Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

verdulka1
autor
4. čer 2010

samino, tak to je dobrý znamení. Myslela jsem, že to trvá dýl ty příznaky 🙂 S tou náladou máš pravdu. I když brečet se mi ani nechce, ale spíš ani tu náladu nemám. Jsem otrávená, nic mě nebaví a nudím se.

verdulka1
autor
5. čer 2010

tak samino, hlavně že jsem psala, že nebrečim 😀 ...dneska na mě všechno spadlo a jakmile jsem přijela do práce, tak se mi ty slzy pěkně koulely po tváři 🙂 . Tak snad ten dnešní den přežiju.

saminomimino
5. čer 2010

a je to tu verdul 🙂 já mám pořád takový výkyvy nálad že vůbec nevím co stím,hlavně štěkám i na přítele a nevím proč,a pak je mi smutno,hormony se blááázní,doufáám 😎

verdulka1
autor
5. čer 2010

🙂 tak to se hormony sakra zbláznily.....že tohle prožívají jen ženský, že. Chlapíci mají klídek 😀 . Jinak jsem koukala na fotečky Samuela, je to krásnej klučík a i jméno je parádní. A jinak máš podobný příznaky jako u 1. dítěte?

saminomimino
5. čer 2010

Díky verdul,u prvního dítěte jsem měla první příznaky až kolem očekávané ms spíš i pozděj,hrozně bolavá a velká prsa,jinak nic,bez testu bych ani nevěděla že jsem těhu.
No možná tím trpí jen žensky ale občas i můj chlap,nezrovna ž by plakat ale jisté zkraty má 😀 😀
Ber to ta že oni zase nikdy nepoznají co to je nosit a porodit dítě,za to díky že jsem ženská 😉

verdulka1
autor
5. čer 2010

to máš pravdu. Já sice taky nevim jaký to je nosit a porodit 😀 😎 , ale třeba se brzy dočkám. S námi si to chlapi občas vytrpí. Předevčírem se mě přítel ptal kdy budu "čůrat na papírek" 😅 no musela jsem se smát, je zvědavější víc než já.

viveca
5. čer 2010

Jak vás tak čtu, tak zjišťuju že jsem asi jiný živočišný druh 😉 , protože namísto výkyvů nálad mě moje pravděpodobné těhotenství naopak strašně hodila do klidu, což ale taky může být tím, že těhu třeba ještě nejsem, kdo ví🙂 Ale přibyl mi další pozoruhodný symptom: ač spím v noci krásných 10 hodin, dneska jsem to po obědě neplánovaně zalomila a vzbudila se až teď, skoro po pěti hodinách a jsem jak praštěná palicí, což se mi normálně fakt nestává.
Achjo, jen mi někdo prozraďte jak zařídit, aby si všechny ty známky těhu člověk jen tak nevsugerovával...

saminomimino
5. čer 2010

viveco - Jakákoliv změna je možnou známkou těhu,já jsem normálně docela vyrovnaná a teď jsem jak idiot 😀
verdul - Buď ráda že se přítel zajímá,můj je trošku kamený,určité věci bere jako fakt a moc ho nezajímá to další okolo 😢
Samík byl plánované překvapení takže to jsem mu nesla na zlatém táce,kdežto následující pokus o dítě semnou prožíván úplně od začátku a o čůrání na papírek se bohužel nezajímá
,někdy mám chuť ho vyměnit 😖 😒
Kdy se teda chystáš testovat???

verdulka1
autor
5. čer 2010

samino, nevěš hlavu, někteří chlapi jsou takoví..ale zase se třeba zajímá o něco jiného 😉 . Vůbec nevím, kdy se do toho pustím. Nějak se mi testovat nechce, na jednu stranu jsem zvědavá, ale furt to oddaluji 😨 Ty budeš testit?

saminomimino
5. čer 2010

no říkám si že když už jsem tak dlouho vydržela počkám do pátku......to čekám MS ale nevím možná testnu už před,má strach jak malá holka 😖

saminomimino
5. čer 2010

jj kdyžtak jsem Veronika

verdulka1
autor
6. čer 2010

tak to jsme 2 Veroniky 😎 .to já mám taky strach..i když mě to nemine to testování. A když dostanu MS, tak se asi zblázním..jinak mi vychází ms na 13./14.6. Kdybych víceméně počítala těch 28 dní. Příští týden bude každopádně zajímavej 🙂

saminomimino
6. čer 2010

to jo už se děsím 🙂 já čekám MS 11 podle minulého cyklu a bývá to pravidelné,je to nervák,snad nepříjde ms 😖

douki
6. čer 2010

Ahoj holky, tak jak si vás tady čtu tak mám s tímhle taky trošku problém. Teď poslední MS sem měla slabonkou a 18 dní pře tím sem 4 dni měla taky slobou MS (nevím co to mwlo znamenat) Těh. test sem si dělala týden po tom co mi ta poslení MS zkončila a byl negativní. Pořák mě bolí podbřišek a k večeru mi není nejlíp od žaludku, ale není to nijaký dramatický. Myslíte že může být TT negativní a i přesto byla těhotná???????

saminomimino
6. čer 2010

pokud sis dělala test po MS,těhotná nejspíš nejsi,počkej do další MS pokud příjde,tak těhu určitě nejsi.Jistě ti to potvrdí pouze krevní test,tak zajdi k mudr,pokud tě bolí podbřišek pořád to určo nebude těhu jedinné kdy může podbřišek pobolívat je hnízdění vajíčka 5-12 od ovulace ale pak už by tě určitě nemělo nic bolet,jen možná mimoděložní těhu a to je nebezpečné,doporučuju zajdi k doktorovi!!! 😉

saminomimino
6. čer 2010

tt může být negativní a přestu můžeš být těhu ale většinou jsou testy spolehlivé,tak držím pěsti pokud je to těhotenství vítanééé

verdulka1
autor
7. čer 2010

ahojky Verů 😀 . Je to nervák, to ti povim. Nálada se mě pořád drží... Dokonce se mi dneska nepovedl oběd, všechno bylo divný. Sice je to taková banalita, ale rozhodilo mě to natolik, že se mi z toho chtělo opět brečet 😖 . Doufám, že mě brzy tyhle stavy přejdou..a bude zase dobře. 😢

saminomimino
8. čer 2010

verdul tak mě dnes došla MS,celej cyklus mám dost divnej došla o tři dny dřív,asi ta psychika,no jedem dál,tobě držím pěsti,ukážu se tu 🙂

lidiab
8. čer 2010

Ja jsem mela prvni pozitivni test az v 7tt podle posledni MS. Mela jsem 2 tydny zpozdeni, ale testy vychazeli negativne, navic jsem nepravidelnosti mela i predtim, takze jsem tomu moc neverila. Ale v tom 6tt nabehly ty dve carky rychle a byly vyrazne 🙂 Jinak prsa mi zacala bolet jeste tak o 10 dnu driv, pricitala jsem to blizici se MS. Pak jsem cca v tom 7tt zacala byt hodne unavena, usinala jsem jakmile se zhaslo svetlo, a to mi vydrzelo do konce ctvrteho mesice. Takze u mne se da rict ze prvnim priznakem byla bolava prsa, a pak uz ten testik 😀

verdulka1
autor
8. čer 2010

samino, s tou psychikou to mám stejný, zatím teda ms nedošla, ale uvidíme. Určo se tu ukaž 😉 a budu taky držet pěsti, ať se vám to povede příště 🙂 .
lidiab: to vám gratuluju, že se vám to takhle hezky povedlo. Mě ty prsa bolí asi jak se jim zachce 😀 . Už to ale není tak intenzivní jako před týdnem. Stejně ty příznaky jsou u každého úplně jinak, je to zvláštní.

saminomimino
8. čer 2010

já to nevzdávám,Sam byl na potřetí a to jsme to nehrotily myslím že tentokrát jsme to prostě hrotily moc a to taky není dobré...počkám si na tebe verdul jak to dopadlo,takže se ozvi,určitě si to přečtuuu,papa 😉

ee.liska
8. čer 2010

ahoj holky 🙂 vlezla jsem vám do diskuze tak taky přidám svou zkušenoust
po Vánocích jsem jeli na hory a já si udělala test, co kdyby náhodou... byl negativní tak jsem s klidem odjela. Po týdnu tam mi nechutnalo ani moje oblíbené pivo, ale trochu jsem špinila tak jsem to přisuzovala nachlazení. Po návratu mě napadlo že jsem určitě těhotná a ten pocit byl tak neodbytný že jsem si ještě v neděli jela pro další test a ten byl pozitivní, bylo to asi 10 DPO a jediné příznaky byl ten pocit těhotenství a nechutenství 🙂 další příznaky se přidali až tak v 6tt

verdulka1
autor
10. čer 2010

samíno ahojda, tak dneska přišla MS už podruhé po 25 dnech. Takže to necháváme dál náhodě. Spíš jsme plánovali mimíska až tak za rok, ale kdyby bylo už teď, tak se svět nezboří. Každopádně Vám budu pořád držet pěsti 😉 a snad se tady zase někdy sejdeme.. 🙂

saminomimino
10. čer 2010

Jé tak to je škoda,já se tu každopádně budu ukazovat,bud ráda když zavítáš občas splknout,bude se lážo plážo snažíkovat dál nebo vůbec ne??

verdulka1
autor
10. čer 2010

tak to určitě se tady ukážu. Ne třeba každý den, ale zkouknu, co je nového ... 😉 . Snažílkovat se teď nebudeme. Stavíme barák, takže chceme počkat, ale jak říkám, kdyby mimísek počkat nechtěl, tak budeme šťastný a nebudeme nic řešit 😀 . Jinak...jakto, že píšeš lážo plážo? já jsem něco o příteli už psala? Teď nad tím přemýšlím a nemůžu na to přijít..

verdulka1
autor
10. čer 2010

🙂

saminomimino
10. čer 2010

lážo pláže jsem myslela jako že to nehrotíte,mi se třeba snažíme na tvrdo protože o mimi moc stojíme a u tebe jsem vyrozuměla že to necháváte osudu,to je celé o tvém příteli nevím nic 🙂

verdulka1
autor
10. čer 2010

🙂 ahá. On totiž pracuje u jednoho rybníku a tam mají posezení a jmenuje se to Lážo plážo...a vždycky když mi volá do práce, tak se tak představuje...proto jsem se tak blbě ptala 😅 . My jsme se nakonec domluvili, že to necháme volně běžet, jak to přijde 😉

saminomimino
11. čer 2010

Ahááá 😀 tak to je dobrej gol 🙂 nene o tom jsem nic nevěděla,tak se zastav,ju pááá
Jo volně běžet jsme to nechali i u Sama a za tři měsíce bylo mimi v bříšku 😉

verdulka1
autor
16. čer 2010

ahojda, právě že když vidím kolem sebe, jak spolužačky se postupně vdávaj a čekaj mimíska, tak na těhotenství myslím čím dál tím víc...ale uvidíme...vždyť přece stejně o těhu rozhoduje přítel .. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru