda 😉

saminomimino
1. črc 2010

no práve nevestinko ta sugesce je potvora,já byla minulý cyklus ke konci děsně přecitlivělá a plačtivá jelikož to před MS nemívám stejně tak nemívám bolestivá prsa a taky bolela tak jsem jásala jenže prd .......a teď klid nebolí prsa ale dnes jsem trošku vylítla na muže naštvala mě prkotina a zase se cítím tak prapodivně psychicky i když teď už ne ,tak nevím,flintu do žita nehážu,trošku taky tlaky v podbřišku jako na MSale občas, ale to taky před MS nemívám,snažím se nepozorovat ale je to těžké 😒
Jediné co mě trošku uklidnilo tak že mám od ovu krémový hustý výtok ten je údajně správný měl by ho produkovat děložní čípek aby vytvořil jakousi zátku do dělohy,tak doufám nemívám to tak intenzivě a někdy vůbec....

saminomimino
1. črc 2010

nevestinko a kolik dnů máš do MS a kolikátý DPO???
já mám 3 dny do MS dle posledního cyklu který byl 27 dní ale mívám obvykle 28-29dní ,od oplodnění bych měla být zítra 11 den....a mám pocit že uhnizďování(teoretické)mohlo být 8 DPO protože mě dost bolelo cosi kde by mohla být děloha a bolelo to i jakoby zkrz porodní cesty a předtím mě dost bolely vaječníky,neznám to a přišlo to náhle večer,tak jsem z toho jelen..

saminomimino
1. črc 2010

– jo holky normálně se mi večer stala divná věc když jsem usínala najednou se mi cosi myhalo za zavřenýma očima vždycky se mi honí milon věcí hlavou ale teď už jsem skoro spala a představte si že to byl oblyčej miminka černovlasá holčička a nešlo to smazat úplně se mi rozbušilo srde,asi vám to zní divně ale věřím na různé věci tak mě to potěšilo,přítel je to tiž uplně černovlasý.

nevestinka2010
2. črc 2010

@saminomimino > je tak to je pekne 😉 Si rikam, ze kdyz uz nic, tak aspon se pekne pripravujem 😅
No ja mam do ms 5 dni a chodi mi to jak hodinky 30 d cyklus. dpo nevim kolik mam, protoze primo v den ovu nic nebylo, spis den pred a po, my to totiz tento mesic jeste nejak nechteli vylozene hrotit 😉
s tim vytokem - ja jsem zpozorovala nepravidelny bily husty vytok asi 4 krat od te doby, takovy jaky jsem rozhodne nemivala a vcera jsem nekolikrat mela pocit mokra - jako bych mela mit silny vytok nebo neco a ono vubec nic, to taky neznam 😉
jj, je tezke se nepozorovat, myslim, ze pokud to nebude pozitivni, tak me to aspon tak trochu pouci, ze tomu mam nechat priste naprosto volny prubeh a neresit to 😉

saminomimino
2. črc 2010

nevestinko,musíme zkrátka doufat vždyť proč by to nevyšlo 🙂
Ale DPO se počítá vlastně od ovulace,protože až tehdy se potká spermie s vajíčkem je jedno jestli jste měli sex před ovu spermije čekali ve vejcovodech na vajíčko a to se tam dokutálí až v den ovu,takže klidně počítek DPO od ovu pokud víš kdy byla.
Závidím ti tvůj přesný cyklu já to mám vždy plus mínus 2-3 dny ,což ale taky není žádná hrůza ale obvykle dorazí taky v tom 28 dením cyklu,hrůzu mají ženy třeba se 40 nebo 35 deními cykly nebo ty které to mají jednou 28 a jednou 38,takže si nestěžuji 😉
Rozhodně mě taky náš první cyklus snažení přesvědčil o tom že jsem to přeháněla zaprvé i sex byl v plodných dnech furt což není u nás zvykem a pak jsem se pozorovala jak trdlo a s toho jasně vyplývá že to nemohlo vyjít,tento měsíc jsme se dokonce před ovu dost zhádali takže jsem ani nedoufala ale poměrně neplánovaně proběhli dva dny po sobě kráné usmiřovací večery a jeden dokonce vyšel přesně na ovu,nutno říct že ovu mám vždycky od rána do večera a tentokrát přišla večer,to jsem ještě nezažila bylo to jako by nachystané...
Jsem děsný blázen věřím kde čemu mezi nebem a zemí,moje máti je stejá a třeba přesně předpověděla kdy se narodí Sam,dlouho jsem přenášela a nikdo neví kdy se to stane a máti to trefila a teď říkala že určitě čekáme holčičku a to ani neví že se o mimi pokoušíme,zatím to tajíme...vím jak by nám všichni radili že je to brzy a podobně...

nevestinka2010
2. črc 2010

niko (budu te oslovovat uz jmenem, ne nickem 😉 ) > ona nekdy zenska intuice je lepsi nez vsemozne ultrazvuky nebo radary 😉
brzy urcite na druhe dite neni, je dobre, ze se na to citite 😉
no nic, ted tu zavanulo z kantyny smrad z prepaleneho oleje - hranolky, no fuj... Ale ja teda byla citliva na smrady porad, takze tohle ani do pripadnych priznaku nepocitam 😉

pipinka
2. črc 2010

holky,moc vam drzim palecky at vam to vyjde.ja zkusim testnout asi o vikendu.snad carecka zesíli.Měla jsem pro vás i fotečky testíků,ale jak bylo foceno mobilem, byla špatná kvalita.

saminomimino
2. črc 2010

pipinko díky,stále doufáme...

saminomimino
2. črc 2010

nevestinko,to bude lepší,jak se jmenuješ ty??

saminomimino
2. črc 2010

jinak já obvykle bývám děsně žravá před MS ateď nic naopak nemám moc na nic chuť a to ani na sladký a toho sním kvanta,třeba to ještě příjde ale už mám 2 dny do MS a to obvykle žeruuu 😀

nevestinka2010
2. črc 2010

@saminomimino > jo zapomnela jsem to napsat 😉 lucie

nevestinka2010
2. črc 2010

@pipinka > tak na sebe davej bacha 😉

saminomimino
2. črc 2010

jojo myslím že to přejde jak někde něco zavoníí 😀 Já jsme totiž děsnej lenoch na vaření a teď poslední dobou obzvlášť co je krásně a vedro..
A Luci odku pocházíš u nás z ČR??

nevestinka2010
2. črc 2010

puvodne jsem z Ostravy a ty?

saminomimino
2. črc 2010

já Moravačka kousek od Brna,Boskovice

nevestinka2010
2. črc 2010

tak to jo 😉 , musela jsem zmenit fotku, nelibila se jim ta s manzelem 😉

saminomimino
2. črc 2010

tak je dobráá 😉 😉 oni trvají na tom že tam musíš být jen ty sama ale já tam mám prcka tak nevím a ještě ke všemu je i mázlá,mají v tom nepořáádek 😀

nevestinka2010
2. črc 2010

jo, maji, protoze pul roku pred tim, kdyz jsem jeste nebyla vdana tak jsem mela profilovku jen pulku obliceje a taky jim to nevadilo 😉
a trosku skoda, protoze jsme s manzelem jedna bytost, jeden uplny clovek... ale neva...
mej se pekne, my jedem na vikend na vylet na sever Irska. Ozvu se v pondeli a mozna uz obe budeme vedet neco vic 😉

saminomimino
2. črc 2010

tak krásný výlet,a doufám že budeme hlásit obě veselé zprávy!!
Jo a to máš moc kráásné že jste s manželem jedna bytost,mi jsme každý jiný ale zároveň si sednem ale jedna bytost určitě nejsme a problému je dost...

nevestinka2010
6. črc 2010

cau niko, tak co a jak? neco noveho? U me ne, zatim vyckavam, zvlastne je mi stale a ted to vypada na tezky premenstruacni syndrom, uvidime...

saminomimino
6. črc 2010

nevestinko Lucinko mě došla MS 28 den cyklu,docela mě to převálcovalo ale říkám si že jak se má mimís narodit tak se narodí ale moc se na něj těším,Samík nám vyšel na 3 pokus ,teď to byl náš druhý pokus tak uvidím,potřebuju se hodit trošku do klidu,moc jsem se na to upla,držím pěstičky a dej vědět. 🙂

nevestinka2010
6. črc 2010

jej, nikus, to je skoda, ale hlavu vzhuru 🙂 to verim, ze te to sebralo... no kazdopadne se do klidu dej. Ja pokud nebudu tehu, tak taky musim trochu prehodnotit nektere veci, abych se na to tak neupinala a nechala tomu volnejsi prubeh 😅
jo jinak, to, ze se citime jako jedna bytost, neznamena nutne, ze nemame obcas nejake rozepre 😉 to vis jsme take jini, ale tak nejak to po svatbe beru, ze jsme fakt jedna jednotka, doplnujeme se a musime tahnout za jeden provaz spolecne...

saminomimino
8. črc 2010

tak jak lucíí,jsi v tom?

nevestinka2010
9. črc 2010

nikus, asi fakt jo 😉
ms nedorazila, i kdyz vcera jsem myslela, ze urcite prijde, bojovalo to dost!
dnes rano (den zpozdeni) jen velmi slaboulinka druha carka na testu, ale v casovem limitu...
snad se to vsechno vybarvi jeste casem lepe
jsem mooc stastna, hlavne proto, ze ty signaly meho tela mely smysl a duvod
testovala jsem uz v pondeli rano (4 dny pred) a to bylo negat. tak jsem byla zmatena, protoze zvlastni pocity stale zustavaly a 2 dny jsem myslela, ze ms urcite bude...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru