Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova dekuju snad jo u prvniho tehu jsem mela tyden spozdeni tak jsem udelala test a byla tam sice viditelna ale slaba carka tak treba to HCG u me narusta pomaleji nebo nevim

kkoberova
17. říj 2010

@kajulka001 a jsou lepší ty 10 nebo 25,které jsou cilivější?

kajulka001
17. říj 2010

@kkoberova ty 10 bymeli byt citlivejsi ja vim ze holcina od nas z diskuze co ted taky testuje a ukazali se ji // tak na tom mamatest 10 carka nabehla hned a na tom 25 az za chvili

aemmi
18. říj 2010

@kkoberova hm, aha 😖 je to těžký...já si teda měřím teplotu, už měla stoupnout, ale nic...tak taky nevím, jak to tenhle cyklus je s ovulací...já jsem si teda ovu test dělala jen párkrát, ale nikdy jsem tam neměla dvě čárky, tak jsem se na ro radši vykašlala, drásalo mi to nervy a lezlo do peněz 🙄

saminomimino
18. říj 2010

no pokud můžu doporučit jistota jestli jste nebo nejste těhu je u mamatestu 25,je dost citlivý mně ukázal v den očekávané MS dvě pořádný dálnice,a hlavně mamatest 10 ukazuje falešné druhé čárky mně osobně to udělal 2 x a hoodně holek tu na koníkovi má podobnou zkušennost,já už bych věřila jen mamatestu 25 ani tentokrát nezklamal...Hodně štěstí!

kkoberova
18. říj 2010

Ahojky děvčata tak jsem se také rozhodla pro změnu a OVU budu hlídat podle teploty, ale bohužel musím počkat do další MS a ta doufám už přijde normálně :(. Mám tady ještě nějaké testíky tak je dopoužívám a pak se vrhnu na tepltu protže buď nemám OVU nebo testy jsou na prd :(

sussanah
18. říj 2010

@kkoberova ahoj, uz to tady delsi dobu sleduju (taky uz chceme druhe). Co se tyce ovu testu, ja je zkousela u prvniho a mela jsem to jak ty. Porad ta testovaci carka hrozne slaba a stale tam byla. Pak jsem zacala merit teplotu a u toho ten test a podle teploty byla ovu, hned sem otehotnela a stejne tenkrat ten test ovu neukazal. Za sebe rikam, ze to jsou vyhozene penize.

kkoberova
18. říj 2010

@sussanah jj začnu měřit teplotu, ale musím počkat do další mS a to se mi moc nechce, ale musím abych viděla vývoj teploty

jajinka27
18. říj 2010

@kkoberova zkusi si koupit ten femigard, srovna ti to cyklus a mereni je urco lepsi, pac me ovu test ukazoval slabou carku 14.den a ovulka byla 19.tej, vyhozený prachy

kkoberova
19. říj 2010

@jajinka27 Asi si ho fakt koupím protože čekám na OVU i mS vždycky jak na smilování. Nyní jsem 19DC a ovu stále nikde chjo já se nedočkám ☹

jajinka27
19. říj 2010

@kkoberova ti muzu napsat dalsi mesic jak to dopadlo u me 🙂)) zda se dostavi ms jak ma 😉

kkoberova
19. říj 2010

@jajinka27 tak jo dej vědět, budu ráda každá zkušenost se hodí

vecernice
20. říj 2010

@jajinka27 jen nakukuju, a k ovu testum - testovaci musi byt stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni, pak je pozitivni. slabsi carka nic neznamena, urcita hladina LH v tele proste je 🙂 ale mereni BT pak ovu potvrdi 🙂 jen az zpetne 😉
hodne stesti!!!!

kkoberova
20. říj 2010

@vecernice no já se modlím, aby ta OVU přišla vůbec ☹

aemmi
20. říj 2010

hm, tak dneska 23 DC a ovolace nikde 😔

kkoberova
24. říj 2010

@aemmi neboj dočkáš se,,, já jsem se taky dočkala 🙂 . Ovulka přišla včera a dnes je ještě taky,,,23DC a 24DC

lukyte
24. říj 2010

Ahojky holky,
takže tento týden jsme měli snažílkovací, tak uvidíme 😉 Nic mi není a je mi fajn....takže úplně něco jinýho než snaženíčko před tím....
MS se má dostavit 4.11.2010, tak uvidíme a testovat URČITĚ NEBUDU!!! Ani kdyby mě někdo přemlouval 🙂

saminomimino
26. říj 2010

@lukyte uvidíme uvidíme ale držíme pěsti 😉
Rozumný přístup s netestováním,já vyplácala za celou dobu snažení testů a peněz a předposlední neuspěšný cyklus asi nejvíc a k čemu mi to bylo,tak jsem se poslední 5 cyklus snažení rozhodla pro měření BT,byla to poslední věc co jsem nepodnikla k úspěšnému otěhotnění a ejhle když v den očekávané MS teplota neklesala nemohla jsem se ubránit pocitu že to konečně vyšlo,vzhledem k tomu že celý můj graf byl naprosto ukázkový dokonce zaznamenal i uhnízdění vajíčka říkala jsem si že by mi teplota před MS určitě klesla že funguju dobře a taky že jo,holky s diskuze mně dohnaly k testování,a já si řekla že nemám co ztratit,mazala jsem do lékárny a z odpol.moči testla,asi do 5 vteřin byly //,ještě tomu furt nevěřím a asi mi to nedojde dokud neporodím

lukyte
26. říj 2010

@saminomimino JJ je to super 😉 My ted mame teprve druhy snazeníčko a to první bylo takovy neplánovany 🙂 takze uvidíme....teplotu zatím měřit nebudu, jestě to necham na přírode 😉

saminomimino
26. říj 2010

@lukyte jj takhle nějak jsem taky uvažovala u druhého regulérního pokusu u třetího mi hráblo a u pátého jsem jen zkoušela měřit BT a řekla jsem naposledy,hrozně mně to stresovalo a asi až tak že jsem se na těhu přestala tak upínat,zařilovali jsme synovi pokojík a tak nějak to najednou přišlo a myslím že přesně kdy mělo ale to člověku dojde až když se to podaří 🙂

lukyte
26. říj 2010

@saminomimino Jako netvrdím ze kdyz jsem videla jen tu jednu carku na testu ze to se mnou nezalomcovalo ale ted to važne nejak neresím a myslím si ze je to lepsí 😉 a pokud to nepujde dál tak zacnu merit...

mami29
26. říj 2010

holky mam takovy dotaz, zazivate taky behem ovulace takove boleni v podbrisku. me uz se to stalo minuly mesic behem ovulky a ted taky kdyz ma prijit.jinak nam zacne snazeni ve ctvrtek tak doufam ze ovulka nebude moc pospichat 😀

saminomimino
26. říj 2010

@mami29 jj vždycky mně bolelo břicho ale vypozorovala jsem dle ovu testů a UTZ že když už břicho bolí dochází k prasknutí folikulu tedy vyplavení vajíčka tedy k ovulaci,takže bych se už snažila už teď pokud tě břicho na ovu bolí pač vajíčko po ovu je životaschopné cca 12 hod

mami29
27. říj 2010

@saminomimino ahojky dekuju za radu ale pritel prijede az zitra, minuly mesic jsem ty bolesti mela 5 dni.

saminomimino
27. říj 2010

@mami29 aha tak to neznám mně to vždy bolelo jen 24 hod,tak hodně štěstí

petluska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukyte
31. říj 2010

Ahoj holky, takze už se nám to blíží ve ctvrtek se ma dostavit MS tak jsem zvedava 🙂 Cítím se skvěle, příznaky tentokrát ŽÁDNÉ, tak uvidíme....zatím jsem netestovala ale čím víc se to blíží tím víc mě to láká 😖 Musím to vydržet....

lukyte
24. lis 2010

Ahojky holky, 🙂
tak MS se dostavila po 5dnech spoždění, takže nic....
A teď už to neřeším....nějáký plodný dny atd. to opravdu nemá cenu 😉 Ale zrovna včera měla proběhnout ovulka a zrovna včera proběhlo snaženíčko-neumyslné, takže se uvidí 😉

lukyte
28. led 2011

Ahojky holky 🙂
Jen pro info tak se zadarilo i nám...čekáme MIMINKO 🙂

saminomimino
28. led 2011

@lukyte gratulace největší,už to máte potvrzené nebo jen testík,a kdy máš TP? 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru